Startovka oddílů                                                  13.6.2007 21:40:32
                                   MLOK ŽB middle
===ČSOB-MLA================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    32 Přikryl Petr            ABM6708   52008    H21B    65.00      
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    10 Fajrajzl Jaromír         API5601  224913    H50B    58.00      
  2    44 Funda Jiří               API6401  232336    H40B    94.00      
  3     7 Funda Jiří               API9301  331523    H14B   129.00      
  4     8 Fajrajzl Oldřich         API9302  224886    H14B    79.00      
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   442 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70B    14.00      
  2   443 Langr Jan                BOR3601    8541    H70B     6.00      
  3   444 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70B    10.00      
  4   424 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B     4.00      
  5   441 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H65B    88.00      
  6   423 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60B    36.00      
  7   440 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45B    28.00      
  8   650 Muller Ota               BOR6101    8449    H45B    58.00      
  9   648 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45B   126.00      
 10   438 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H40B    88.00      
 11   649 Doškář Boris             BOR6400    8490    H40B   104.00      
 12   439 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40B   126.00      
 13   437 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H21C    53.00      
 14   436 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21C    49.00      
 15   435 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21A    20.00      
 16   434 Kolařík Tomáš            BOR7809    8513    H21A   102.00      
 17   420 Švihovská Katka          BOR7851    8528    D21C    36.00      
 18   433 Balák Otakar             BOR8101    8525    H21B   103.00      
 19   421 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21B    55.00      
 20   419 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21B    43.00      
 21   844 Lepšík Petr              BOR8202    8505    H21C    41.00      
 22   422 Šípová Jana              BOR8353    8476    D21C    24.00      
 23   868 Rufferová Iva            BOR8354    9394    D21B   143.00      
 24   432 Stránský Michal          BOR8900   52901    H18B   111.00      
 25   431 Čech Ladislav            BOR9000    8470    H18B   129.00      
 26   430 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H18B    93.00      
 27   429 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H18B   117.00      
 28   418 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D18B    29.00      
 29   427 Kohout Jakub             BOR9200    8455    H16B    65.00      
 30   428 Zelenka Vlastimil        BOR9204    8453    H16B    25.00      
 31   426 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    4381    H14B   133.00      
 32   425 Šákr Vít                 BOR9301    4359    H14B    61.00      
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   502 Rambousek Karel          BSO5302    7876    H45B    34.00      
  2   492 Vašková Blanka           BSO6250  301418    D45B    94.00      
  3   501 Hájek Jiří               BSO6400  301420    H40B   120.00      
  4   500 Pilař Karel              BSO7801    7871    H21A    36.00      
  5   499 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H21A    54.00      
  6   489 Naporowská Marie         BSO7950  301417    D21C    16.00      
  7   491 Rambousková Kateřina     BSO8151    7874    D21B    77.00      
  8   490 Rambousková Alena        BSO8252    7895    D21C    46.00      
  9   498 Naporowski Vladislav     BSO8303    8688    H21B    27.00      
 10   488 Slavíková Renata         BSO8950    8691    D18B    33.00      
 11   497 Švirák Ondřej            BSO9102  301422    H16B    19.00      
 12   496 Čejka Daniel             BSO9103    7875    H16B    45.00      
 13   483 Procházková Monika       BSO9150  301408    D16B   116.00      
 14   487 Uhlíková Tereza          BSO9151  232236    D16B    92.00      
 15   484 Beranová Barbora         BSO9152  232238    D16B    88.00      
 16   485 Beranová Jana            BSO9153  232239    D16B   106.00      
 17   482 Hájková Monika           BSO9154  232201    D16B    74.00      
 18   486 Brožová Eliška           BSO9250  232237    D16B    78.00      
 19   495 Hájek Lukáš              BSO9400  301427    H14B    71.00      
 20   494 Vaško Jindřich           BSO9500  232240    H12C    17.00      
 21   493 Mašek Ondřej             BSO9501    8692    H12C    13.00      
 
 
Startovka oddílu: COT - TV 1894 Coburg-Neuses                    Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   947 Krämer Stephan           COT5900  590603    H45B    52.00      
  2   948 Kiesch Stephan           COT5901    2825    H45B    30.00      
  3   949 Cionoiu George           COT6100    7390    H45B    20.00      
  4   950 Scheler Thomas           COT6300    2748    H40B   100.00      
  5   951 Folker Benjamin          COT8800    2805    H20B    99.00      
  6   952 Krämer Anna              COT9000   33211    D18B    69.00      
  7   953 Krämer Jakob             COT9100   62326    H16B    59.00      
  8   954 Klemens Christopher      COT9101    6724    H16B    29.00      
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    41 Pich Josef               CST4002  416332    H65B    94.00      
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   542 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40B   102.00      
  2   543 Žanda Jan                CTB6701   53140    H40B   122.00      
  3   544 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35B    93.00      
  4   545 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D21B    37.00      
  5   546 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21A     6.00      
  6   547 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21B    71.00      
  7   548 Jirků Kamila             CTB8151   51138    D21B    53.00      
  8   549 Král Michal              CTB8201   51831    H21A   122.00      
  9   550 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21B    93.00      
 10   551 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16B    43.00      
 11   552 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14B   127.00      
 12   553 Žanda Jan                CTB9901   53200    HDR     78.00      
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   236 Hovorka Metoděj          DCE0200  224880    HDR     60.00      
  2   241 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H50B    18.00      
  3   235 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45B    96.00      
  4   240 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45B    64.00      
  5   234 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B   128.00      
  6   233 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50B    78.00      
  7   239 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45B    22.00      
  8   232 Hovorková Blanka         DCE6250  224891    D40B   100.00      
  9   238 Hovorka Jan              DCE6300  336729    H40B   130.00      
 10   231 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21B    63.00      
 11   237 Rusý Tomáš               DCE9300  301101    H14B    65.00      
 12   230 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D14B   115.00      
 13   229 Procházková Marie        DCE9550   51177    D14B   119.00      
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   169 Benešová Hana            DKL0050   49648    HDR     66.00      
  2   160 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H50B    44.00      
  3   161 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H50B    40.00      
  4   162 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D50B    70.00      
  5   163 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H50B    36.00      
  6   164 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D50B    46.00      
  7   165 Beneš Jan                DKL6600   49646    H35B     3.00      
  8   166 Benešová Jaroslava       DKL7050   49647    D35B    97.00      
  9   167 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21B    21.00      
 10   168 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21B   121.00      
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   554 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65B    92.00      
  2   555 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H60B    50.00      
  3   558 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55B    22.00      
  4   559 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50B    60.00      
  5   560 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H50B     4.00      
  6   561 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50B    64.00      
  7   562 Setínková Zuzana         DKP5753    8945    D35B   109.00      
  8   563 Dlouhá Jana              DKP5950    8644    D45B   102.00      
  9   564 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H40B   108.00      
 10   565 Seifert Jan              DKP6501  219293    H40B    90.00      
 11   566 Pašek František          DKP7600   52300    H21A   124.00      
 12   840 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21A   128.00      
 13   839 Horálek Radek            DKP8013    9875    H21B    29.00      
 14   651 Margold Martin           DKP8106    8560    H21A    66.00      
 15   567 Procházka Tomáš          DKP8200  515114    H21A    76.00      
 16   824 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21A    42.00      
 17   568 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21A    88.00      
 18   569 Žaloudek Petr            DKP8304   51783    H21A     2.00      
 19   570 Janata Martin            DKP8306    8277    H21A   114.00      
 20   571 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21B   133.00      
 21   572 Zemanová Šárka           DKP8556   52336    D21C    66.00      
 22   573 Jůzek Martin             DKP8604   51792    H21B    21.00      
 23   574 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21A   136.00      
 24   575 Duda Antonín             DKP8701   49999    H20B   105.00      
 25   576 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21B     1.00      
 26   838 Bochenková Ivana         DKP8950  515171    D18B    41.00      
 27   577 Přecechtělová Tereza     DKP8951    8564    D18B    61.00      
 28   578 Betlach Martin           DKP9000   49881    H18B    97.00      
 29   579 Svobodná Madla           DKP9154  301368    D16B   130.00      
 30   580 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D14B    77.00      
 31   581 Šňupárek Václav          DKP9500    9881    H14B    63.00      
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   157 Babický Tomáš            DLT5001  336704    H55B    45.00      
  2   158 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55B    12.00      
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   448 Novák Tom                DOK5500    7755    H50B    50.00      
  2   447 Kořínek Zdeněk           DOK6200    7762    H45B    48.00      
  3   446 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H40B   134.00      
  4   445 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21B    79.00      
  5   860 Hradecká Lucie           DOK9250    7764    D16B   120.00      
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   274 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H50B    60.00      
  2   273 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50B     6.00      
  3   270 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D40B   118.00      
  4   271 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D45B   108.00      
  5   269 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D40B   106.00      
  6   268 Klapalová Pavla          EKP7051   51589    D21C    60.00      
  7   272 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21B   127.00      
  8   267 Sedláčková Martina       EKP7959   53816    D21B    17.00      
  9   266 Rančáková Barbora        EKP8153  301189    D21B    31.00      
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   695 Veit Jan                 FSP2800   51867    H75B    26.00      
  2   694 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H70B     8.00      
  3   693 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70B     4.00      
  4   692 Čadil Jan                FSP4300   53267    H60B    42.00      
  5   691 Šváb Jan                 FSP5801  207811    H45B    12.00      
  6   689 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21B    79.00      
  7   688 Šimek Tomáš              FSP6304    8859    H21B    73.00      
  8   687 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21C    65.00      
  9   678 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21C     6.00      
 10   690 Kraus Milan              FSP6700    8127    H40B    78.00      
 11   686 Tojnar Jan               FSP6701    8912    H21A    98.00      
 12   685 Žáček Martin             FSP6803  301346    H21B   107.00      
 13   677 Borovičková Lenka        FSP7350    8909    D21B    19.00      
 14   684 Kurfurst Pavel           FSP7400  207827    H21A    16.00      
 15   683 Brádler Jan              FSP7500  410353    H21B     1.00      
 16   681 Vondra Jiří              FSP7600  515028    H21B    99.00      
 17   680 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21B    25.00      
 18   676 Kuželová Michaela        FSP7851  211539    D21C    48.00      
 19   675 Vojtková Magdalena       FSP7852  207837    D21C    70.00      
 20   679 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21A     8.00      
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   586 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45B    42.00      
  2   584 Kettnerová Lenka         HCE6450   51988    D40B   114.00      
  3   585 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    D18B    45.00      
  4   582 Kettner  Lukáš           HCE9400   51288    H14B   101.00      
  5   583 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H12C     7.00      
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   208 Hlubučková Dominika      CHA7750    5177    D21B    59.00      
  2   207 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21B    69.00      
  3   294 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21B    75.00      
  4   211 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21B     5.00      
  5   210 Hradec Pavel             CHA8801    4130    H21A    62.00      
  6   206 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D20B    11.00      
  7   205 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D18B    73.00      
  8   209 Brož Petr                CHA9106    9870    H16B    55.00      
  9   204 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D16B   110.00      
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   818 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35B   115.00      
  2   822 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21B   109.00      
  3   816 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21B    29.00      
  4   817 Juračková Kateřina       CHT8353    9236    D21B    83.00      
  5   821 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21B    55.00      
  6   815 Šmídová Stanislava       CHT8751   53177    D21C    26.00      
  7   814 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21C    22.00      
  8   820 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H18B   107.00      
  9   819 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H16B     5.00      
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   295 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H50B     8.00      
 
 
Startovka oddílu: JES - KOS Jesenice                             Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   830 Bílá Tereza              JES0551    8808    P2      42.00      
  2   833 Otta Pavel               JES4601  301666    H60B    70.00      
  3   829 Bílý Milan               JES7001    8809    H35B    21.00      
  4   836 Kotásková Jana           JES7451  237528    D21C    50.00      
  5   834 Pleticha Richard         JES7502  301661    H21A    18.00      
  6   835 Waldhauser Miloš         JES7901  301669    P3      21.00      
  7   837 Hudek Martin             JES8001  237530    H21B    57.00      
  8   832 Smržová Pavlína          JES9351  236999    D14B    79.00      
  9   831 Machová Veronika         JES9551  237000    D12C    39.00      
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   773 Stupalová Jana           JHB5451   52354    D50B    80.00      
  2   519 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H50B    38.00      
  3   674 Hrstka Daniel            JHB8604   52355    H21C    63.00      
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   521 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55B    29.00      
  2   523 Klapka Michal            JIL8701    8958    H20B    93.00      
  3   524 Králová Tereza           JIL8751    9064    D20B     5.00      
  4   525 Viková Vendula           JIL8951    8889    D18B               
  5   522 Freyová Andrea           JIL8955   49618    D18B    49.00      
  6   520 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H18B   103.00      
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   799 Hlubuček Tomáš           KAM6603  232428    H40B    84.00      
  2   801 Hlubučková Šárka         KAM6851  232398    D35B   103.00      
  3   808 Semík Vojtěch            KAM9100  301628    H16B     3.00      
  4   805 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H16B    39.00      
  5   809 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H16B    75.00      
  6   810 Škvorová Barbora         KAM9150  301336    D16B   128.00      
  7   803 Matějjková Zuzana        KAM9156  307363    D16B    84.00      
  8   806 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D16B   104.00      
  9   804 Němeček Jan              KAM9300  301135    H14B   115.00      
 10   796 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D14B    69.00      
 11   811 Valášek Jan              KAM9400  232245    H14B   119.00      
 12   807 Semík Ondra              KAM9401  232267    H14B    59.00      
 13   802 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14B    85.00      
 14   800 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D12C    53.00      
 15   797 Hejnalová Eva            KAM9651   89356    D12C    27.00      
 16   798 Hlubuček Martin          KAM9701  232408    H10     28.00      
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   826 Valter Petr              KBP4500    6645    H55B    13.00      
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   841 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50B    28.00      
  2   348 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D50B    62.00      
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   918 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H50B    22.00      
  2   852 Junová Jindra            KNC5651   25261    D12C    61.00      
  3   244 Komersová Jana           KNC6550   52265    D40B   128.00      
  4   242 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D40B    96.00      
  5   245 Komers Jan               KNC9501   51394    H12C    19.00      
  6   246 Komers František         KNC9801   51393    HDR     64.00      
  7   243 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    HDR     82.00      
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   198 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B    24.00      
  2   200 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D45B    92.00      
  3   199 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H40B    80.00      
  4   201 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21C    72.00      
 
 
Startovka oddílu: KRE - TJ Sokol Křemže                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   214 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H21A    94.00      
  2   215 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D21B    27.00      
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   527 Sedláček Tomáš           KRL6401   51476    H35B    11.00      
  2   526 Hanák Martin             KRL6701   51477    H35B    19.00      
  3   528 Sedláčková Anna          KRL9051   51474    D18B    31.00      
  4   529 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H14B   107.00      
  5   530 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H14B    87.00      
  6   532 Březinová Ivana          KRL9353  416319    D14B    71.00      
  7   533 Tišerová Karolína        KRL9354  232961    D14B   103.00      
  8   531 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H14B    81.00      
  9   534 Hobelová Lenka           KRL9451  416312    D14B   117.00      
 10   535 Kübelová Monika          KRL9452  416314    D14B   113.00      
 11   536 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D12C    29.00      
 12   537 Salfická Petra           KRL9652  232963    D12C    43.00      
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   823 Bartoš Lumír             KRP2701   51495    H75B    28.00      
  2   812 Bartoš Luděk             KRP6701    9802    H40B    72.00      
  3   813 Bartoš Vojtěch           KRP9802            HDR     68.00      
 
 
Startovka oddílu: KSH - TJ Kašperské Hory                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H55B    21.00      
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   795 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21A               
  2   794 Havlíčková Markéta       KSU8494   52258    D21C               
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    18 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H21B   113.00      
  2   159 Klimenko  Igor           KTA8008   53676    H21B   133.00      
  3    19 Vébrová Denisa           KTA9551    5297    D12C    49.00      
  4    20 Vébr Jiří                KTA9901    5299    H10     26.00      
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    71 Šamanová Simona          LBE0050  224877    HDR     80.00      
  2    72 Reiterman Šimon (a Ema)  LBE0200   52320    HDR     92.00      
  3    73 McMahon Anežka           LBE0250   52321    HDR     62.00      
  4    53 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55B    27.00      
  5    54 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H55B    33.00      
  6    55 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D55B    18.00      
  7    56 Marek Jan                LBE6100   52977    H40B    82.00      
  8    57 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H40B   114.00      
  9    58 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D40B    98.00      
 10    59 Procházka Pavel          LBE6500   52316    H40B   128.00      
 11    60 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35B    23.00      
 12    61 Reiterman Leoš           LBE7100  515480    H35B     1.00      
 13    62 Šaman Hynek              LBE7400   52317    P3       9.00      
 14    63 Kučerová Lada            LBE7450  331238    D21B     7.00      
 15    64 Hamáčková Kristina       LBE8850   52973    D20B     3.00      
 16    65 Mezníková Lucie          LBE9150  515151    D16B   126.00      
 17    66 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D16B   122.00      
 18    67 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    D14B   121.00      
 19    68 Uhlíř Marek              LBE9400  301612    H14B    99.00      
 20    69 Reiterman Adam           LBE9900   52319    HDR     84.00      
 21    70 Procházková Jana         LBE9950  232247    HDR     88.00      
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   541 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21A               
  2   538 Hanslian David           LCE7835   52684    H21A    52.00      
  3   539 Tichá Tereza             LCE7851            D21C    64.00      
  4   540 Červák Jan               LCE8001            H21C    61.00      
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   588 Brabcová Jindra          LCV4750  232232    D60B    40.00      
  2   589 Mágr Zdeněk              LCV5000  301718    H21C    57.00      
  3   587 Mágrová Ivana            LCV5550  301720    D21C    68.00      
  4   590 Kozelka Jan              LCV7000  301526    H35B    27.00      
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   506 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50B    66.00      
  2   507 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21C    44.00      
  3   503 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B    31.00      
  4   504 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21B     9.00      
  5   505 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21B   119.00      
  6   508 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21B   115.00      
  7   509 Neradová Eva             LIT8951    8115    D18B    27.00      
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   652 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    P3      29.00      
  2   653 Langer Roman             LJN7206    7744    P2      40.00      
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   779 Krausová Marie           LLI4451   51214    D60B    38.00      
  2   142 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60B    48.00      
  3   143 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55B    17.00      
  4   144 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A    72.00      
  5   145 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21C    14.00      
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   347 Šiková Renata            LPM       51484    P3      33.00      
  2   313 Bohuslav Pepík           LPM0401  236983    HDR     70.00      
  3   314 Bohuslav Václav          LPM4201   51479    H65B    86.00      
  4   334 Říhová Hana              LPM4550  301702    D60B    28.00      
  5   317 Bohuslavová Věra         LPM4850   51480    D55B     8.00      
  6   335 Steininger Pavel         LPM5603   51167    H45B    36.00      
  7   346 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H40B    96.00      
  8   336 Steiningerová Helena     LPM5950   51157    D45B   130.00      
  9   343 Šilhavá Jana             LPM5951   51152    D45B   124.00      
 10   340 Svěcený Josef            LPM6100  236992    H45B    50.00      
 11   326 Janečková Eva            LPM6150   52371    D45B    98.00      
 12   323 Doležalová Lucie         LPM6450  301707    D35B   107.00      
 13   913 Hoffman Petr             LPM6500    8852    H40B   110.00      
 14   315 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H21B     7.00      
 15   318 Brom Hynek               LPM7503   51158    H21B   135.00      
 16   328 Jiroušek Pavel           LPM7704   51487    H21B    69.00      
 17   319 Bulenová Michaela        LPM7751   51754    D21B    95.00      
 18   325 Fialová Lenka            LPM7851  236981    D21C    28.00      
 19   316 Bohuslavová Jana         LPM7852   51219    D21C    74.00      
 20   327 Jedličková Renata        LPM7854   51478    D21B    41.00      
 21   320 Buriánek Kamil           LPM7901   51165    H21B    35.00      
 22   332 Kubová Petra             LPM7952  515017    D21C    38.00      
 23   337 Suchý Libor              LPM8003  301703    H21B   117.00      
 24   338 Suchý Ondřej             LPM8301    1467    H21B    53.00      
 25   344 Šilhavá Petra            LPM8351    8855    D21B    15.00      
 26   345 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21B    41.00      
 27   333 Popule Tomáš             LPM8703  236982    H20B   103.00      
 28   324 Doležalová Zuzana        LPM9052  301714    D18B    47.00      
 29   329 Kolovský František       LPM9202  301706    H16B    63.00      
 30   321 Bursa Jakub              LPM9302  232617    H14B    53.00      
 31   330 Kolovský Martin          LPM9403  301717    H14B    73.00      
 32   322 Doležalová Anna          LPM9450  301711    D14B    93.00      
 33   331 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D14B   109.00      
 34   341 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D12C    45.00      
 35   342 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D12C    35.00      
 36   339 Svěcená Veronika         LPM9750  236991    D10      6.00      
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   113 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60B    32.00      
  2   782 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H55B     1.00      
  3   129 Knap Jan                 LPU5101    9328    H50B    34.00      
  4   783 Farář Václav             LPU5201    9260    H55B    41.00      
  5   128 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H50B    56.00      
  6   127 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H50B    30.00      
  7   126 Herman Jan               LPU5407    9331    H50B    14.00      
  8   130 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50B    10.00      
  9   112 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50B    76.00      
 10   110 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D45B   114.00      
 11   125 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45B    54.00      
 12   107 Juračková Jana           LPU6051    9237    D40B   102.00      
 13   108 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B   110.00      
 14   111 Vilnerová Eva            LPU6054    8913    D45B   122.00      
 15   109 Hermanová Dana           LPU6151    9311    D45B    90.00      
 16   120 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21A    32.00      
 17   123 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H40B   124.00      
 18   122 Procházka Radek          LPU6504  410783    H40B   116.00      
 19   104 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35B   121.00      
 20   105 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35B   125.00      
 21   106 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D35B   111.00      
 22   121 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21A   120.00      
 23   118 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21A    90.00      
 24   117 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B    83.00      
 25   102 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B     3.00      
 26   103 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21B    25.00      
 27   119 Kafka Miloš              LPU8608    9281    H21A    84.00      
 28   116 Fiala Petr               LPU8701    9274    H20B   101.00      
 29   101 Sůvová Barbora           LPU8751    9309    D20B     1.00      
 30   100 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D20B    15.00      
 31    99 Weisbauerová Dagmar      LPU8951    9250    D18B    25.00      
 32    96 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D18B    55.00      
 33    97 Rousková Tereza          LPU8957    9885    D18B    35.00      
 34    95 Knapová Jana             LPU9053    9332    D18B    51.00      
 35    98 Valachová Martina        LPU9054  410785    D18B    67.00      
 36   114 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H16B    17.00      
 37   115 Tichý Ondřej             LPU9120  416274    H16B    53.00      
 38   134 Čermák Jan               LPU9301    9304    H14B    95.00      
 39   135 Kos Oldřich              LPU9302  410796    H14B   135.00      
 40   136 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H14B    85.00      
 41   137 Slanař Matěj             LPU9304  232610    H14B   131.00      
 42   131 Knapová Lenka            LPU9351   51105    D14B   101.00      
 43   138 Kaplan Jan               LPU9409  219206    H14B   127.00      
 44   132 Procházková Klára        LPU9451  416265    D14B    63.00      
 45   133 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12C    15.00      
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   595 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D40B    92.00      
  2   594 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H40B   118.00      
  3   592 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H16B    33.00      
  4   591 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D16B    76.00      
  5   593 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H14B    77.00      
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   557 Stehno Pavel             MAS4900   51760    H55B    39.00      
  2     1 Dlouhá Lenka             MAS5150  232364    D55B    14.00      
  3    51 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45B    14.00      
  4    50 Chotětický Jan           MAS5400    7887    H45B    56.00      
  5    49 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A    26.00      
  6    48 Šulc Marek               MAS9300  301507    H14B    67.00      
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    35 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C    43.00      
  2    40 Vaníček Tomáš            MFP6601  333705    H21B   121.00      
  3    38 Tahalová Lenka           MFP6850  410727    D21B    67.00      
  4    36 Halíř Radim              MFP7000    8073    H21C    51.00      
  5    39 Vaníčková Lucie          MFP7250  232893    D21C    12.00      
  6    37 Škovroňová Lenka         MFP8250  416119    D21C               
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   514 Koč Zděněk               MKP4700   51706    H60B    56.00      
  2   513 Liberský Mirko           MKP5100   51693    H55B    23.00      
  3   512 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H45B     2.00      
  4   510 Ježková Regina           MKP6350   51660    D40B   108.00      
  5   511 Vaněček Jáchym           MKP7801  301181    H21B   131.00      
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   778 Korcová Radka            MLA9112  416174    D16B   108.00      
  2   776 Macura Jan               MLA9306  301471    H14B    89.00      
  3   777 Sklenářová Magda         MLA9559    7883    D14B    89.00      
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   228 Miturová Radka           MOV6601  416220    D40B   122.00      
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   786 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H65B    90.00      
  2   789 Frey Jaromír             NEJ6300            P3      45.00      
  3   785 Danihelová Jana          NEJ6550  232202    P3      37.00      
  4   790 Polcarová Marcela        NEJ7250            D35B   123.00      
  5   791 Frey Martin              NEJ9200  301425    H16B    73.00      
  6   787 Veselá Anna              NEJ9250  515019    D16B               
  7   788 Polcarová Simona         NEJ9851  232207    D10      2.00      
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   396 Novák Karel              NPA5001    9686    H55B    25.00      
  2   395 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H50B    46.00      
  3   391 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D50B    82.00      
  4   390 Nováková Jana            NPA5552    9690    D50B    56.00      
  5   394 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H35B     5.00      
  6   393 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21A               
  7   389 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21B   111.00      
  8   392 Horák Jan                NPA8902    9707    H18B               
  9   388 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D18B    37.00      
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   247 Žemla Antonín            ODV4300   52122    H60B    58.00      
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   248 Richtr Lukáš             OKP0201  331267    HDR     90.00      
  2   250 Richtr Aleš              OKP6601   51686    H21B     3.00      
  3   249 Richtrová Lucie          OKP7452   51687    D21C    76.00      
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   455 Ševčík Daniel            ONO0200            HDR     74.00      
  2   449 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D45B   104.00      
  3   452 Ševčík Petr              ONO7200   52183    H21B    87.00      
  4   450 Píchová Barbora          ONO9151  301500    D16B    96.00      
  5   453 Kriegelstein Michal      ONO9200  301504    H16B    41.00      
  6   451 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D16B   112.00      
  7   454 Ševčík Roman             ONO9600  301491    H12C    11.00      
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   349 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45B    26.00      
  2   350 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H45B    38.00      
  3   351 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D35B   105.00      
  4   481 Dvořáková Eva            OSN7960   51979    D21C    32.00      
  5   352 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D18B               
  6   353 Kamenický Matěj          OSN9036   51990    H18B   127.00      
  7   354 Kamenický Tobiá?         OSN9339   51993    H14B    97.00      
  8   355 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H12C     5.00      
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    33 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21B   129.00      
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     4 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H45B    40.00      
  2    45 Stluková Eliška          PCB6851  211576    D35B   113.00      
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   696 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65B    80.00      
  2   697 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B     2.00      
  3   698 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60B    26.00      
  4   699 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60B    30.00      
  5   265 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H55B    43.00      
  6   700 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B     9.00      
  7   701 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50B    52.00      
  8   702 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50B    50.00      
  9   703 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D45B   116.00      
 10   704 Grivalský Michal         PGP5900   52103    P3       5.00      
 11   705 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21A    78.00      
 12   706 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45B    44.00      
 13   707 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21A   134.00      
 14   708 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D40B    94.00      
 15   709 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45B   132.00      
 16   710 Přibík Jan               PGP6301   51631    H40B   136.00      
 17   711 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A   100.00      
 18   712 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35B   119.00      
 19   713 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A    68.00      
 20   714 Nováková Lenka           PGP6551  246811    D40B   112.00      
 21   715 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21B    97.00      
 22   716 Přibíková Monika         PGP7256  301618    D21C     8.00      
 23   717 Janovská Petra           PGP7355   52097    D21B    39.00      
 24   718 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21A   110.00      
 25   719 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A    22.00      
 26   720 Foršt Jakub              PGP7509  236022    H21B   137.00      
 27   721 Forštová Jitka           PGP7558   51268    D21C    20.00      
 28   722 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21B    13.00      
 29   723 Matějů Luboš             PGP7601   51745    H21A   138.00      
 30   724 Nemšovský Petr           PGP7602    5156    H21A    46.00      
 31   725 Ryšavá Magdalena         PGP7650    7904    D21B   127.00      
 32   726 Tesař Pavel              PGP7708   51709    H21A    96.00      
 33   727 Horová Lenka             PGP7951  336740    D21B   113.00      
 34   728 Hostomská Jitka          PGP8056  515056    D21B   105.00      
 35   729 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21B   123.00      
 36   730 Laciga Radek             PGP8202   51748    H21A     4.00      
 37   731 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21B    35.00      
 38   732 Zelená Lenka             PGP8254   51707    D21B   131.00      
 39   733 Zelená Magda             PGP8255   51708    D21B   101.00      
 40   734 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21A    56.00      
 41   735 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B    77.00      
 42   736 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21B   109.00      
 43   737 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21B    61.00      
 44   738 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21B    47.00      
 45   739 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21A    58.00      
 46   740 Fliegl Ondřej            PGP8703   51290    H21B    43.00      
 47   741 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D20B    13.00      
 48   742 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H18B    87.00      
 49   864 Němečková Hana           PGP9051   53013    D18B    71.00      
 50   743 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18B    57.00      
 51   744 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H16B    27.00      
 52   745 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H16B    61.00      
 53   746 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D16B    70.00      
 54   747 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D16B   124.00      
 55   748 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D16B   114.00      
 56   749 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D16B    90.00      
 57   750 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H14B    75.00      
 58   751 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D14B   105.00      
 59   752 Přibíková Johanka        PGP9551  301617    D12C    33.00      
 60   753 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D14B   111.00      
 61   754 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D12C    51.00      
 62   755 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D12C    37.00      
 63   756 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12C    47.00      
 64   757 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D10      4.00      
 65   758 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10      8.00      
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   628 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H75B    24.00      
  2   607 Jiranová  Alena          PHK5351    9371    D50B    72.00      
  3   608 Rybářová  Lenka          PHK5551    9405    D50B    68.00      
  4   606 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D45B   112.00      
  5   626 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50B    26.00      
  6   627 Dušátko  Petr            PHK5702    9402    H50B    62.00      
  7   605 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D40B   104.00      
  8   625 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H40B    86.00      
  9   616 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H21A   118.00      
 10   623 Kamenický  Jan           PHK6601    9376    H35B    25.00      
 11   602 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D21B    49.00      
 12   622 Cichý  David             PHK7001    9470    H35B     9.00      
 13   624 Mašata  Roman            PHK7107  515050    H35B    15.00      
 14   617 Novotný  Radek           PHK7402   52211    H21A    86.00      
 15   619 Vítek  Petr              PHK7601    9797    H21A    64.00      
 16   615 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21A    70.00      
 17   620 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21A    92.00      
 18   629 Silný  Ondřej            PHK7906    9827    P3      25.00      
 19   604 Vítková  Lucie           PHK8055    9448    D21B    91.00      
 20   618 Novotný  Tomáš           PHK8101    9410    H21A   112.00      
 21   600 Běhounová  Veronika      PHK8251    9393    D21B   125.00      
 22   603 Nováková  Kateřina       PHK8252   51607    D21B   139.00      
 23   621 Veselý  Ondřej           PHK8505    9454    H21B    61.00      
 24   614 Balcar  Aleš             PHK8602    9354    H21A   132.00      
 25   601 Kyclová  Jana            PHK8652    9412    D21B    57.00      
 26   612 Kubát  Jan               PHK8902    9385    H18B    95.00      
 27   599 Hendrychová   Zuzana     PHK8954  416329    D18B    83.00      
 28   613 Zelenka  Tomáš           PHK9001  301639    H18B    91.00      
 29   893 Kubát Pavel              PHK9101    9458    H16B    47.00      
 30   611 Kamenický  Jakub         PHK9104    9831    H16B    79.00      
 31   858 Novotná Tereza           PHK9255    9423    D16B    86.00      
 32   610 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H14B               
 33   597 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D14B    75.00      
 34   609 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H14B    69.00      
 35   598 Novotná  Markéta         PHK9451    9830    D14B    99.00      
 36   596 Novotná  Klára           PHK9751  410790    D12C    41.00      
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavia UJEP Ústí n.L.                Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   770 Novotný František        PUL4200   51215    H65B    82.00      
 
 
Startovka oddílu: PVD - TJ Sokol Pražák                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    42 Reidinger Antonín        PVD3101  515169    H75B    22.00      
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   151 Izák Petr                PVP7802  301642    H21B    15.00      
  2   152 Pilná Lucie              PVP8150  361968    P3      17.00      
  3   153 Kohl Ondřej              PVP8600  301370    H21B    11.00      
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60B    46.00      
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   842 Daněk Vojtěch            ROZ9100  416136    H16B     1.00      
  2   843 Bělohlávek Jiří          ROZ9201  416138    H16B     9.00      
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   197 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H70B    12.00      
  2   196 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65B    84.00      
  3   195 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60B    52.00      
  4   194 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H55B     7.00      
  5   190 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21C    45.00      
  6   180 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55B    15.00      
  7   771 Jahn Pavel               SCP5500   52759    H50B    12.00      
  8   772 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D50B    74.00      
  9   191 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45B    62.00      
 10   192 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45B    66.00      
 11   193 Zuna Jaroslav            SCP6101   52116    H45B    32.00      
 12   177 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45B   110.00      
 13   178 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45B   106.00      
 14   179 Zunová Lenka             SCP6251   49477    D45B   100.00      
 15   186 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B    95.00      
 16   176 Tlou??ová Eva            SCP6950   52114    D35B   127.00      
 17   183 Boudny Jan               SCP7417   51773    H21B   101.00      
 18   189 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B    81.00      
 19   173 Haluzová Jana            SCP8051   49639    D21B   107.00      
 20   185 Mrázek Jan               SCP8102   51791    H21A    50.00      
 21   184 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21A    14.00      
 22   175 Lomáková Iveta           SCP8151   51553    D21B    33.00      
 23   188 Vrabec Ondrej            SCP8303   51558    H21B    49.00      
 24   187 Stepanek Ondrej          SCP8304   49605    H21B    91.00      
 25   174 Hrstková Vlaďka          SCP8753   52356    D21B   137.00      
 26   182 Zuna Jára                SCP8801  301184    H20B    87.00      
 27   181 Modrý Marek              SCP8807   53594    H20B    95.00      
 28   172 Kavková Radana           SCP8950  301144    D18B    79.00      
 29   171 Zunová Markéta           SCP9150  410717    D16B    94.00      
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    94 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50B    54.00      
  2    93 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H45B     8.00      
  3    92 Divecký Josef            SHK6102    9120    H45B    60.00      
  4    90 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A    34.00      
  5    89 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21B   115.00      
  6    91 Stulík Jakub             SHK8212    9153    H21A    48.00      
  7    77 Lušková Kateřina         SHK8251    9136    D21C     4.00      
  8    88 Vojta Marek              SHK8804    9841    H21B    59.00      
  9    87 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H18B   131.00      
 10    86 Tomalík Ondřej           SHK8904    9190    H18B   113.00      
 11    85 Havlas Jan               SHK8908    9847    H18B   135.00      
 12    84 Stulík Matěj             SHK9101    9195    H16B    31.00      
 13    83 Chmelař Lukáš            SHK9102    9196    H16B    51.00      
 14    82 Funda Jan                SHK9103    9843    H16B    67.00      
 15    81 Vychodil Adam            SHK9105    9194    H16B    35.00      
 16    76 Chmelařová Michaela      SHK9151    9197    D16B   100.00      
 17    80 Egrt Martin              SHK9203  405953    H16B    23.00      
 18    79 Smitka Jan               SHK9204   49603    H16B    13.00      
 19    78 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H14B   123.00      
 20    75 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D14B    91.00      
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   780 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60B    54.00      
  2   222 Vlach Miroslav           SCH6101  246813    H45B    18.00      
  3   227 Papežová Jindra          SCH6551  232367    D35B    99.00      
  4   223 Jiráňová Blanka          SCH7851    8078    D21C    54.00      
  5   221 Vlach Miroslav           SCH8901    8032    H18B   125.00      
  6   220 Vlach Jiří               SCH8902    8072    H18B   101.00      
  7   224 Toman Lukáš              SCH8904    8045    H18B   109.00      
  8   217 Papež Jakub              SCH9004    8071    H18B   105.00      
  9   219 Philipp Patrik           SCH9010    8047    H16B    37.00      
 10   216 Borovička Roman          SCH9201    4450    H16B    69.00      
 11   225 Francková Tereza         SCH9251    4448    D16B    82.00      
 12   226 Samuelová Lucie          SCH9351    8024    D14B    97.00      
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   412 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65B    98.00      
  2   411 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21B    51.00      
  3   402 Zlámalová Zdena          SJC7253    9952    D35B    95.00      
  4   410 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B    97.00      
  5   407 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B    47.00      
  6   406 Kalenský Tomáš           SJC8015       1    H21B    63.00      
  7   409 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21A   104.00      
  8   405 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B   125.00      
  9   400 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21B   103.00      
 10   401 Kousalová Karolína       SJC8552    9961    D21B     5.00      
 11   408 Henych Martin            SJC8601  515130    H21A    40.00      
 12   404 Špicar Petr              SJC8801    9972    H20B    97.00      
 13   399 Čížková Barbora          SJC8852    9906    D20B     9.00      
 14   398 Soukupová Lucie          SJC8951    9989    D18B    75.00      
 15   403 Chloupek Adam            SJC9301    9926    H14B    93.00      
 16   397 Kochová Nikola           SJC9358    9988    D14B    61.00      
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65B    96.00      
  2    12 Beneš Jan                SJH7001  336767    H21C    69.00      
  3    13 Benešová Iva             SJH7051     109    D21C     2.00      
  4    14 Píšová Lucie             SJH8151  331352    D21C    58.00      
  5    15 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D14B    83.00      
  6    16 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D14B   123.00      
  7    17 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14B    87.00      
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   365 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H40B    98.00      
  2   369 Suchý Jiří               SJI6601  301242    H40B    92.00      
  3   358 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D35B   129.00      
  4   364 Lauerman Jan             SJI7419   51772    H21A    12.00      
  5   939 Prošek Michal            SJI7823   51774    P3      49.00      
  6   359 Chudíková Barbora        SJI7850   52298    D21B   135.00      
  7   363 Kratochvíl Martin        SJI8304    4537    H21A    38.00      
  8   361 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21A    24.00      
  9   362 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D18B    59.00      
 10   356 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18B    81.00      
 11   368 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D18B    77.00      
 12   371 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H16B    21.00      
 13   370 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H16B    71.00      
 14   366 Petráčková Klára         SJI9251  301283    D16B               
 15   360 Jakoubek Jakub           SJI9303  301293    H14B    55.00      
 16   373 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H14B   117.00      
 17   372 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D14B    95.00      
 18   367 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H14B    83.00      
 19   374 Zachová Magdalena        SJI9454  219260    D14B    65.00      
 20   357 Čech Jan                 SJI9601  232322    H12C     1.00      
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   417 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D45B   120.00      
  2     5 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H45B    10.00      
  3   213 Nováková Barbora         SKV9451  237510    D14B   107.00      
  4   212 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D14B    67.00      
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   515 Lucie Pospíšilová        SLA      236499    P3      13.00      
  2   516 Pavel Doležal            SLA      236518    P3      41.00      
  3    46 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60B    44.00      
  4    52 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60B    66.00      
  5    47 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D21C    34.00      
  6   517 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21B    19.00      
  7   518 Hanáková Zuzana          SLA8151    8800    D21C    56.00      
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   278 Novotný Jiří             SLP4601   51621    H60B    64.00      
  2   277 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21B    45.00      
  3   280 Hendrychová Jana         SLP7451   51354    D21B    81.00      
  4   276 Šafka Jan                SLP7704   51614    H21B    17.00      
  5   279 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21B    87.00      
  6   275 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21A    30.00      
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   202 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21B    13.00      
  2   203 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35B   117.00      
  3   827 Kortus Jan               SNA8803    9638    H20B   109.00      
  4   828 Dostál Tomáš             SNA9003    9647    H18B   123.00      
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   170 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60B    68.00      
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   257 Pavlovec Dan             STB       52909    HDR     86.00      
  2   263 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50B    42.00      
  3   258 Pavlovec Petr            STB6301  219203    H40B    76.00      
  4   255 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21C    67.00      
  5   264 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40B   120.00      
  6   256 Kubecová Jana            STB7399   52906    D21C    30.00      
  7   251 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21B    65.00      
  8   253 Jedličková Radka         STB8199  336701    D21B    85.00      
  9   252 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21B    75.00      
 10   261 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H14B    57.00      
 11   260 Pavlovcová Petra         STB9399   52907    D14B    73.00      
 12   259 Pavlovec Jan             STB9501   52908    H12C     9.00      
 13   262 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H10     24.00      
 14   254 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    HDR     72.00      
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   281 Junek Petr               STH5501    9063    H50B     2.00      
  2   282 Kučera Michal            STH9201   51110    H16B    11.00      
  3   283 Uvizl Marek              STH9202    9990    H16B     7.00      
  4   284 Hladík František         STH9203  405965    H16B    49.00      
  5   285 Klouček Martin           STH9301   51112    H14B   109.00      
  6   288 Kalenská Vendula         STH9352  410775    D14B    81.00      
  7   286 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H14B   105.00      
  8   287 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H14B   113.00      
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   769 Hošek Jiří               TAP7601  232103    H21C    55.00      
  2   768 Šebesta Petr             TAP7604   51851    H21B    67.00      
  3   767 Pucherna Jan             TAP7701   51855    H21B   105.00      
  4   763 Znamenáčková Helena      TAP8153   51848    D21B    71.00      
  5   762 Piskáčková Zuzana        TAP8453   51856    D21C    40.00      
  6   766 Zajíc Vítězslav          TAP8610  232140    H21B    39.00      
  7   765 Purkyt Jan               TAP8705  232148    H20B    85.00      
  8   764 Hodek Michal             TAP8808   53644    H20B   107.00      
  9   761 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D18B    39.00      
 10   759 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D18B    43.00      
 11   760 Siněňkaja Táňa           TAP9057  416007    D18B    65.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   146 Cigošová Anna            TBM5253   53286    D50B    54.00      
  2   147 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H45B    46.00      
  3   871 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D35B   101.00      
  4   148 Hulsey Keith             TBM7007  232724    H35B    13.00      
  5   149 Hulsey Martina           TBM7777  416106    D21C    10.00      
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   457 Korecký Miroslav         TEM5501   52194    H50B    16.00      
  2   456 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21B    37.00      
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   793 Městková Eva             TEP4851   51647    D55B    20.00      
  2   792 Městková Lucie           TEP7850   49546    D21B   119.00      
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   155 Kovářová Milena          TJH5351  232411    D50B    52.00      
  2   289 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B   123.00      
  3   290 Tichá Jana               TJH6451   51925    D40B   116.00      
  4   156 Kovář  Jaroslav          TJH8901  232396    H18B   133.00      
  5   291 Tichý Tomáš              TJH9201   51355    H16B    81.00      
  6   292 Čížek Petr               TJH9402  232421    H14B   103.00      
  7   293 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14B   125.00      
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   784 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H40B   112.00      
  2   630 Fólová Hana              TJN6353  232501    D40B   126.00      
  3   634 Picek Jan                TJN6500  416839    H40B   106.00      
  4   636 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35B    29.00      
  5   638 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35B    91.00      
  6   631 Fólová Martina           TJN8853  416834    D20B     7.00      
  7   633 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H18B   115.00      
  8   632 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H18B    99.00      
  9   635 Picek Jan                TJN9101  416840    H16B    77.00      
 10   640 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H16B    57.00      
 11   639 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16B    72.00      
 12   637 Posselt Martin           TJN9501  232512    H12C     3.00      
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   376 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60B    62.00      
  2   378 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60B    34.00      
  3    34 Peterka František        TJP4900    8861    H21B   111.00      
  4   379 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D50B    44.00      
  5   377 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H14B    91.00      
 
 
Startovka oddílu: TKP - Tratkce Praha                            Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   781 Petr Miroslav            TKP2700   51623    H75B    30.00      
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   386 Nešpor Jan               TTR0101   52235    HDR     76.00      
  2   385 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50B    20.00      
  3   384 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45B    16.00      
  4   381 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45B               
  5   380 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B   141.00      
  6   383 Píro Matěj               TTR8802     118    H20B    91.00      
  7   382 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H14B   125.00      
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   664 Kubíček Zdeněk           TUR4802   51813    H55B    19.00      
  2   666 Omová Jana               TUR5150  515012    D55B    16.00      
  3   657 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H50B    32.00      
  4   662 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50B    58.00      
  5   661 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H45B     4.00      
  6   658 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    H21A    80.00      
  7   665 Oma Jakub                TUR8002  515087    H21A   126.00      
  8   667 Omová Michaela           TUR8153  515086    D21B   117.00      
  9   671 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21A   116.00      
 10   654 Brož Marek               TUR8402    8054    H21A    28.00      
 11   663 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21A   140.00      
 12   655 Dlouhá Michaela          TUR8451    5645    D21C    52.00      
 13   659 Hradilová Jana           TUR8651    7791    D21B    23.00      
 14   669 Prchalová Ivana          TUR8754  416287    D21B    51.00      
 15   668 Papežová Anna            TUR8951   51819    D18B    53.00      
 16   660 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H18B   121.00      
 17   670 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H18B   137.00      
 18   672 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H16B    15.00      
 19   656 Dlouhá Tereza            TUR9151  331529    D16B   102.00      
 20   673 Zakouřil Vít             TUR9301    8080    H14B   111.00      
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    43 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60B    60.00      
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     2 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H55B    37.00      
  2     3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21B   129.00      
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   646 Poloprutský Tomá?        VLI6205   51227    H40B   132.00      
  2   647 Znojemský Jiří           VLI7500   49970    H21B    23.00      
  3   643 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A    44.00      
  4   642 Havrdová Barbora         VLI9150   49961    D16B   118.00      
  5   644 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D16B    80.00      
  6   645 Poloprutská Tereza       VLI9450   49952    D14B               
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   467 Hasman Ondřej            VPM0002         P  H10     22.00      
  2   458 Laciga Jiří              VPM5101    1480    H55B     3.00      
  3   459 Martínková Věra          VPM5351    1464    D45B   118.00      
  4   460 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50B    48.00      
  5   461 Hasman Jan               VPM6901    7950    H35B    17.00      
  6   462 Kroupa Štěpán            VPM6904  237546    H35B     7.00      
  7   463 Hasmanová Lenka          VPM7551    7982    D21B    89.00      
  8   464 Vodrážka Ondřej          VPM7702   52377    H21A    60.00      
  9   465 Cigošová Kateřina        VPM7995   53252    D21B    73.00      
 10   466 Bouchal Jiří             VPM8449    8877    H21A   108.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   480 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70B     2.00      
  2   472 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D55B    10.00      
  3   479 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H55B    11.00      
  4   478 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21A   106.00      
  5   469 Hlaváčová Lucie          VRL7353    8966    D21C    18.00      
  6   477 Wohanka Pavel            VRL7501    9005    H21B    93.00      
  7   476 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A   130.00      
  8   475 Hanč Petr                VRL8001            H21A    74.00      
  9   470 Kvasničková Lucie        VRL8254  331655    D21C    62.00      
 10   468 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B    45.00      
 11   471 Obrdlíková Natalie       VRL8356    8996    D21C    42.00      
 12   474 Krajíček Vojtěch         VRL8803    8988    H20B    89.00      
 13   473 Daněk Jáchym             VRL8901    8989    H18B   119.00      
 14   859 Doležalová Radka         VRL9252    8960    D16B    98.00      
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   298 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H60B    40.00      
  2   309 Horinek Jaroslav         VSP5000   51643    H55B     5.00      
  3   311 Uher Petr                VSP5001   51741    H55B    31.00      
  4   880 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55B    24.00      
  5   306 Hora Vlada               VSP5100  515013    H21B    33.00      
  6   304 Pichal Jan               VSP5202   52281    H50B    48.00      
  7   310 Polak Zdenek             VSP5203   51740    H55B    35.00      
  8   300 Horova Magda             VSP5450    9782    D21B    99.00      
  9   297 Skorpil Martin           VSP5700   52275    H50B    24.00      
 10   301 Lacigova Ivana           VSP5950   51732    D40B    90.00      
 11   312 Jedlicka Jan             VSP6101   52272    H45B     6.00      
 12   302 Michalkova Jirina        VSP6151   51734    D40B   124.00      
 13   308 Hartman Ales             VSP6506   51620    H40B    74.00      
 14   413 Boranek Petr             VSP7000   51750    H21A    10.00      
 15   296 Skorpilova Jana          VSP7455  211303    D21B    11.00      
 16   305 Hulec Jakub              VSP8401   53726    H21B    85.00      
 17   307 Flasar Jan               VSP8612   49616    H21A    82.00      
 18   299 Pichalova Ruzena         VSP8850   52278    D21B     9.00      
 19   303 Pichal Miroslav          VSP9000   52269    H18B    89.00      
 20   848 Bořánková Karolína       VSP9550   53599    D12C    31.00      
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Neděle 17.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   415 Toušek Filip             ZBP7102   53586    H21C    59.00      
  2   414 Vaněk Petr               ZBP7302   51927    H21C    47.00      
  3   416 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21B    89.00