Startovka kategorie                                                13.6.2007 21:27:40
                                   MLOK ŽB middle
===ČSOB-MLA=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1  788 Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851    232207   2.00      
  2  757 Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 C  246900   4.00      
  3  339 Svěcená Veronika         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9750    236991   6.00      
  4  758 Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C  331147   8.00      
  5  845 Vakant                                                           10.00      
  6  846 Vakant                                                           12.00      
  7  847 Vakant                                                           14.00      
 
Startovka kategorie: D12C        2.5km   95m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  797 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651     89356  27.00      
  2  536 Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651    416318  29.00      
  3  848 Bořánková Karolína       USK Praha            VSP9550     53599  31.00      
  4  752 Přibíková Johanka        SK Praga Praha       PGP9551 C  301617  33.00      
  5  342 Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651    361960  35.00      
  6  755 Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C  303955  37.00      
  7  831 Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C  237000  39.00      
  8  596 Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C  410790  41.00      
  9  537 Salfická Petra           Kometa Kralovice     KRL9652    232963  43.00      
 10  341 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650    361920  45.00      
 11  756 Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 C  232050  47.00      
 12   19 Vébrová Denisa           SK Kotnov Tábor      KTA9551 C    5297  49.00      
 13  754 Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 C   51633  51.00      
 14  800 Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551    232418  53.00      
 15  849 Vakant                                                           55.00      
 16  850 Vakant                                                           57.00      
 17  851 Vakant                                                           59.00      
 18  852 Junová Jindra            Sokol Kostelec n. Č. KNC5651     25261  61.00      
 
Startovka kategorie: D14B        3.0km  115m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  397 Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B    9988  61.00      
  2  132 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A  416265  63.00      
  3  374 Zachová Magdalena        OK Jihlava           SJI9454 B  219260  65.00      
  4  212 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452    331098  67.00      
  5  796 Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354    232415  69.00      
  6  532 Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353    416319  71.00      
  7  260 Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B   52907  73.00      
  8  597 Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 B    9832  75.00      
  9  580 Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 B    8645  77.00      
 10  832 Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C  236999  79.00      
 11  288 Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352 C  410775  81.00      
 12   15 Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C  336772  83.00      
 13  802 Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451      9970  85.00      
 14   17 Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C  336780  87.00      
 15  777 Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C    7883  89.00      
 16   75 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A   51176  91.00      
 17  322 Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B  301711  93.00      
 18  372 Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B  219247  95.00      
 19  226 Samuelová Lucie          TJ Skalka Cheb       SCH9351      8024  97.00      
 20  598 Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A    9830  99.00      
 21  131 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A   51105 101.00      
 22  533 Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354    232961 103.00      
 23  751 Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B   53009 105.00      
 24  213 Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451    237510 107.00      
 25  331 Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B  236985 109.00      
 26  753 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 C  232017 111.00      
 27  535 Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452    416314 113.00      
 28  230 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B  301313 115.00      
 29  534 Hobelová Lenka           Kometa Kralovice     KRL9451    416312 117.00      
 30  229 Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B   51177 119.00      
 31   67 Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 B  410363 121.00      
 32   16 Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 C  331019 123.00      
 33  293 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C   51353 125.00      
 34  552 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B    4536 127.00      
 35  857 Vakant                                                          129.00      
 36  853 Vakant                                                          131.00      
 37  854 Vakant                                                          133.00      
 38  855 Vakant                                                          135.00      
 39  856 Vakant                                                          138.00      
 40  645 Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B   49952             
 
Startovka kategorie: D16B        3.5km  125m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  746 Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 B  301700  70.00      
  2  639 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C  411767  72.00      
  3  482 Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C  232201  74.00      
  4  591 Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B  405975  76.00      
  5  486 Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A  232237  78.00      
  6  644 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B   49951  80.00      
  7  225 Francková Tereza         TJ Skalka Cheb       SCH9251      4448  82.00      
  8  803 Matějjková Zuzana        SK Kamenice          KAM9156    307363  84.00      
  9  858 Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255 A    9423  86.00      
 10  484 Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A  232238  88.00      
 11  749 Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 C  515039  90.00      
 12  487 Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A  232236  92.00      
 13  171 Zunová Markéta           AC Sparta Praha      SCP9150 C  410717  94.00      
 14  450 Píchová Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151 B  301500  96.00      
 15  859 Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252      8960  98.00      
 16   76 Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A    9197 100.00      
 17  656 Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C  331529 102.00      
 18  806 Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157    331162 104.00      
 19  485 Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A  232239 106.00      
 20  778 Korcová Radka            MLOK Mariánské Lázně MLA9112    416174 108.00      
 21  204 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197 110.00      
 22  451 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 A  301498 112.00      
 23  748 Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 B   53007 114.00      
 24  483 Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A  301408 116.00      
 25  642 Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 B   49961 118.00      
 26  860 Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250      7764 120.00      
 27   66 Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B  515474 122.00      
 28  747 Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 C  246828 124.00      
 29   65 Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A  515151 126.00      
 30  810 Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150    301336 128.00      
 31  579 Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 A  301368 130.00      
 32  861 Vakant                                                          132.00      
 33  862 Vakant                                                          134.00      
 34  366 Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A  301283             
 35  787 Veselá Anna              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9250 A  515019             
 
Startovka kategorie: D18B        3.4km  180m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   99 Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B    9250  25.00      
  2  509 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  27.00      
  3  418 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B    8479  29.00      
  4  528 Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051     51474  31.00      
  5  488 Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    8691  33.00      
  6   97 Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B    9885  35.00      
  7  388 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A    9711  37.00      
  8  761 Tihonová Hana            KOB TRETRA Praha     TAP9052 B  232158  39.00      
  9  838 Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A  515171  41.00      
 10  759 Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 B  416004  43.00      
 11  585 Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B   51986  45.00      
 12  324 Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B  301714  47.00      
 13  522 Freyová Andrea           OK Jilemnice         JIL8955 A   49618  49.00      
 14   95 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A    9332  51.00      
 15  668 Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B   51819  53.00      
 16   96 Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B    9249  55.00      
 17  743 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A   51658  57.00      
 18  362 Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B   52335  59.00      
 19  577 Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B    8564  61.00      
 20  865 Vakant                                                           63.00      
 21  760 Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 A  416007  65.00      
 22   98 Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A  410785  67.00      
 23  952 Krämer Anna              TV 1894 Coburg-Neuse COT9000     33211  69.00      
 24  864 Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051     53013  71.00      
 25  205 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B    4664  73.00      
 26  398 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A    9989  75.00      
 27  368 Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B   53452  77.00      
 28  172 Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C  301144  79.00      
 29  356 Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B  301266  81.00      
 30  599 Hendrychová   Zuzana     OK 99 Hradec Králové PHK8954 B  416329  83.00      
 31  863 Vakant                                                           85.00      
 32  352 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 A   52144             
 33  525 Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 C    8889             
 
Startovka kategorie: D20B        3.9km  150m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  101 Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B    9309   1.00      
  2   64 Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 A   52973   3.00      
  3  524 Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B    9064   5.00      
  4  631 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B  416834   7.00      
  5  399 Čížková Barbora          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C    9906   9.00      
  6  206 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  11.00      
  7  741 Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B   53556  13.00      
  8  100 Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R  301629  15.00      
  9  866 Vakant                                                           17.00      
 10  867 Vakant                                                           19.00      
 
Startovka kategorie: D21B        4.4km  210m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  576 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 R   49815   1.00      
  2  102 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333   3.00      
  3  401 Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C    9961   5.00      
  4   63 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238   7.00      
  5  299 Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C   52278   9.00      
  6  296 Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303  11.00      
  7  722 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638  13.00      
  8  344 Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      8855  15.00      
  9  267 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816  17.00      
 10  677 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909  19.00      
 11  167 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228  21.00      
 12  659 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791  23.00      
 13  103 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339  25.00      
 14  215 Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C   51411  27.00      
 15  816 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504  29.00      
 16  266 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189  31.00      
 17  175 Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C   51553  33.00      
 18  731 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688  35.00      
 19  545 Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C   51829  37.00      
 20  717 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097  39.00      
 21  327 Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854     51478  41.00      
 22  419 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532  43.00      
 23  468 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  45.00      
 24  738 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R   51689  47.00      
 25  602 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E    4146  49.00      
 26  669 Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R  416287  51.00      
 27  548 Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C   51138  53.00      
 28  421 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469  55.00      
 29  601 Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C    9412  57.00      
 30  208 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 B    5177  59.00      
 31  737 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278  61.00      
 32  231 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  63.00      
 33  251 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  65.00      
 34   38 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727  67.00      
 35  207 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176  69.00      
 36  763 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848  71.00      
 37  465 Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252  73.00      
 38  252 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  75.00      
 39  491 Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    7874  77.00      
 40  445 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  79.00      
 41  280 Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354  81.00      
 42  817 Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236  83.00      
 43  253 Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701  85.00      
 44  279 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617  87.00      
 45  463 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C    7982  89.00      
 46  604 Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C    9448  91.00      
 47  550 Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C   51838  93.00      
 48  319 Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751     51754  95.00      
 49  715 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R  502089  97.00      
 50  300 Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782  99.00      
 51  733 Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C   51708 101.00      
 52  400 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556 103.00      
 53  728 Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C  515056 105.00      
 54  173 Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C   49639 107.00      
 55  736 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180 109.00      
 56  389 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697 111.00      
 57  727 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740 113.00      
 58  508 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114 115.00      
 59  667 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086 117.00      
 60  792 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850     49546 119.00      
 61  168 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029 121.00      
 62  729 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R   51718 123.00      
 63  600 Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R    9393 125.00      
 64  725 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C    7904 127.00      
 65   33 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539 129.00      
 66  732 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707 131.00      
 67  571 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755 133.00      
 68  359 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E   52298 135.00      
 69  174 Hrstková Vlaďka          AC Sparta Praha      SCP8753 A   52356 137.00      
 70  603 Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R   51607 139.00      
 71  380 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242 141.00      
 72  868 Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 R    9394 143.00      
 
Startovka kategorie: D21C        4.1km  150m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   13 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109   2.00      
  2   77 Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C    9136   4.00      
  3  678 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668   6.00      
  4  716 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618   8.00      
  5  149 Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C  416106  10.00      
  6   39 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893  12.00      
  7  145 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  14.00      
  8  489 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417  16.00      
  9  469 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  18.00      
 10  721 Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C   51268  20.00      
 11  814 Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B   52315  22.00      
 12  422 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476  24.00      
 13  815 Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C   53177  26.00      
 14  325 Fialová Lenka            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851    236981  28.00      
 15  256 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C   52906  30.00      
 16  481 Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960     51979  32.00      
 17   47 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616  34.00      
 18  420 Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C    8528  36.00      
 19  332 Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952    515017  38.00      
 20  762 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856  40.00      
 21  471 Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356      8996  42.00      
 22  507 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  44.00      
 23  490 Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C    7895  46.00      
 24  676 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539  48.00      
 25  836 Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C  237528  50.00      
 26  655 Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C    5645  52.00      
 27  223 Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851      8078  54.00      
 28  518 Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C    8800  56.00      
 29   14 Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C  331352  58.00      
 30  268 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589  60.00      
 31  470 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655  62.00      
 32  539 Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C          64.00      
 33  572 Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C   52336  66.00      
 34  587 Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C  301720  68.00      
 35  675 Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  70.00      
 36  201 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347  72.00      
 37  316 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852     51219  74.00      
 38  249 Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C   51687  76.00      
 39  870 Vakant                                                           78.00      
 40  869 Vakant                                                           80.00      
 41   37 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119             
 42  794 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494     52258             
 
Startovka kategorie: D35B        3.9km  150m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  638 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  91.00      
  2  544 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837  93.00      
  3  402 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9952  95.00      
  4  166 Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C   49647  97.00      
  5  227 Papežová Jindra          TJ Skalka Cheb       SCH6551    232367  99.00      
  6  871 Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C   53261 101.00      
  7  801 Hlubučková Šárka         SK Kamenice          KAM6851    232398 103.00      
  8  351 Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C   51969 105.00      
  9  323 Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450    301707 107.00      
 10  562 Setínková Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP5753 C    8945 109.00      
 11  106 Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C  416258 111.00      
 12   45 Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C  211576 113.00      
 13  818 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167 115.00      
 14  203 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606 117.00      
 15  712 Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C   53567 119.00      
 16  104 Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C    9310 121.00      
 17  790 Polcarová Marcela        TJ Jiskra Nejdek     NEJ7250 C         123.00      
 18  105 Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C  224882 125.00      
 19  176 Tlou??ová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C   52114 127.00      
 20  358 Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C   53193 129.00      
 21  872 Vakant                                                          131.00      
 
Startovka kategorie: D40B        3.5km  120m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  301 Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C   51732  90.00      
  2  595 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609  92.00      
  3  708 Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C   53005  94.00      
  4  242 Čiháková Lenka           Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C   51387  96.00      
  5   58 Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C  515431  98.00      
  6  232 Hovorková Blanka         TJ Sokol Dobřichovic DCE6250 C  224891 100.00      
  7  107 Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237 102.00      
  8  605 Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 104.00      
  9  269 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174 106.00      
 10  510 Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C   51660 108.00      
 11  108 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316 110.00      
 12  714 Nováková Lenka           SK Praga Praha       PGP6551 C  246811 112.00      
 13  584 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C   51988 114.00      
 14  290 Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C   51925 116.00      
 15  270 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 118.00      
 16  264 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988 120.00      
 17  228 Miturová Radka           SKOB Ostrava         MOV6601    416220 122.00      
 18  302 Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C   51734 124.00      
 19  630 Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C  232501 126.00      
 20  244 Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C   52265 128.00      
 21  873 Vakant                                                          130.00      
 22  874 Vakant                                                          132.00      
 23  875 Vakant                                                          134.00      
 
Startovka kategorie: D45B        3.2km  105m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  109 Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C    9311  90.00      
  2  200 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  92.00      
  3  492 Vašková Blanka           KOB Baník Sokolov    BSO6250 C  301418  94.00      
  4  235 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  96.00      
  5  326 Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150     52371  98.00      
  6  179 Zunová Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C   49477 100.00      
  7  563 Dlouhá Jana              SK Kotlářka Praha    DKP5950 C    8644 102.00      
  8  449 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C    8680 104.00      
  9  178 Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C   51570 106.00      
 10  271 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604 108.00      
 11  177 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  301143 110.00      
 12  606 Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401 112.00      
 13  110 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C    9211 114.00      
 14  703 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862 116.00      
 15  459 Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351 C    1464 118.00      
 16  417 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351     51135 120.00      
 17  111 Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C    8913 122.00      
 18  343 Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951     51152 124.00      
 19  648 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 126.00      
 20  234 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868 128.00      
 21  336 Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950     51157 130.00      
 22  709 Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C  232184 132.00      
 23  877 Vakant                                                          134.00      
 24  876 Vakant                                                          136.00      
 25  381 Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C  303944             
 
Startovka kategorie: D50B        3.0km   90m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  379 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  44.00      
  2  164 Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C   53520  46.00      
  3  460 Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C   52378  48.00      
  4  702 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095  50.00      
  5  155 Kovářová Milena          TJ OK Tolar          TJH5351    232411  52.00      
  6  146 Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C   53286  54.00      
  7  390 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  56.00      
  8  662 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  58.00      
  9  559 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  60.00      
 10  348 Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756     49615  62.00      
 11  561 Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C   49892  64.00      
 12  506 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  66.00      
 13  608 Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C    9405  68.00      
 14  162 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  70.00      
 15  607 Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C    9371  72.00      
 16  772 Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C   52760  74.00      
 17  112 Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  76.00      
 18  233 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  78.00      
 19  773 Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451     52354  80.00      
 20  391 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688  82.00      
 21  878 Vakant                                                           84.00      
 22  879 Vakant                                                           86.00      
 
Startovka kategorie: D55B        2.4km   75m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  317 Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850     51480   8.00      
  2  472 Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C    8998  10.00      
  3  158 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  12.00      
  4    1 Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150    232364  14.00      
  5  666 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C  515012  16.00      
  6   55 Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  18.00      
  7  793 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851     51647  20.00      
  8  558 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  22.00      
  9  880 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050     51645  24.00      
 10  955 Vakant                                                           26.00      
 
Startovka kategorie: D60B        2.2km   65m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  698 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  26.00      
  2  334 Říhová Hana              OK Lokomotiva Plzeň  LPM4550    301702  28.00      
  3  699 Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C   53006  30.00      
  4  113 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C    9247  32.00      
  5  378 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  34.00      
  6  423 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  36.00      
  7  779 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451     51214  38.00      
  8  588 Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C  232232  40.00      
  9  881 Vakant                                                           42.00      
 
Startovka kategorie: D65B        2.2km   65m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  697 Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698   2.00      
  2  424 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542   4.00      
  3  882 Vakant                                                            6.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.3km   70m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  467 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 C          22.00      
  2  262 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C   52904  24.00      
  3   20 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C    5299  26.00      
  4  798 Hlubuček Martin          SK Kamenice          KAM9701    232408  28.00      
  5  883 Vakant                                                           30.00      
  6  884 Vakant                                                           32.00      
  7  885 Vakant                                                           34.00      
 
Startovka kategorie: H12C        2.6km   95m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  357 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322   1.00      
  2  637 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C  232512   3.00      
  3  355 Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C   51995   5.00      
  4  583 Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C  410247   7.00      
  5  259 Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 B   52908   9.00      
  6  454 Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600    301491  11.00      
  7  493 Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C    8692  13.00      
  8  133 Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C  224873  15.00      
  9  494 Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B  232240  17.00      
 10  245 Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B   51394  19.00      
 11  886 Vakant                                                           21.00      
 12  887 Vakant                                                           23.00      
 13  888 Vakant                                                           25.00      
 
Startovka kategorie: H14B        3.4km  115m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  321 Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B  232617  53.00      
  2  360 Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B  301293  55.00      
  3  261 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B   53565  57.00      
  4  807 Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401    232267  59.00      
  5  425 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B    4359  61.00      
  6  581 Šňupárek Václav          SK Kotlářka Praha    DKP9500 B    9881  63.00      
  7  237 Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A  301101  65.00      
  8   48 Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C  301507  67.00      
  9  609 Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B  301383  69.00      
 10  495 Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C  301427  71.00      
 11  330 Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B  301717  73.00      
 12  750 Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B  410392  75.00      
 13  593 Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401    515487  77.00      
 14    8 Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C  224886  79.00      
 15  531 Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403     51475  81.00      
 16  367 Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B  301239  83.00      
 17  136 Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A  410798  85.00      
 18  530 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839  87.00      
 19  776 Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C  301471  89.00      
 20  377 Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B   53502  91.00      
 21  403 Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B    9926  93.00      
 22  134 Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B    9304  95.00      
 23  354 Kamenický Tobiá?         SK Orientační sporty OSN9339 B   51993  97.00      
 24   68 Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B  301612  99.00      
 25  582 Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B   51288 101.00      
 26  292 Čížek Petr               TJ OK Tolar          TJH9402 C  232421 103.00      
 27  286 Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B    9041 105.00      
 28  529 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825 107.00      
 29  285 Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 C   51112 109.00      
 30  673 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 B    8080 111.00      
 31  287 Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B  410774 113.00      
 32  804 Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300    301135 115.00      
 33  373 Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B  219252 117.00      
 34  811 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400    232245 119.00      
 35  891 Vakant                                                          121.00      
 36   78 Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B   49604 123.00      
 37  382 Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B  303912 125.00      
 38  138 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409 C  219206 127.00      
 39    7 Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B  331523 129.00      
 40  137 Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B  232610 131.00      
 41  426 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    4381 133.00      
 42  135 Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A  410796 135.00      
 43  889 Vakant                                                          137.00      
 44  890 Vakant                                                          139.00      
 45  610 Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C  232647             
 
Startovka kategorie: H16B        4.2km  180m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  842 Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C  416136   1.00      
  2  808 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100    301628   3.00      
  3  819 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158   5.00      
  4  283 Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B    9990   7.00      
  5  843 Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 A  416138   9.00      
  6  282 Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B   51110  11.00      
  7   79 Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B   49603  13.00      
  8  672 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A  515499  15.00      
  9  114 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B  301633  17.00      
 10  497 Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A  301422  19.00      
 11  371 Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B  416163  21.00      
 12   80 Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B  405953  23.00      
 13  428 Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 B    8453  25.00      
 14  744 Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 B  416118  27.00      
 15  954 Klemens Christopher      TV 1894 Coburg-Neuse COT9101      6724  29.00      
 16   84 Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B    9195  31.00      
 17  592 Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B  515479  33.00      
 18   81 Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B    9194  35.00      
 19  219 Philipp Patrik           TJ Skalka Cheb       SCH9010      8047  37.00      
 20  805 Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103     53660  39.00      
 21  453 Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B  301504  41.00      
 22  551 Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B   53137  43.00      
 23  496 Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C    7875  45.00      
 24  893 Kubát Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK9101 A    9458  47.00      
 25  284 Hladík František         SK Studenec          STH9203 C  405965  49.00      
 26   83 Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A    9196  51.00      
 27  115 Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B  416274  53.00      
 28  209 Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A    9870  55.00      
 29  640 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  57.00      
 30  953 Krämer Jakob             TV 1894 Coburg-Neuse COT9100     62326  59.00      
 31  745 Denk Štěpán              SK Praga Praha       PGP9104 B   49151  61.00      
 32  329 Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B  301706  63.00      
 33  427 Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B    8455  65.00      
 34   82 Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B    9843  67.00      
 35  216 Borovička Roman          TJ Skalka Cheb       SCH9201      4450  69.00      
 36  370 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A  301278  71.00      
 37  791 Frey Martin              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9200 B  301425  73.00      
 38  809 Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105     53667  75.00      
 39  635 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B  416840  77.00      
 40  611 Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B    9831  79.00      
 41  291 Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A   51355  81.00      
 42  894 Vakant                                                           83.00      
 43  892 Vakant                                                           85.00      
 
Startovka kategorie: H18B        4.5km  185m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  742 Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A  232039  87.00      
  2  303 Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C   52269  89.00      
  3  613 Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A  301639  91.00      
  4  430 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  93.00      
  5  612 Kubát  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK8902 A    9385  95.00      
  6  578 Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 B   49881  97.00      
  7  632 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  99.00      
  8  220 Vlach Jiří               TJ Skalka Cheb       SCH8902      8072 101.00      
  9  520 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B    9091 103.00      
 10  217 Papež Jakub              TJ Skalka Cheb       SCH9004      8071 105.00      
 11  820 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 B   52161 107.00      
 12  224 Toman Lukáš              TJ Skalka Cheb       SCH8904      8045 109.00      
 13  432 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B   52901 111.00      
 14   86 Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 B    9190 113.00      
 15  633 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837 115.00      
 16  429 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 B    7761 117.00      
 17  473 Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B    8989 119.00      
 18  660 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B  410746 121.00      
 19  828 Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 B    9647 123.00      
 20  221 Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH8901      8032 125.00      
 21  353 Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A   51990 127.00      
 22  431 Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B    8470 129.00      
 23   87 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B    9189 131.00      
 24  156 Kovář  Jaroslav          TJ OK Tolar          TJH8901    232396 133.00      
 25   85 Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B    9847 135.00      
 26  670 Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 B  410747 137.00      
 27  895 Vakant                                                          139.00      
 28  896 Vakant                                                          141.00      
 29  392 Horák Jan                SK lyžování a OB Nov NPA8902 B    9707             
 
Startovka kategorie: H20B        4.5km  195m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  765 Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B  232148  85.00      
  2  182 Zuna Jára                AC Sparta Praha      SCP8801 C  301184  87.00      
  3  474 Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 B    8988  89.00      
  4  383 Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 B     118  91.00      
  5  523 Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B    8958  93.00      
  6  181 Modrý Marek              AC Sparta Praha      SCP8807 C   53594  95.00      
  7  404 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A    9972  97.00      
  8  951 Folker Benjamin          TV 1894 Coburg-Neuse COT8800      2805  99.00      
  9  116 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B    9274 101.00      
 10  333 Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8703    236982 103.00      
 11  575 Duda Antonín             SK Kotlářka Praha    DKP8701 B   49999 105.00      
 12  764 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B   53644 107.00      
 13  827 Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B    9638 109.00      
 14  897 Vakant                                                          111.00      
 15  898 Vakant                                                          113.00      
 
Startovka kategorie: H21A        5.6km  220m 27k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  569 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51783   2.00      
  2  730 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C   51748   4.00      
  3  546 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663   6.00      
  4  679 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195   8.00      
  5  413 Boranek Petr             USK Praha            VSP7000     51750  10.00      
  6  364 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R   51772  12.00      
  7  184 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C  232330  14.00      
  8  684 Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  16.00      
  9  834 Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C  301661  18.00      
 10  435 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529  20.00      
 11  719 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637  22.00      
 12  361 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331  24.00      
 13   49 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  26.00      
 14  654 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    8054  28.00      
 15  275 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287  30.00      
 16  120 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231  32.00      
 17   90 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  34.00      
 18  500 Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871  36.00      
 19  363 Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    4537  38.00      
 20  408 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130  40.00      
 21  824 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201     51802  42.00      
 22  643 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  44.00      
 23  724 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C    5156  46.00      
 24   91 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153  48.00      
 25  185 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E   51791  50.00      
 26  538 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R   52684  52.00      
 27  499 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872  54.00      
 28  734 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301  56.00      
 29  739 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106  58.00      
 30  464 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R   52377  60.00      
 31  210 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    4130  62.00      
 32  619 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797  64.00      
 33  651 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    8560  66.00      
 34  713 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  68.00      
 35  615 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  70.00      
 36  144 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  72.00      
 37  475 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C          74.00      
 38  567 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C  515114  76.00      
 39  705 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632  78.00      
 40  658 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599  80.00      
 41  307 Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C   49616  82.00      
 42  119 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281  84.00      
 43  617 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R   52211  86.00      
 44  568 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015  88.00      
 45  118 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321  90.00      
 46  620 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526  92.00      
 47  214 Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C   51418  94.00      
 48  726 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709  96.00      
 49  686 Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912  98.00      
 50  711 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464 100.00      
 51  434 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R    8513 102.00      
 52  409 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982 104.00      
 53  478 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973 106.00      
 54  466 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    8877 108.00      
 55  718 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628 110.00      
 56  618 Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410 112.00      
 57  570 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277 114.00      
 58  671 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R   53759 116.00      
 59  616 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424 118.00      
 60  121 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325 120.00      
 61  549 Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C   51831 122.00      
 62  566 Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C   52300 124.00      
 63  665 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E  515087 126.00      
 64  840 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797 128.00      
 65  476 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000 130.00      
 66  614 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R    9354 132.00      
 67  707 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682 134.00      
 68  574 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R   51807 136.00      
 69  723 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745 138.00      
 70  663 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082 140.00      
 71  393 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    9693             
 72  541 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609             
 73  795 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    515179             
 
Startovka kategorie: H21B        5.2km  185m 23k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  683 Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C  410353   1.00      
  2  250 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686   3.00      
  3  211 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247   5.00      
  4  315 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      8856   7.00      
  5  504 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118   9.00      
  6  153 Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C  301370  11.00      
  7  202 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626  13.00      
  8  151 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642  15.00      
  9  276 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614  17.00      
 10  517 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802  19.00      
 11  573 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 C   51792  21.00      
 12  647 Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C   49970  23.00      
 13  680 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170  25.00      
 14  498 Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C    8688  27.00      
 15  839 Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    9875  29.00      
 16  503 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  31.00      
 17  306 Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C  515013  33.00      
 18  320 Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901     51165  35.00      
 19  456 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360  37.00      
 20  766 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140  39.00      
 21  345 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500     51151  41.00      
 22  740 Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A   51290  43.00      
 23  277 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613  45.00      
 24  407 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  47.00      
 25  188 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  49.00      
 26  411 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962  51.00      
 27  338 Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301      1467  53.00      
 28  821 Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C  336713  55.00      
 29  837 Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C  237530  57.00      
 30   88 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C    9841  59.00      
 31  621 Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C    9454  61.00      
 32  406 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C       1  63.00      
 33   32 Přiikryl Petr            KOB MOIRA Brno       ABM6708 C   52008  65.00      
 34  768 Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851  67.00      
 35  328 Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704     51487  69.00      
 36  547 Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C   51830  71.00      
 37  688 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859  73.00      
 38  294 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180  75.00      
 39  735 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263  77.00      
 40  689 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  79.00      
 41  189 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140  81.00      
 42  117 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324  83.00      
 43  305 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726  85.00      
 44  452 Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200 C   52183  87.00      
 45  416 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583  89.00      
 46  187 Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605  91.00      
 47  477 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005  93.00      
 48  186 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109  95.00      
 49  410 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  97.00      
 50  681 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C  515028  99.00      
 51  183 Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773 101.00      
 52  433 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525 103.00      
 53  767 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855 105.00      
 54  685 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346 107.00      
 55  822 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980 109.00      
 56   34 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861 111.00      
 57   18 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484 113.00      
 58   89 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500 115.00      
 59  337 Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003    301703 117.00      
 60  505 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107 119.00      
 61   40 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705 121.00      
 62  289 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929 123.00      
 63  405 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965 125.00      
 64  272 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588 127.00      
 65    3 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044 129.00      
 66  511 Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C  301181 131.00      
 67  159 Klimenko  Igor           SK Kotnov Tábor      KTA8008     53676 133.00      
 68  318 Brom Hynek               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7503     51158 135.00      
 69  720 Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C  236022 137.00      
 70  909 Vakant                                                          139.00      
 71  910 Vakant                                                          141.00      
 
Startovka kategorie: H21C        4.5km  195m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  844 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8505  41.00      
  2   35 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  43.00      
  3  190 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289  45.00      
  4  414 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C   51927  47.00      
  5  436 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  49.00      
  6   36 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  51.00      
  7  437 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  53.00      
  8  769 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  232103  55.00      
  9  589 Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C  301718  57.00      
 10  415 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586  59.00      
 11  540 Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C          61.00      
 12  674 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C   52355  63.00      
 13  687 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669  65.00      
 14  255 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  67.00      
 15   12 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767  69.00      
 16  899 Vakant                                                           71.00      
 17  900 Vakant                                                           73.00      
 
Startovka kategorie: H35B        4.5km  195m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   61 Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C  515480   1.00      
  2  165 Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C   49646   3.00      
  3  394 Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C    9967   5.00      
  4  462 Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C  237546   7.00      
  5  622 Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C    9470   9.00      
  6  527 Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401     51476  11.00      
  7  148 Hulsey Keith             TJ Tesla Brno        TBM7007 C  232724  13.00      
  8  624 Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  15.00      
  9  461 Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C    7950  17.00      
 10  526 Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701     51477  19.00      
 11  829 Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C    8809  21.00      
 12   60 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179  23.00      
 13  623 Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C    9376  25.00      
 14  590 Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  301526  27.00      
 15  636 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  29.00      
 16  901 Vakant                                                           31.00      
 17  902 Vakant                                                           33.00      
 
Startovka kategorie: H40B        4.6km  155m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  812 Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C    9802  72.00      
  2  308 Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C   51620  74.00      
  3  258 Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C  219203  76.00      
  4  690 Kraus Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    8127  78.00      
  5  199 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  80.00      
  6   56 Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C   52977  82.00      
  7  799 Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603    232428  84.00      
  8  625 Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    9369  86.00      
  9  438 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  88.00      
 10  565 Seifert Jan              SK Kotlářka Praha    DKP6501 C  219293  90.00      
 11  369 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C  301242  92.00      
 12   44 Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C  232336  94.00      
 13  346 Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800     51153  96.00      
 14  365 Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C   53455  98.00      
 15  950 Scheler Thomas           TV 1894 Coburg-Neuse COT6300      2748 100.00      
 16  542 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836 102.00      
 17  649 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 104.00      
 18  634 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839 106.00      
 19  564 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C   49818 108.00      
 20  913 Hoffman Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500      8852 110.00      
 21  784 Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C    8250 112.00      
 22   57 Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C   52971 114.00      
 23  122 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C  410783 116.00      
 24  594 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632 118.00      
 25  501 Hájek Jiří               KOB Baník Sokolov    BSO6400 C  301420 120.00      
 26  543 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C   53140 122.00      
 27  123 Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    9270 124.00      
 28  439 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485 126.00      
 29   59 Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE6500 C   52316 128.00      
 30  238 Hovorka Jan              TJ Sokol Dobřichovic DCE6300 C  336729 130.00      
 31  646 Poloprutský Tomá?        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227 132.00      
 32  446 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763 134.00      
 33  710 Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C   51631 136.00      
 34  914 Vakant                                                          138.00      
 35  911 Vakant                                                          140.00      
 36  912 Vakant                                                          142.00      
 
Startovka kategorie: H45B        4.4km  135m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  512 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691   2.00      
  2  661 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220   4.00      
  3  312 Jedlicka Jan             USK Praha            VSP6101 C   52272   6.00      
  4   93 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648   8.00      
  5    5 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 B   51133  10.00      
  6  691 Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  207811  12.00      
  7   51 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  14.00      
  8  384 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  16.00      
  9  222 Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101    246813  18.00      
 10  949 Cionoiu George           TV 1894 Coburg-Neuse COT6100      7390  20.00      
 11  239 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041  22.00      
 12  198 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  24.00      
 13  349 Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C   51960  26.00      
 14  440 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  28.00      
 15  948 Kiesch Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5901      2825  30.00      
 16  193 Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C   52116  32.00      
 17  502 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO5302 C    7876  34.00      
 18  335 Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603     51167  36.00      
 19  350 Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C   52146  38.00      
 20    4 Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901     51406  40.00      
 21  586 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105  42.00      
 22  706 Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C   51673  44.00      
 23  147 Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C  410327  46.00      
 24  447 Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C    7762  48.00      
 25  340 Svěcený Josef            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6100    236992  50.00      
 26  947 Krämer Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5900    590603  52.00      
 27  125 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  54.00      
 28   50 Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    7887  56.00      
 29  650 Muller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  58.00      
 30   92 Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C    9120  60.00      
 31  191 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  62.00      
 32  240 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  64.00      
 33  192 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  66.00      
 34  915 Vakant                                                           68.00      
 35  916 Vakant                                                           70.00      
 36  917 Vakant                                                                      
 
Startovka kategorie: H50B        3.4km  110m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  281 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063   2.00      
  2  560 Dlouhý Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP5700 C    8643   4.00      
  3  273 Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C   51581   6.00      
  4  295 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709   8.00      
  5  130 Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C    9301  10.00      
  6  771 Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C   52759  12.00      
  7  126 Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C    9331  14.00      
  8  457 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C   52194  16.00      
  9  241 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  18.00      
 10  385 Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C  303960  20.00      
 11  918 Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501     52255  22.00      
 12  297 Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C   52275  24.00      
 13  626 Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  26.00      
 14  841 Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701     49614  28.00      
 15  127 Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  30.00      
 16  657 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816  32.00      
 17  129 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C    9328  34.00      
 18  163 Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C  416324  36.00      
 19  519 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357  38.00      
 20  161 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  40.00      
 21  263 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  42.00      
 22  160 Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C  331213  44.00      
 23  395 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  46.00      
 24  304 Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  48.00      
 25  448 Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C    7755  50.00      
 26  701 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  52.00      
 27   94 Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C  410797  54.00      
 28  128 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  56.00      
 29   10 Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C  224913  58.00      
 30  274 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C   51605  60.00      
 31  627 Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C    9402  62.00      
 32  919 Vakant                                                           64.00      
 33  920 Vakant                                                           66.00      
 
Startovka kategorie: H55B        3.3km  115m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  782 Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C    9261   1.00      
  2  458 Laciga Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5101 C    1480   3.00      
  3  309 Horinek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643   5.00      
  4  194 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562   7.00      
  5  700 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107   9.00      
  6  479 Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C    8999  11.00      
  7  826 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500      6645  13.00      
  8  180 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  15.00      
  9  143 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  17.00      
 10  664 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C   51813  19.00      
 11  139 Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C    8674  21.00      
 12  513 Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C   51693  23.00      
 13  396 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686  25.00      
 14   53 Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  27.00      
 15  521 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  29.00      
 16  311 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741  31.00      
 17   54 Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  33.00      
 18  310 Polak Zdenek             USK Praha            VSP5203 C   51740  35.00      
 19    2 Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801     53730  37.00      
 20  557 Stehno Pavel             KČT Aš               MAS4900 C   51760  39.00      
 21  783 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  41.00      
 22  265 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800     51863  43.00      
 23  157 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C  336704  45.00      
 24  921 Vakant                                                           47.00      
 25  922 Vakant                                                           49.00      
 26  923 Vakant                                                           51.00      
 
Startovka kategorie: H60B        2.8km  105m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  298 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  40.00      
  2  692 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  42.00      
  3   46 Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C    8805  44.00      
  4    6 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417     51994  46.00      
  5  142 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  48.00      
  6  555 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  50.00      
  7  195 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  52.00      
  8  780 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701      7890  54.00      
  9  514 Koč Zděněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  56.00      
 10  247 Žemla Antonín            TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C   52122  58.00      
 11   43 Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C    8323  60.00      
 12  376 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  62.00      
 13  278 Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C   51621  64.00      
 14   52 Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C    8806  66.00      
 15  170 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  68.00      
 16  833 Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C  301666  70.00      
 17  905 Vakant                                                           72.00      
 18  906 Vakant                                                           74.00      
 
Startovka kategorie: H65B        2.7km  100m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  696 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C   51700  80.00      
  2  770 Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200     51215  82.00      
  3  196 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  84.00      
  4  314 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201     51479  86.00      
  5  441 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  88.00      
  6  786 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C   49619  90.00      
  7  554 Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C   51763  92.00      
  8   41 Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C  416332  94.00      
  9   11 Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C  301345  96.00      
 10  412 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268  98.00      
 11  907 Vakant                                                          100.00      
 12  908 Vakant                                                          102.00      
 
Startovka kategorie: H70B        2.3km   95m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  480 Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C    8963   2.00      
  2  693 Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C   51964   4.00      
  3  443 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541   6.00      
  4  694 Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C   51865   8.00      
  5  444 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  10.00      
  6  197 Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  12.00      
  7  442 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  14.00      
  8  903 Vakant                                                           16.00      
 
Startovka kategorie: H75B        2.3km   95m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   42 Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C  515169  22.00      
  2  628 Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455  24.00      
  3  695 Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C   51867  26.00      
  4  823 Bartoš Lumír             SK KOURA Praha       KRP2701 C   51495  28.00      
  5  781 Petr Miroslav            Tratkce Praha        TKP2700     51623  30.00      
  6  904 Vakant                                                           32.00      
 
Startovka kategorie: HDR         2.3km   70m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  236 Hovorka Metoděj          TJ Sokol Dobřichovic DCE0200    224880  60.00      
  2   73 McMahon Anežka           TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C   52321  62.00      
  3  246 Komers František         Sokol Kostelec n. Č. KNC9801 C   51393  64.00      
  4  169 Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C   49648  66.00      
  5  813 Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802            68.00      
  6  313 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401    236983  70.00      
  7  254 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999    303919  72.00      
  8  455 Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200            74.00      
  9  386 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C   52235  76.00      
 10  553 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C   53200  78.00      
 11   71 Šamanová Simona          TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C  224877  80.00      
 12  243 Čiháková Barbora         Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C  232895  82.00      
 13   69 Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C   52319  84.00      
 14  257 Pavlovec Dan             TJ Stadion Nový Bor  STB         52909  86.00      
 15   70 Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C  232247  88.00      
 16  248 Richtr Lukáš             SK OK 24 Praha       OKP0201 C  331267  90.00      
 17   72 Reiterman Šimon (a Ema)  TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C   52320  92.00      
 18  924 Vakant                                                           94.00      
 19  925 Vakant                                                           96.00      
 20  926 Vakant                                                           98.00      
 21  927 Vakant                                                          100.00      
 22  928 Vakant                                                          102.00      
 23  929 Vakant                                                          104.00      
 24  930 Vakant                                                          106.00      
 25  931 Vakant                                                          108.00      
 
Startovka kategorie: P2          2.3km   65m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  653 Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C    7744  40.00      
  2  830 Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C    8808  42.00      
  3  932 Vakant                                                           44.00      
  4  933 Vakant                                                           46.00      
  5  934 Vakant                                                           48.00      
  6  935 Vakant                                                           50.00      
  7  936 Vakant                                                           52.00      
  8  937 Vakant                                                           54.00      
  9  938 Vakant                                                           56.00      
 
Startovka kategorie: P3          3.0km  105m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1  704 Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C   52103   5.00      
  2   62 Šaman Hynek              TJ Lokomotiva Beroun LBE7400 C   52317   9.00      
  3  515 Lucie Pospíšilová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C  236499  13.00      
  4  152 Pilná Lucie              VSK Přírodověda - or PVP8150 C  361968  17.00      
  5  835 Waldhauser Miloš         KOS Jesenice         JES7901 C  301669  21.00      
  6  629 Silný  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7906 C    9827  25.00      
  7  652 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  29.00      
  8  347 Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484  33.00      
  9  785 Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C  232202  37.00      
 10  516 Pavel Doležal            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C  236518  41.00      
 11  789 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ6300            45.00      
 12  939 Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823     51774  49.00      
 13  940 Vakant                                                           53.00      
 14  941 Vakant                                                           57.00      
 15  942 Vakant                                                           61.00      
 16  943 Vakant                                                           65.00      
 17  944 Vakant                                                           69.00      
 18  945 Vakant                                                           73.00      
 19  946 Vakant                                                           77.00