Startovka kategorie                                                13.6.2007 21:18:01
                                  MLOK ŽB klasika  
===ČSOB-MLA=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  831 Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851 C  232207  66.00      
  2  791 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 C  246900  71.00      
  3  578 Hobelová Klára           Kometa Kralovice     KRL9752    232611  76.00      
  4  365 Svěcená Veronika         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9750    236991  81.00      
 
Startovka kategorie: D12C        2.4km   70m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  580 Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655    331203   2.00      
  2  790 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 C  232050   7.00      
  3  838 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651      9356  12.00      
  4  573 Salfická Petra           Kometa Kralovice     KRL9652    232963  17.00      
  5   19 Vébrová Denisa           SK Kotnov Tábor      KTA9551 C    5297  22.00      
  6  367 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650    361920  27.00      
  7  577 Holopírková Natálie      Kometa Kralovice     KRL9653    232965  32.00      
  8  368 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651    361960  37.00      
  9  572 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651    416318  42.00      
 10  788 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 C   51633  47.00      
 11  634 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C  410790  52.00      
 12  579 Černá Klára              Kometa Kralovice     KRL9654    232960  57.00      
 13  786 Přibíková Johanka        SK Praga Praha       PGP9551 C  301617  62.00      
 14  875 Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C  237000  67.00      
 15  789 Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C  303955  72.00      
 16  840 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551    232418  77.00      
 17  890 Bořánková Karolína       USK Praha            VSP9550     53599  82.00      
 18  891 Vakant                                                           87.00      
 19  892 Vakant                                                           92.00      
 20  893 Junová Jindra            Sokol Kostelec n. Č. KNC5651     25261  97.00      
 
Startovka kategorie: D14B        3.5km  110m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  319 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C   51353   3.00      
  2  431 Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B    9988   8.00      
  3  314 Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352 C  410775  13.00      
  4  571 Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452    416314  18.00      
  5  119 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A   51105  23.00      
  6  570 Hobelová Lenka           Kometa Kralovice     KRL9451    416312  28.00      
  7   56 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 B  410363  33.00      
  8  252 Samuelová Lucie          TJ Skalka Cheb       SCH9351      8024  38.00      
  9  568 Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353    416319  43.00      
 10  837 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354    232415  48.00      
 11  876 Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C  236999  53.00      
 12  841 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451      9970  58.00      
 13   16 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 C  331019  63.00      
 14  120 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265  68.00      
 15  596 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B    4536  73.00      
 16   63 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176  78.00      
 17  569 Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354    232961  83.00      
 18  349 Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B  301711  88.00      
 19  405 Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B  219247  93.00      
 20   15 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C  336772  98.00      
 21  255 Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B   51177 103.00      
 22   17 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C  336780 108.00      
 23  256 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B  301313 113.00      
 24  357 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985 118.00      
 25  636 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A    9830 123.00      
 26  407 Zachová Magdalena        OK Jihlava           SJI9454 B  219260 128.00      
 27  635 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 B    9832 133.00      
 28  222 Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451    237510 138.00      
 29  810 Sklenářová Magdy         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C    7883 143.00      
 30  286 Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B   52907 148.00      
 31  785 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B   53009 153.00      
 32  221 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452    331098 158.00      
 33  787 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 C  232017 163.00      
 34  899 Vakant                                                          168.00      
 35  894 Vakant                                                          173.00      
 36  895 Vakant                                                          178.00      
 37  896 Vakant                                                          183.00      
 38  897 Vakant                                                          188.00      
 39  898 Vakant                                                          193.00      
 40  684 Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B   49952             
 
Startovka kategorie: D16B        4.8km  160m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  781 Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 C  246828  11.00      
  2  629 Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B  405975  16.00      
  3  522 Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A  232237  21.00      
  4   54 Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A  515151  26.00      
  5  812 Korcová Radka            MLOK Mariánské Lázně MLA9112    416174  31.00      
  6  900 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252      8960  36.00      
  7  681 Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 B   49961  41.00      
  8  251 Francková Tereza         TJ Skalka Cheb       SCH9251      4448  46.00      
  9  180 Zunová Markéta           AC Sparta Praha      SCP9150 C  410717  51.00      
 10  486 Píchová Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151 B  301500  56.00      
 11  783 Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 C  515039  61.00      
 12  520 Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A  232238  66.00      
 13  683 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B   49951  71.00      
 14   55 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B  515474  76.00      
 15  620 Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 A  301368  81.00      
 16  523 Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A  232236  86.00      
 17  487 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 A  301498  91.00      
 18   64 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A    9197  96.00      
 19  518 Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C  232201 101.00      
 20  851 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150    301336 106.00      
 21  519 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A  301408 111.00      
 22  213 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 116.00      
 23  904 Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250      7764 121.00      
 24  782 Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 B   53007 126.00      
 25  678 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C  411767 131.00      
 26  842 Matějková Zuzana         SK Kamenice          KAM9156    307363 136.00      
 27  692 Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C  331529 141.00      
 28  521 Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A  232239 146.00      
 29  780 Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 B  301700 151.00      
 30  845 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157    331162 156.00      
 31  901 Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255      9423 161.00      
 32  903 Vakant                                                          166.00      
 33  902 Vakant                                                          171.00      
 34  399 Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A  301283             
 35  830 Veselá Anna              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9250 A  515019             
 
Startovka kategorie: D18B        5.2km  185m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  905 Vakant                                                           52.00      
  2  625 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986  57.00      
  3  564 Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051     51474  62.00      
  4  813 Krämer Anna              TV 1894 Coburg-Neuse COT9000     33211  67.00      
  5  558 Freyová Andrea           OK Jilemnice         JIL8955 A   49618  72.00      
  6   83 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A    9332  77.00      
  7  545 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  82.00      
  8  793 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 B  416004  87.00      
  9   85 Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B    9885  92.00      
 10  906 Vakant                                                           97.00      
 11   86 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A  410785 102.00      
 12  395 Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B   52335 107.00      
 13  181 Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C  301144 112.00      
 14  422 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711 117.00      
 15  795 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B  232158 122.00      
 16  389 Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B  301266 127.00      
 17  777 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658 132.00      
 18  401 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B   53452 137.00      
 19  887 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A  515171 142.00      
 20   87 Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B    9250 147.00      
 21  452 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B    8479 152.00      
 22  432 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A    9989 157.00      
 23  794 Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 A  416007 162.00      
 24  524 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691 167.00      
 25  618 Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564 172.00      
 26  907 Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051     53013 177.00      
 27  214 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B    4664 182.00      
 28  351 Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B  301714 187.00      
 29   84 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B    9249 192.00      
 30  637 Hendrychová   Zuzana     OK 99 Hradec Králové PHK8954 B  416329 197.00      
 31  704 Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B   51819 202.00      
 32  384 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 A   52144             
 33  561 Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 C    8889             
 
Startovka kategorie: D20B        5.6km  225m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   89 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B    9309 137.00      
  2  215 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662 142.00      
  3   88 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R  301629 147.00      
  4   53 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 A   52973 152.00      
  5  560 Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B    9064 157.00      
  6  433 Čížková Barbora          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C    9906 162.00      
  7  670 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B  416834 167.00      
  8  775 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556 172.00      
  9  908 Vakant                                                          177.00      
 10  909 Vakant                                                          182.00      
 
Startovka kategorie: D21B        7.8km  295m 18k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  695 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791   2.00      
  2  423 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697   5.00      
  3   52 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238   8.00      
  4  293 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  11.00      
  5  639 Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C    9412  14.00      
  6  322 Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303  17.00      
  7  182 Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C   49639  20.00      
  8  770 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180  23.00      
  9  705 Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R  416287  26.00      
 10  594 Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C   51838  29.00      
 11  414 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  32.00      
 12  527 Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    7874  35.00      
 13  156 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029  38.00      
 14  137 Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C  416106  41.00      
 15  435 Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C    9961  44.00      
 16  500 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C    7982  47.00      
 17  761 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740  50.00      
 18  749 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R  502089  53.00      
 19  453 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532  56.00      
 20  589 Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C   51829  59.00      
 21  765 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688  62.00      
 22  613 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755  65.00      
 23  766 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707  68.00      
 24  712 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909  71.00      
 25  638 Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R    9393  74.00      
 26   90 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  77.00      
 27  502 Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  80.00      
 28   27 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  83.00      
 29  640 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E    4146  86.00      
 30  504 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  89.00      
 31  767 Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C   51708  92.00      
 32  392 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E   52298  95.00      
 33  306 Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354  98.00      
 34  771 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278 101.00      
 35  370 Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      8855 104.00      
 36  434 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556 107.00      
 37  861 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504 110.00      
 38  346 Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751     51754 113.00      
 39  759 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C    7904 116.00      
 40  455 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469 119.00      
 41  326 Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C   52278 122.00      
 42  278 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987 125.00      
 43  277 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983 128.00      
 44  797 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848 131.00      
 45  184 Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C   51553 134.00      
 46  641 Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R   51607 137.00      
 47  756 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638 140.00      
 48   22 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539 143.00      
 49  642 Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C    9448 146.00      
 50  217 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177 149.00      
 51  292 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189 152.00      
 52   91 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339 155.00      
 53  305 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617 158.00      
 54  257 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598 161.00      
 55  224 Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C   51411 164.00      
 56  279 Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701 167.00      
 57  327 Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782 170.00      
 58  862 Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236 173.00      
 59  479 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768 176.00      
 60  751 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097 179.00      
 61  216 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176 182.00      
 62  183 Hrstková Vlaďka          AC Sparta Praha      SCP8753 A   52356 185.00      
 63  762 Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C  515056 188.00      
 64  155 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228 191.00      
 65  772 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R   51689 194.00      
 66  354 Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854     51478 197.00      
 67  703 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086 200.00      
 68  544 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114 203.00      
 69  763 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R   51718 206.00      
 70  910 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 B    9394 209.00      
 71  835 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494     52258             
 
Startovka kategorie: D21C        6.0km  230m 17k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  294 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589   5.00      
  2   13 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109  10.00      
  3  755 Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C   51268  15.00      
  4  880 Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C  237528  20.00      
  5  517 Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960     51979  25.00      
  6  505 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  30.00      
  7  352 Fialová Lenka            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851    236981  35.00      
  8  859 Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B   52315  40.00      
  9  614 Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C   52336  45.00      
 10  860 Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C   53177  50.00      
 11  485 Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650 C    8678  55.00      
 12   35 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616  60.00      
 13  713 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  65.00      
 14  583 Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C          70.00      
 15  543 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  75.00      
 16  249 Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851      8078  80.00      
 17  274 Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C   51687  85.00      
 18  454 Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C    8528  90.00      
 19  526 Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C    7895  95.00      
 20  627 Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C  301720 100.00      
 21  507 Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356      8996 105.00      
 22  691 Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C    5645 110.00      
 23  456 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476 115.00      
 24  358 Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952    515017 120.00      
 25  554 Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C    8800 125.00      
 26  852 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350     52273 130.00      
 27  210 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C   30147 135.00      
 28  380 Jana Nyklová             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 B  301393 140.00      
 29   14 Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C  331352 145.00      
 30  506 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655 150.00      
 31  525 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417 155.00      
 32   28 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893 160.00      
 33  711 Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837 165.00      
 34  133 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205 170.00      
 35  343 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852     51219 175.00      
 36   65 Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C    9136 180.00      
 37  796 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856 185.00      
 38  913 Vakant                                                          190.00      
 39  914 Vakant                                                          195.00      
 40  911 Vakant                                                          200.00      
 41  912 Vakant                                                          205.00      
 42   26 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119             
 
Startovka kategorie: D35B        5.6km  225m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  383 Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C   51969   2.00      
  2  588 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837   7.00      
  3  212 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606  12.00      
  4   92 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310  17.00      
  5  350 Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450    301707  22.00      
  6   93 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882  27.00      
  7  436 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9952  32.00      
  8  857 Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051     51494  37.00      
  9  746 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567  42.00      
 10  863 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167  47.00      
 11   94 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258  52.00      
 12  391 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193  57.00      
 13   33 Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C  211586  62.00      
 14  185 Tlou??ová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114  67.00      
 15  253 Papežová Jindra          TJ Skalka Cheb       SCH6551    232367  72.00      
 16  353 Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850    301705  77.00      
 17  677 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  82.00      
 18  856 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951    232393  87.00      
 19  605 Setínková Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945  92.00      
 20  915 Vakant                                                           97.00      
 21  916 Vakant                                                          102.00      
 22  917 Vakant                                                          107.00      
 
Startovka kategorie: D40B        4.7km  190m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  267 Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C   51387  93.00      
  2  546 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660  98.00      
  3  254 Miturová Radka           SKOB Ostrava         MOV6651    416220 103.00      
  4  669 Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C  232501 108.00      
  5  290 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988 113.00      
  6   96 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 118.00      
  7  328 Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732 123.00      
  8  748 Nováková Lenka           SK Praga Praha       PGP6551 C  246811 128.00      
  9  633 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609 133.00      
 10  643 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 138.00      
 11  329 Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C   51734 143.00      
 12  624 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988 148.00      
 13  296 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 153.00      
 14  742 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005 158.00      
 15  295 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 163.00      
 16  269 Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265 168.00      
 17   47 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431 173.00      
 18   95 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237 178.00      
 19  316 Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C   51925 183.00      
 20  484 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750 C   52179 188.00      
 21  918 Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855     53261 193.00      
 22  919 Vakant                                                          198.00      
 23  920 Vakant                                                          203.00      
 24  921 Vakant                                                          208.00      
 25  922 Vakant                                                          213.00      
 
Startovka kategorie: D45B        4.9km  155m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  187 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570  64.00      
  2  497 Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351 C    1464  69.00      
  3  528 Vašková Blanka           KOB Baník Sokolov    BSO6250 C  301418  74.00      
  4   99 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913  79.00      
  5  209 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  84.00      
  6  743 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184  89.00      
  7   98 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211  94.00      
  8  483 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680  99.00      
  9  260 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966 104.00      
 10  737 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862 109.00      
 11  259 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868 114.00      
 12  186 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 119.00      
 13  369 Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951     51152 124.00      
 14  188 Zunová Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C   49477 129.00      
 15   97 Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C    9311 134.00      
 16  297 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 139.00      
 17  644 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 144.00      
 18  362 Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950     51157 149.00      
 19  451 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351     51135 154.00      
 20  927 Vakant                                                          159.00      
 21  923 Vakant                                                          164.00      
 22  924 Vakant                                                          169.00      
 23  925 Vakant                                                          174.00      
 24  926 Vakant                                                          179.00      
 25  415 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944             
 
Startovka kategorie: D50B        4.4km  175m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  698 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208   1.00      
  2  498 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378   6.00      
  3  100 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  11.00      
  4  258 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  16.00      
  5  807 Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451 C   52354  21.00      
  6  376 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756     49615  26.00      
  7  542 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  31.00      
  8  425 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  36.00      
  9  645 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  41.00      
 10  150 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  46.00      
 11  736 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  51.00      
 12  604 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  56.00      
 13    1 Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150    232364  61.00      
 14  603 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  66.00      
 15  806 Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550     52760  71.00      
 16  152 Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  76.00      
 17  646 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  81.00      
 18  413 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  86.00      
 19  424 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  91.00      
 20  134 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286  96.00      
 21  143 Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351    232411 101.00      
 22  928 Vakant                                                          106.00      
 23  929 Vakant                                                          111.00      
 24  930 Vakant                                                          116.00      
 25  931 Vakant                                                          121.00      
 26  932 Vakant                                                          126.00      
 
Startovka kategorie: D55B        3.4km  105m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  494 Beránková Pavla          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4350 C  330650  94.00      
  2  146 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  99.00      
  3  323 Dohnalova Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 104.00      
  4   44 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959 109.00      
  5  602 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799 114.00      
  6  379 Helena Nyklová           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C  301337 119.00      
  7  702 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C  515012 124.00      
  8  344 Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850     51480 129.00      
  9  508 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998 134.00      
 10  933 Vakant                                                          139.00      
 11  934 Vakant                                                          144.00      
 12  935 Vakant                                                          149.00      
 13  936 Vakant                                                          154.00      
 
Startovka kategorie: D60B        3.1km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  101 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247   4.00      
  2  457 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549   9.00      
  3  732 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  14.00      
  4  412 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  19.00      
  5  733 Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C   53006  24.00      
  6  360 Říhová Hana              OK Lokomotiva Plzeň  LPM4550    301702  29.00      
  7  821 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451     51214  34.00      
  8  937 Vakant                                                           39.00      
  9  938 Vakant                                                           44.00      
 10  939 Vakant                                                           49.00      
 
Startovka kategorie: D65B        3.1km   90m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  411 Provaszníková Svatava    OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C   53532  64.00      
  2  458 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  69.00      
  3  731 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698  74.00      
  4  940 Vakant                                                           79.00      
  5  941 Vakant                                                           84.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.3km   60m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  854 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700    232403   1.00      
  2   20 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C    5299   6.00      
  3  576 Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701            11.00      
  4  288 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  16.00      
  5  575 Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801            21.00      
  6  833 Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800    232215  26.00      
  7  574 Hobel Jiří               Kometa Kralovice     KRL9502     51473  31.00      
  8  942 Vakant                                                           36.00      
  9  943 Vakant                                                           41.00      
 10  944 Vakant                                                           46.00      
 
Startovka kategorie: H12C        3.1km   85m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  387 Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C   51995 127.00      
  2  489 Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600 C  301491 132.00      
  3  285 Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 B   52908 137.00      
  4  529 Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C    8692 142.00      
  5  121 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C  224873 147.00      
  6  270 Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B   51394 152.00      
  7  530 Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B  232240 157.00      
  8  623 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  410247 162.00      
  9  390 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322 167.00      
 10  676 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512 172.00      
 11  945 Vakant                                                          177.00      
 12  946 Vakant                                                          182.00      
 13  947 Vakant                                                          187.00      
 14  948 Vakant                                                          192.00      
 15  949 Vakant                                                          197.00      
 
Startovka kategorie: H14B        4.7km  175m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  287 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B   53565   2.00      
  2    8 Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C  224886   6.00      
  3  954 Vakant                                                           11.00      
  4  126 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409 C  219206  14.00      
  5  406 Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B  219252  18.00      
  6  122 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B    9304  22.00      
  7  416 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B  303912  26.00      
  8  709 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 B    8080  30.00      
  9  437 Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B    9926  34.00      
 10  784 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  38.00      
 11  565 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825  42.00      
 12  410 Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B   53502  46.00      
 13  313 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B  410774  50.00      
 14  647 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B  301383  54.00      
 15    7 Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B  331523  58.00      
 16   66 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604  62.00      
 17  124 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  66.00      
 18   57 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  301612  70.00      
 19  356 Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B  301717  74.00      
 20  123 Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A  410796  78.00      
 21  567 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403     51475  82.00      
 22  262 Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A  301101  86.00      
 23   38 Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C  301507  90.00      
 24  400 Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B  301239  94.00      
 25  348 Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B  232617  98.00      
 26  531 Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C  301427 102.00      
 27  631 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401    515487 106.00      
 28  621 Šňupárek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP9500 B    9881 110.00      
 29  312 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B    9041 114.00      
 30  318 Čížek Petr               TJ OK Tolar          TJH9402 C  232421 118.00      
 31  853 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400    232245 122.00      
 32  386 Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 B   51993 126.00      
 33  811 Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C  301471 130.00      
 34  622 Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B   51288 134.00      
 35  843 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300    301135 138.00      
 36  460 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    4381 142.00      
 37  393 Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B  301293 146.00      
 38  459 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    4359 150.00      
 39  311 Klouček Martin           SK Studenec          STH9301     51112 154.00      
 40  846 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401    232267 158.00      
 41  566 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839 162.00      
 42  125 Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B  232610 166.00      
 43  950 Vakant                                                          170.00      
 44  951 Vakant                                                          174.00      
 45  952 Vakant                                                          178.00      
 46  953 Vakant                                                          182.00      
 47  648 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C  232647             
 
Startovka kategorie: H16B        6.5km  295m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  886 Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 A  416138  41.00      
  2  532 Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C    7875  45.00      
  3  679 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  49.00      
  4  309 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202      9990  53.00      
  5  317 Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A   51355  57.00      
  6  242 Borovička Roman          TJ Skalka Cheb       SCH9201      4450  61.00      
  7  814 Krämer Jakob             TV 1894 Coburg-Neuse COT9100     62326  65.00      
  8  708 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A  515499  69.00      
  9  847 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100    301628  73.00      
 10  218 Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A    9870  77.00      
 11  885 Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C  416136  81.00      
 12  355 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B  301706  85.00      
 13   67 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  89.00      
 14  630 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B  515479  93.00      
 15   68 Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B  405953  97.00      
 16  404 Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B  416163 101.00      
 17   71 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A    9196 105.00      
 18  488 Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B  301504 109.00      
 19  403 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A  301278 113.00      
 20  844 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103     53660 117.00      
 21  818 Klemens Christopher      TV 1894 Coburg-Neuse COT9101      6724 121.00      
 22  674 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B  416840 125.00      
 23  103 Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B  416274 129.00      
 24  848 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105     53667 133.00      
 25  310 Hladík František         SK Studenec          STH9203    405965 137.00      
 26  533 Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A  301422 141.00      
 27  808 Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B  416173 145.00      
 28   69 Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B    9194 149.00      
 29  864 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158 153.00      
 30   72 Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B    9195 157.00      
 31  595 Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B   53137 161.00      
 32  649 Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B    9831 165.00      
 33   70 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B    9843 169.00      
 34  245 Philipp Patrik           TJ Skalka Cheb       SCH9101      8047 173.00      
 35  778 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 B  416118 177.00      
 36  461 Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B    8455 181.00      
 37  308 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110 185.00      
 38  102 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B  301633 189.00      
 39  462 Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 B    8453 193.00      
 40  779 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 B   49151 197.00      
 41  955 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101      9458 201.00      
 42  956 Vakant                                                          205.00      
 43  957 Vakant                                                          209.00      
 44  958 Vakant                                                          213.00      
 45  959 Vakant                                                          217.00      
 
Startovka kategorie: H18B        8.1km  320m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  556 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B    9091   2.00      
  2  872 Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 B    9647   7.00      
  3  672 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  12.00      
  4  247 Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH8901      8032  17.00      
  5  465 Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B    8470  22.00      
  6   74 Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 B    9190  27.00      
  7  246 Vlach Jiří               TJ Skalka Cheb       SCH8902      8072  32.00      
  8  865 Krejda Martin            SK Chrast            CHT9001 B   52161  37.00      
  9  463 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 B    7761  42.00      
 10  509 Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B    8989  47.00      
 11  243 Papež Jakub              TJ Skalka Cheb       SCH9004      8071  52.00      
 12  696 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B  410746  57.00      
 13  651 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  301639  62.00      
 14  706 Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 B  410747  67.00      
 15  466 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B   52901  72.00      
 16  776 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  77.00      
 17  464 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  82.00      
 18  330 Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C   52269  87.00      
 19  250 Toman Lukáš              TJ Skalka Cheb       SCH8904      8045  92.00      
 20   73 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B    9847  97.00      
 21  619 Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881 102.00      
 22  671 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830 107.00      
 23  144 Kovář  Jaroslav          TJ OK Tolar          TJH8901    232396 112.00      
 24  385 Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A   51990 117.00      
 25   75 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B    9189 122.00      
 26  650 Kubát  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK8902 A    9385 127.00      
 27  964 Vakant                                                          132.00      
 28  960 Vakant                                                          137.00      
 29  961 Vakant                                                          142.00      
 30  962 Vakant                                                          147.00      
 31  963 Vakant                                                          152.00      
 32  426 Horák Jan                SK lyžování a OB Nov NPA8902 B    9707             
 
Startovka kategorie: H20B        9.0km  370m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  191 Zuna Jára                AC Sparta Praha      SCP8801 C  301184  11.00      
  2  799 Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B  232148  16.00      
  3  809 Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B  401412  21.00      
  4  359 Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8703    236982  26.00      
  5  417 Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 B     118  31.00      
  6  798 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644  36.00      
  7  438 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A    9972  41.00      
  8  104 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B    9274  46.00      
  9  559 Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B    8958  51.00      
 10  510 Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 B    8988  56.00      
 11  817 Folker Benjamin          TV 1894 Coburg-Neuse COT8800      2805  61.00      
 12  871 Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B    9638  66.00      
 13  617 Duda Antonín             SK Kotlářka Praha    DKP8701 B   49999  71.00      
 14  965 Vakant                                                           76.00      
 15  966 Vakant                                                           81.00      
 16  967 Vakant                                                           86.00      
 
Startovka kategorie: H21A       12.3km  565m 25k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  687 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    8560   1.00      
  2  721 Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912   4.00      
  3  745 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464   7.00      
  4  468 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R    8513  10.00      
  5  757 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745  13.00      
  6  503 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    8877  16.00      
  7  106 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  19.00      
  8  768 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  22.00      
  9  582 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R   52684  25.00      
 10  753 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  28.00      
 11  334 Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C   49616  31.00      
 12  657 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526  34.00      
 13  514 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973  37.00      
 14  394 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331  40.00      
 15  868 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201     51802  43.00      
 16  764 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C   51748  46.00      
 17  656 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797  49.00      
 18  132 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  52.00      
 19  612 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277  55.00      
 20   39 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  58.00      
 21  501 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R   52377  61.00      
 22  694 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599  64.00      
 23   78 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  67.00      
 24  655 Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410  70.00      
 25  442 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130  73.00      
 26  536 Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871  76.00      
 27  752 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628  79.00      
 28  686 Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C   49970  82.00      
 29  593 Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C   51831  85.00      
 30  616 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R   51807  88.00      
 31  653 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  91.00      
 32  760 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709  94.00      
 33  609 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C  515114  97.00      
 34  220 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247 100.00      
 35  690 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    8054 103.00      
 36  719 Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827 106.00      
 37  652 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R    9354 109.00      
 38   79 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153 112.00      
 39  193 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C  232330 115.00      
 40  747 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840 118.00      
 41  608 Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C   52300 121.00      
 42  109 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325 124.00      
 43  511 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980 127.00      
 44  108 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231 130.00      
 45  654 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R   52211 133.00      
 46  107 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281 136.00      
 47  682 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298 139.00      
 48  611 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51783 142.00      
 49  878 Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C  301661 145.00      
 50  396 Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    4537 148.00      
 51  301 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287 151.00      
 52  590 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663 154.00      
 53  223 Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C   51418 157.00      
 54  610 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015 160.00      
 55  219 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    4130 163.00      
 56  741 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682 166.00      
 57  512 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000 169.00      
 58  388 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52481 172.00      
 59  739 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632 175.00      
 60  194 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E   51791 178.00      
 61  714 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195 181.00      
 62  447 Boranek Petr             USK Praha            VSP7000     51750 184.00      
 63  773 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106 187.00      
 64  699 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082 190.00      
 65  758 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C   51678 193.00      
 66  701 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E  515087 196.00      
 67  397 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R   51772 199.00      
 68  889 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797 202.00      
 69  443 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982 205.00      
 70  707 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R   53759 208.00      
 71  427 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    9693             
 72  585 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609             
 73  836 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    515179             
 
Startovka kategorie: H21B       11.2km  505m 24k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  715 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170   3.00      
  2   29 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705   6.00      
  3  342 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      8856   9.00      
  4  197 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  12.00      
  5  302 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614  15.00      
  6  371 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500     51151  18.00      
  7  467 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525  21.00      
  8  513 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005  24.00      
  9  303 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613  27.00      
 10  439 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  30.00      
 11  192 Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773  33.00      
 12  315 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929  36.00      
 13  802 Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  39.00      
 14  141 Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C  301370  42.00      
 15  659 Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C    9454  45.00      
 16    3 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 R    8044  48.00      
 17  105 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  51.00      
 18  769 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263  54.00      
 19   77 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  57.00      
 20  867 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980  60.00      
 21  881 Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C  237530  63.00      
 22  441 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  66.00      
 23  724 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  69.00      
 24  888 Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    9875  72.00      
 25  492 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360  75.00      
 26  658 Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 C    9414  78.00      
 27   21 Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C   52008  81.00      
 28  333 Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C  515013  84.00      
 29   76 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C    9841  87.00      
 30  547 Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C  301181  90.00      
 31  198 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  93.00      
 32  866 Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C  336713  96.00      
 33  716 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C  515028  99.00      
 34  469 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529 102.00      
 35  720 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346 105.00      
 36  363 Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003    301703 108.00      
 37  450 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583 111.00      
 38  195 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109 114.00      
 39   18 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484 117.00      
 40  445 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962 120.00      
 41  801 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855 123.00      
 42  534 Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C    8688 126.00      
 43  147 Klimenko Igor            SK Kotnov Tábor      KTA8008     53676 129.00      
 44  196 Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605 132.00      
 45  347 Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901     51165 135.00      
 46  800 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140 138.00      
 47  320 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180 141.00      
 48  440 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C       1 144.00      
 49  211 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626 147.00      
 50  718 Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C  410353 150.00      
 51  298 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588 153.00      
 52  754 Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C  236022 156.00      
 53  444 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898 159.00      
 54  364 Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301      1467 162.00      
 55  332 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726 165.00      
 56  275 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686 168.00      
 57  723 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859 171.00      
 58  774 Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A   51290 174.00      
 59  553 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802 177.00      
 60  139 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642 180.00      
 61  539 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124 183.00      
 62  615 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 C   51792 186.00      
 63  972 Vakant                                                          189.00      
 64  971 Vakant                                                          192.00      
 65  970 Vakant                                                          195.00      
 66  968 Vakant                                                          198.00      
 67  969 Vakant                                                          201.00      
 
Startovka kategorie: H21C        9.4km  340m 23k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  199 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289  74.00      
  2  448 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C   51927  79.00      
  3  591 Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C   51830  84.00      
  4  471 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  89.00      
  5  803 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  232103  94.00      
  6  884 Pešta Jiří                                    MIL7201 C   49858  99.00      
  7   25 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073 104.00      
  8  449 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7601 C   53586 109.00      
  9  628 Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C  301718 114.00      
 10  710 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C   52355 119.00      
 11  722 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669 124.00      
 12  540 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118 129.00      
 13  584 Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C         134.00      
 14  541 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107 139.00      
 15  470 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516 144.00      
 16   24 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939 149.00      
 17   12 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767 154.00      
 18  281 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985 159.00      
 19  973 Vakant                                                          164.00      
 20  974 Vakant                                                          169.00      
 21  975 Vakant                                                          174.00      
 22  976 Vakant                                                          179.00      
 23  977 Vakant                                                          184.00      
 
Startovka kategorie: H35B        9.0km  370m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  136 Hulsey Keith             TJ Tesla Brno        TBM7007 C  232724 116.00      
  2  660 Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C    9470 121.00      
  3  873 Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C    8809 126.00      
  4  663 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424 131.00      
  5  563 Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401     51476 136.00      
  6  499 Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C  237546 141.00      
  7   34 Vykouk Josef             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7102           146.00      
  8  675 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256 151.00      
  9  662 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 156.00      
 10  562 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701     51477 161.00      
 11   50 Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C  515480 166.00      
 12  428 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967 171.00      
 13  661 Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376 176.00      
 14   49 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179 181.00      
 15  978 Vakant                                                          186.00      
 16  979 Vakant                                                          191.00      
 
Startovka kategorie: H40B        8.1km  345m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  839 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603    232428  23.00      
  2  472 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  28.00      
  3  849 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700     52267  33.00      
  4  473 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485  38.00      
  5  673 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  43.00      
  6  685 Poloprutský Tomá?        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  48.00      
  7  664 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  53.00      
  8  606 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818  58.00      
  9  480 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  63.00      
 10  607 Seifert Jan              SK Kotlářka Praha    DKP6501 C  219293  68.00      
 11  111 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270  73.00      
 12  402 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C  301242  78.00      
 13  744 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631  83.00      
 14  537 Hájek Jiří               KOB Baník Sokolov    BSO6400 C  301420  88.00      
 15  587 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C   53140  93.00      
 16  586 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836  98.00      
 17    9 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336 103.00      
 18  372 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800     51153 108.00      
 19  335 Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C   51620 113.00      
 20  632 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632 118.00      
 21  826 Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C    8250 123.00      
 22  398 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455 128.00      
 23  263 Hovorka Jan              TJ Sokol Dobřichovic DCE6300 C  336729 133.00      
 24  819 Scheler Thomas           TV 1894 Coburg-Neuse COT6300      2748 138.00      
 25   46 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 143.00      
 26  208 Kohl  Jiří               SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391 148.00      
 27  110 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783 153.00      
 28   48 Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE6500 C   52316 158.00      
 29  284 Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C  219203 163.00      
 30   45 Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C   52977 168.00      
 31  855 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600     52276 173.00      
 32  980 Hoffman Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500      8852 178.00      
 33  981 Vakant                                                          183.00      
 34  982 Vakant                                                          188.00      
 35  983 Vakant                                                          193.00      
 36  984 Vakant                                                          198.00      
 
Startovka kategorie: H45B        7.5km  305m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  361 Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603     51167   3.00      
  2  248 Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101    246813   8.00      
  3  697 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  13.00      
  4   81 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648  18.00      
  5  135 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  23.00      
  6  815 Krämer Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5900    590603  28.00      
  7  725 Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  207811  33.00      
  8  265 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  38.00      
  9  207 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  43.00      
 10   23 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  48.00      
 11  276 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  53.00      
 12   41 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  58.00      
 13  201 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  63.00      
 14  366 Svěcený Josef            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6100    236992  68.00      
 15  200 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  73.00      
 16   40 Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    7887  78.00      
 17  381 Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C   51960  83.00      
 18  626 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  88.00      
 19  382 Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C   52146  93.00      
 20  113 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  98.00      
 21  538 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO5302 C    7876 103.00      
 22  548 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691 108.00      
 23    5 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901     51406 113.00      
 24  264 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041 118.00      
 25  989 Vakant                                                          123.00      
 26   80 Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C    9120 128.00      
 27    4 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901     51133 133.00      
 28  418 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248 138.00      
 29  820 Cionoiu George           TV 1894 Coburg-Neuse COT6100      7390 143.00      
 30  336 Jedlicka Jan             USK Praha            VSP6101 C   52272 148.00      
 31  816 Kiesch Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5901      2825 153.00      
 32  481 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762 158.00      
 33  202 Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C   52116 163.00      
 34  474 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 168.00      
 35  985 Vakant                                                          173.00      
 36  986 Vakant                                                          178.00      
 37  987 Vakant                                                          183.00      
 38  988 Vakant                                                          188.00      
 39  740 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673             
 
Startovka kategorie: H50B        5.9km  230m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  331 Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281   4.00      
  2   10 Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C  224913   9.00      
  3  482 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  14.00      
  4  429 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  19.00      
  5  324 Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275  24.00      
  6  151 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  29.00      
  7  665 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  34.00      
  8  493 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C   52194  39.00      
  9  299 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581  44.00      
 10  307 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  49.00      
 11  116 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  54.00      
 12   82 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  59.00      
 13  300 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  64.00      
 14  419 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  69.00      
 15  149 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  74.00      
 16  118 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  79.00      
 17  735 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  84.00      
 18  117 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  89.00      
 19  289 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  94.00      
 20  115 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  99.00      
 21  805 Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500     52759 104.00      
 22  666 Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402 109.00      
 23  693 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816 114.00      
 24  555 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357 119.00      
 25  321 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709 124.00      
 26  266 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973 129.00      
 27  114 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9331 134.00      
 28  883 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701     49614 139.00      
 29  148 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213 144.00      
 30  990 Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501     52255 149.00      
 31  991 Vakant                                                          154.00      
 32  992 Vakant                                                          159.00      
 33  993 Vakant                                                          164.00      
 
Startovka kategorie: H55B        5.4km  210m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   43 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  75.00      
  2  291 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800     51863  80.00      
  3  495 Beránek Petr             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4502 C  330530  85.00      
  4   42 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  90.00      
  5  145 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C  336704  95.00      
  6  515 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999 100.00      
  7  601 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760 105.00      
  8  339 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741 110.00      
  9  430 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686 115.00      
 10  734 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107 120.00      
 11  131 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204 125.00      
 12  825 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 130.00      
 13  549 Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C   51693 135.00      
 14  127 Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C    8674 140.00      
 15  189 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111 145.00      
 16  496 Laciga Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5101 C    1480 150.00      
 17  203 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562 155.00      
 18  700 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C   51813 160.00      
 19  824 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261 165.00      
 20  337 Horinek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 170.00      
 21  557 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774 175.00      
 22    2 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C   53730 180.00      
 23  870 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500      6645 185.00      
 24  338 Polak Zdenek             USK Praha            VSP5203 C   51740 190.00      
 25  994 Vakant                                                          195.00      
 26  995 Vakant                                                          200.00      
 27  996 Vakant                                                          205.00      
 28  997 Vakant                                                          210.00      
 
Startovka kategorie: H60B        5.1km  200m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   37 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805 130.00      
  2  204 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299 135.00      
  3  409 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332 140.00      
  4  726 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 145.00      
  5  272 Žemla Antonín            TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C   52122 150.00      
  6  599 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800 155.00      
  7  179 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 160.00      
  8   32 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323 165.00      
  9  304 Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621 170.00      
 10  822 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701      7890 175.00      
 11  325 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743 180.00      
 12  130 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213 185.00      
 13  877 Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C  301666 190.00      
 14   36 Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C    8806 195.00      
 15  550 Koč Zděněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706 200.00      
 16    6 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417     51994 205.00      
 17  998 Vakant                                                          210.00      
 18  999 Vakant                                                          215.00      
 19 1000 Vakant                                                          220.00      
 
Startovka kategorie: H65B        4.2km  160m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  804 Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200     51215  30.00      
  2  341 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201     51479  35.00      
  3  475 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  40.00      
  4  446 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  45.00      
  5  598 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  50.00      
  6  829 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C   49619  55.00      
  7   11 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  60.00      
  8  730 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  65.00      
  9   30 Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C  416332  70.00      
 10  205 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  75.00      
 11 1001 Vakant                                                           80.00      
 12 1002 Vakant                                                           85.00      
 
Startovka kategorie: H70B        4.1km  135m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  727 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964  90.00      
  2  478 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  95.00      
  3  206 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404 100.00      
  4  476 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132 105.00      
  5  728 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865 110.00      
  6  516 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963 115.00      
  7  477 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541 120.00      
  8 1003 Vakant                                                          125.00      
 
Startovka kategorie: H75B        4.1km  135m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  667 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455   5.00      
  2   31 Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C  515169  10.00      
  3  729 Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867  15.00      
  4  823 Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700     51623  20.00      
  5 1004 Vakant                                                           25.00      
 
Startovka kategorie: HDR         2.3km   60m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  271 Komers František         Sokol Kostelec n. Č. KNC9801 C   51393   4.00      
  2  340 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401    236983   7.00      
  3   59 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  10.00      
  4  273 Richtr Lukáš             SK OK 24 Praha       OKP0201 C  331267  13.00      
  5  491 Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0400     51774  16.00      
  6  834 Polcar Tomáš             TJ Jiskra Nejdek     NEJ0200 C  232363  19.00      
  7  597 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C   53200  22.00      
  8   58 Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C   52319  25.00      
  9  874 Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C    8808  28.00      
 10  261 Hovorka Metoděj          TJ Sokol Dobřichovic DCE0200    224880  31.00      
 11   61 Reiterman Šimon (a Ema)  TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C   52320  34.00      
 12  850 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900            37.00      
 13  581 Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951    232613  40.00      
 14  268 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  43.00      
 15  490 Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200            46.00      
 16  280 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999    303919  49.00      
 17   60 Šamanová Simona          TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C  224877  52.00      
 18  420 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C   52235  55.00      
 19  858 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802            58.00      
 20 1031 Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450            61.00      
 21  792 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C  331147  64.00      
 22 1033 Vakant                                                           67.00      
 23 1034 Vakant                                                           70.00      
 24 1035 Vakant                                                           73.00      
 25 1032 Vakant                                                           76.00      
 26 1036 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: T3          2.9km   65m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  750 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618  70.00      
  2 1010 Vakant                                                           75.00      
  3  374 Vonášek Jiří             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5401    361967  80.00      
  4  832 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ6300            85.00      
  5  375 Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484  90.00      
  6  689 Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C    7744  95.00      
  7 1011 Vakant                                                          100.00      
  8 1005 Vakant                                                          105.00      
  9 1006 Vakant                                                          110.00      
 10 1007 Vakant                                                          115.00      
 11 1008 Vakant                                                          120.00      
 12 1009 Vakant                                                          125.00      
 13 1012 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: T5          5.0km  195m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  552 Pavel Doležal            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C  236518  10.00      
  2  688 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  15.00      
  3  551 Lucie Pospíšilová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C  236499  20.00      
  4  373 Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101    361978  25.00      
  5  882 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8505  30.00      
  6   51 Šaman Hynek              TJ Lokomotiva Beroun LBE7400 C   52317  35.00      
  7  827 Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C  232202  40.00      
  8 1014 Vakant                                                           45.00      
  9 1015 Vakant                                                           50.00      
 10 1016 Vakant                                                           55.00      
 11 1017 Vakant                                                           60.00      
 12 1018 Vakant                                                           65.00      
 13 1019 Vakant                                                           70.00      
 14  140 Pilná Lucie              VSK Přírodověda - or PVP8150 C  361968  75.00      
 15 1020 Vakant                                                           80.00      
 16 1013 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: T7          6.6km  255m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  879 Waldhauser Miloš         KOS Jesenice         JES7901 C  301669   4.00      
  2  592 Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C   51138   9.00      
  3  668 Silný  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7906 C    9827  14.00      
  4  738 Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C   52103  19.00      
  5 1021 Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823            24.00      
  6 1022 Vakant                                                           29.00      
  7 1023 Vakant                                                           34.00      
  8 1024 Vakant                                                           39.00      
  9 1025 Vakant                                                           44.00      
 10 1026 Vakant                                                           49.00      
 11 1027 Vakant                                                           54.00      
 12 1028 Vakant                                                           59.00      
 13 1029 Vakant                                                           64.00      
 14 1030 Vakant                                                           69.00