Konečné výsledky kategorie                                                17.6.2007 22:31:32
                                     MLOK ŽB klasika  
===ČSOB-MLA========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 C     43.02  +      0.00
  2.Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851 C     48.30  +      5.28
  3.Svěcená Veronika         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9750      112.05  +     69.03
  4.Hobelová Klára           Kometa Kralovice     KRL9752      129.18  +     86.16
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.4km   70m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořánková Karolína       USK Praha            VSP9550       25.57  +      0.00
  2.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 C     26.08  +      0.11
  3.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551       28.26  +      2.29
  4.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     29.32  +      3.35
  5.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       29.37  +      3.40
  6.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651       30.46  +      4.49
  7.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 C     35.46  +      9.49
  8.Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C     39.55  +     13.58
  9.Holopírková Natálie      Kometa Kralovice     KRL9653       41.14  +     15.17
 10.Vébrová Denisa           SK Kotnov Tábor      KTA9551 C     44.25  +     18.28
 11.Lavičková Michaela       Kometa Kralovice     KRL9655       46.08  +     20.11
 12.Černá Klára              Kometa Kralovice     KRL9654       49.55  +     23.58
 13.Salfická Petra           Kometa Kralovice     KRL9652       50.13  +     24.16
 14.Kučerová Bára            TJ Lokomotiva Beroun LBE9650       50.48  +     24.51
 15.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651       55.16  +     29.19
 16.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       71.26  +     45.29
 MS Junová Jindra            Sokol Kostelec n. Č. KNC5651  MS   95.51  +     69.54
   .Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.5km  110m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     33.29  +      0.00
  2.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     36.21  +      2.52
  3.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     37.58  +      4.29
  3.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     37.58  +      4.29
  5.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B     38.40  +      5.11
  6.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B     39.03  +      5.34
  7.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B     39.41  +      6.12
  8.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B     41.03  +      7.34
  9.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C     41.14  +      7.45
 10.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 B     43.23  +      9.54
 11.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B     43.27  +      9.58
 12.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354       43.54  +     10.25
 13.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     45.10  +     11.41
 14.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B     47.07  +     13.38
 15.Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B     48.18  +     14.49
 16.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353       49.28  +     15.59
 17.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       49.44  +     16.15
 18.Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C     51.53  +     18.24
 19.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 C     52.40  +     19.11
 20.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 C     53.25  +     19.56
 21.Samuelová Lucie          TJ Skalka Cheb       SCH9351       54.18  +     20.49
 22.Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B     54.37  +     21.08
 23.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     54.54  +     21.25
 24.Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452       59.08  +     25.39
 25.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     59.39  +     26.10
 26.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     60.07  +     26.38
 27.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451       61.02  +     27.33
 28.Sklenářová Magdy         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     65.00  +     31.31
 29.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 B     65.06  +     31.37
 29.Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354       65.06  +     31.37
 31.Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451       69.30  +     36.01
 32.Hobelová Lenka           Kometa Kralovice     KRL9451       70.13  +     36.44
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        4.8km  160m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 A     47.20  +      0.00
  2.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B     50.54  +      3.34
  3.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     51.35  +      4.15
  4.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     51.48  +      4.28
  5.Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255       51.59  +      4.39
  6.Matějková Zuzana         SK Kamenice          KAM9156       52.55  +      5.35
  7.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     53.51  +      6.31
  8.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     54.16  +      6.56
  9.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157       54.37  +      7.17
 10.Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 B     54.50  +      7.30
 11.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     56.23  +      9.03
 12.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A     56.35  +      9.15
 13.Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 C     60.20  +     13.00
 14.Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 B     60.47  +     13.27
 15.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A     60.59  +     13.39
 16.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     63.16  +     15.56
 17.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252       64.46  +     17.26
 18.Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C     69.30  +     22.10
 19.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     72.31  +     25.11
 20.Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 C     77.27  +     30.07
 21.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B     78.08  +     30.48
 22.Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C     79.30  +     32.10
 23.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150       81.04  +     33.44
 24.Francková Tereza         TJ Skalka Cheb       SCH9251       82.32  +     35.12
 25.Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250       90.18  +     42.58
 26.Korcová Radka            MLOK Mariánské Lázně MLA9112      116.22  +     69.02
   .Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A DISK              
   .Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        5.2km  185m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A     49.27  +      0.00
  2.Freyová Andrea           OK Jilemnice         JIL8955 A     54.04  +      4.37
  3.Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B     57.12  +      7.45
  4.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A     57.34  +      8.07
  4.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051       57.34  +      8.07
  6.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A     58.08  +      8.41
  7.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     59.26  +      9.59
  8.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     61.01  +     11.34
  9.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B     63.10  +     13.43
 10.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 B     63.24  +     13.57
 11.Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 A     64.49  +     15.22
 12.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B     66.19  +     16.52
 13.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     67.58  +     18.31
 14.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     68.12  +     18.45
 15.Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B     68.34  +     19.07
 16.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B     72.05  +     22.38
 17.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B     72.35  +     23.08
 18.Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B     72.36  +     23.09
 19.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     78.37  +     29.10
 20.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     79.24  +     29.57
 21.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B     81.20  +     31.53
 22.Krämer Anna              TV 1894 Coburg-Neuse COT9000       81.41  +     32.14
 23.Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051       84.41  +     35.14
 24.Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B     86.55  +     37.28
 25.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C     89.12  +     39.45
 26.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     91.00  +     41.33
 27.Hendrychová   Zuzana     OK 99 Hradec Králové PHK8954 B     91.48  +     42.21
 28.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     94.09  +     44.42
   .Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        5.6km  225m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B     73.02  +      0.00
  2.Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 A     74.39  +      1.37
  3.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     77.31  +      4.29
  4.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     82.38  +      9.36
  5.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B     86.15  +     13.13
  6.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     87.42  +     14.40
  7.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B     93.17  +     20.15
   .Čížková Barbora          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        7.8km  295m 18k  Ranking:0.0000 * 1.04
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 C     76.07  +      0.00  R:    0b
  2.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E     77.44  +      1.37  R:    0b
  3.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E     78.12  +      2.05  R:    0b
  4.Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E     78.33  +      2.26  R:    0b
  5.Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E     79.59  +      3.52  R:    0b
  6.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     81.11  +      5.04  R:    0b
  7.Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R     83.23  +      7.16  R:    0b
  8.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     83.28  +      7.21  R:    0b
  9.Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C     84.32  +      8.25  R:    0b
 10.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R     84.44  +      8.37  R:    0b
 11.Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     85.27  +      9.20  R:    0b
 12.Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C     86.40  +     10.33  R:    0b
 13.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     86.48  +     10.41  R:    0b
 14.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     87.51  +     11.44  R:    0b
 15.Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C     88.13  +     12.06  R:    0b
 16.Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R     89.48  +     13.41  R:    0b
 17.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     90.50  +     14.43  R:    0b
 18.Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C     91.03  +     14.56  R:    0b
 19.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     91.11  +     15.04  R:    0b
 20.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     91.19  +     15.12  R:    0b
 21.Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     91.55  +     15.48  R:    0b
 22.Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R     93.34  +     17.27  R:    0b
 23.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     94.45  +     18.38  R:    0b
 24.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     95.34  +     19.27  R:    0b
 25.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     95.58  +     19.51  R:    0b
 26.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     96.46  +     20.39  R:    0b
 27.Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C     96.54  +     20.47  R:    0b
 28.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     98.02  +     21.55  R:    0b
 29.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     99.02  +     22.55  R:    0b
 30.Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C     99.33  +     23.26  R:    0b
 31.Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C    100.16  +     24.09  R:    0b
 32.Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    100.48  +     24.41  R:    0b
 33.Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    100.50  +     24.43  R:    0b
 34.Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C    101.04  +     24.57  R:    0b
 35.Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C    101.11  +     25.04  R:    0b
 36.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    101.13  +     25.06  R:    0b
 37.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    104.25  +     28.18  R:    0b
 38.Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    106.10  +     30.03  R:    0b
 39.Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C    107.10  +     31.03  R:    0b
 40.Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C    108.53  +     32.46  R:    0b
 41.Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C    109.12  +     33.05  R:    0b
 42.Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C    109.56  +     33.49  R:    0b
 43.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    110.14  +     34.07  R:    0b
 44.Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C    110.31  +     34.24  R:    0b
 45.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    112.14  +     36.07  R:    0b
 46.Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751      112.23  +     36.16  R:    0b
 47.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    112.42  +     36.35  R:    0b
 48.Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C    112.53  +     36.46  R:    0b
 49.Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C    113.26  +     37.19  R:    0b
 50.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C    113.41  +     37.34  R:    0b
 51.Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C    115.00  +     38.53  R:    0b
 52.Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C    115.58  +     39.51  R:    0b
 53.Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C    116.45  +     40.38  R:    0b
 54.Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      121.57  +     45.50  R:    0b
 55.Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C    123.56  +     47.49  R:    0b
 56.Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    125.06  +     48.59  R:    0b
 57.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C    127.22  +     51.15  R:    0b
 58.Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C    127.53  +     51.46  R:    0b
 59.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C    132.05  +     55.58  R:    0b
 60.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C    132.40  +     56.33  R:    0b
 61.Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    136.13  +     60.06  R:    0b
 62.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C    138.31  +     62.24  R:    0b
   .Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R DISK              
   .Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 B DISK              
   .Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 E DISK              
   .Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C DISK              
   .Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.0km  230m 17k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350       84.08  +      0.00  R:    0b
  2.Jana Nyklová             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 B     84.19  +      0.11  R:    0b
  3.Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C     89.20  +      5.12  R:    0b
  4.Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C     89.24  +      5.16  R:    0b
  5.Stefanyuková Pavla       TJ ČZ Strakonice     CST7454 B     89.52  +      5.44  R:    0b
  6.Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C     91.12  +      7.04  R:    0b
  7.Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C     91.24  +      7.16  R:    0b
  8.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     93.18  +      9.10  R:    0b
  9.Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B     94.08  +     10.00  R:    0b
 10.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     95.10  +     11.02  R:    0b
 11.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650 C     98.15  +     14.07  R:    0b
 12.Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952       99.20  +     15.12  R:    0b
 13.Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851       99.25  +     15.17  R:    0b
 14.Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C    100.21  +     16.13  R:    0b
 15.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C    103.40  +     19.32  R:    0b
 16.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    104.34  +     20.26  R:    0b
 17.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852      104.52  +     20.44  R:    0b
 18.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C    106.37  +     22.29  R:    0b
 19.Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C    108.13  +     24.05  R:    0b
 20.Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960      109.57  +     25.49  R:    0b
 21.Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    110.01  +     25.53  R:    0b
 22.Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C    113.39  +     29.31  R:    0b
 23.Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C    116.01  +     31.53  R:    0b
 24.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C    117.10  +     33.02  R:    0b
 25.Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356      119.51  +     35.43  R:    0b
 26.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C    120.41  +     36.33  R:    0b
 27.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C    125.29  +     41.21  R:    0b
 28.Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C    127.20  +     43.12  R:    0b
 29.Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C    130.00  +     45.52  R:    0b
 30.Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C    135.20  +     51.12  R:    0b
 31.Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254      140.08  +     56.00  R:    0b
   .Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C DISK              
   .Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        5.6km  225m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C     70.42  +      0.00
  2.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951       75.34  +      4.52
  3.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     76.12  +      5.30
  4.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     78.55  +      8.13
  5.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     81.19  +     10.37
  6.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     86.14  +     15.32
  7.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     86.36  +     15.54
  8.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     89.46  +     19.04
  9.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     94.53  +     24.11
 10.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     96.12  +     25.30
 11.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C    103.02  +     32.20
 12.Tlou??ová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C    119.38  +     48.56
 13.Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450      130.43  +     60.01
 14.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    140.31  +     69.49
 15.Bartošová Jana           SK KOURA Praha       KRP7051      142.13  +     71.31
 16.Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C    147.47  +     77.05
 17.Papežová Jindra          TJ Skalka Cheb       SCH6551      150.00  +     79.18
   .Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        4.7km  190m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     53.56  +      0.00
  2.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     54.23  +      0.27
  3.Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855       58.31  +      4.35
  4.Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C     60.58  +      7.02
  5.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     62.03  +      8.07
  6.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     62.09  +      8.13
  7.Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C     62.59  +      9.03
  8.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     65.37  +     11.41
  9.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     65.58  +     12.02
 10.Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C     68.16  +     14.20
 11.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     70.46  +     16.50
 12.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     72.24  +     18.28
 13.Miturová Radka           SKOB Ostrava         MOV6651       76.51  +     22.55
 14.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     82.55  +     28.59
 15.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     83.28  +     29.32
 16.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     88.50  +     34.54
 17.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751      100.55  +     46.59
 18.Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C    103.59  +     50.03
 19.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      108.25  +     54.29
 20.Nováková Lenka           SK Praga Praha       PGP6551 C    114.13  +     60.17
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        4.9km  155m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     59.29  +      0.00
  2.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     64.49  +      5.20
  3.Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C     66.18  +      6.49
  4.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     67.51  +      8.22
  5.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     70.23  +     10.54
  6.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     75.29  +     16.00
  7.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951       77.56  +     18.27
  8.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     78.04  +     18.35
  9.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     80.48  +     21.19
 10.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     81.57  +     22.28
 11.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     84.43  +     25.14
 12.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     89.57  +     30.28
 13.Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950       90.05  +     30.36
 14.Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351 C     91.49  +     32.20
 15.Vašková Blanka           KOB Baník Sokolov    BSO6250 C     99.45  +     40.16
 16.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    103.05  +     43.36
 17.Zunová Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C    113.19  +     53.50
   .Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.4km  175m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     57.36  +      0.00
  2.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     57.48  +      0.12
  3.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     58.19  +      0.43
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     61.24  +      3.48
  5.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     62.05  +      4.29
  6.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     63.27  +      5.51
  7.Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550       68.22  +     10.46
  8.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     68.38  +     11.02
  9.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     69.13  +     11.37
 10.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     69.54  +     12.18
 11.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     73.49  +     16.13
 12.Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C     74.02  +     16.26
 13.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451 C     81.44  +     24.08
 14.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     82.36  +     25.00
 15.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     86.26  +     28.50
 16.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     88.16  +     30.40
 17.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756       92.50  +     35.14
 18.Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150      101.10  +     43.34
 19.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    108.34  +     50.58
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        3.4km  105m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     50.04  +      0.00
  2.Dohnalova Dana           USK Praha            VSP5050 C     51.27  +      1.23
  3.Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     56.53  +      6.49
  4.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     61.42  +     11.38
  5.Beránková Pavla          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4350 C     61.56  +     11.52
  6.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850       65.28  +     15.24
  7.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     73.03  +     22.59
  8.Helena Nyklová           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C     88.11  +     38.07
  9.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    106.58  +     56.54
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        3.1km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C     53.22  +      0.00
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     54.34  +      1.12
  3.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451       59.24  +      6.02
  4.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     60.29  +      7.07
  5.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     66.11  +     12.49
  6.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     69.31  +     16.09
  7.Říhová Hana              OK Lokomotiva Plzeň  LPM4550      101.03  +     47.41
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        3.1km   90m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     47.45  +      0.00
  2.Provaszníková Svatava    OOB TJ Sokol Troja   TJP4250 C     83.17  +     35.32
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horký Aleš               Kometa Kralovice     KRL9701       40.31  +      0.00
  2.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C     45.45  +      5.14
  3.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800       53.25  +     12.54
  4.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C     62.56  +     22.25
  5.Horký David              Kometa Kralovice     KRL9801       79.18  +     38.47
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        3.1km   85m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C     27.07  +      0.00
  2.Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B     37.19  +     10.12
  3.Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 B     37.50  +     10.43
  4.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     39.21  +     12.14
  5.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C     40.39  +     13.32
  6.Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C     50.51  +     23.44
  7.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     61.59  +     34.52
  8.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C     65.37  +     38.30
  9.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600 C     72.52  +     45.45
 10.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B     73.03  +     45.56
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        4.7km  175m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B     45.21  +      0.00
  2.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     47.25  +      2.04
  3.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B     47.45  +      2.24
  4.Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A     47.56  +      2.35
  5.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B     47.58  +      2.37
  6.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     50.12  +      4.51
  7.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301       51.48  +      6.27
  8.Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B     54.12  +      8.51
  9.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     54.33  +      9.12
 10.Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B     54.38  +      9.17
 11.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B     54.45  +      9.24
 12.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 B     55.57  +     10.36
 13.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     56.01  +     10.40
 14.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B     57.19  +     11.58
 15.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B     57.40  +     12.19
 16.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       59.23  +     14.02
 17.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     59.38  +     14.17
 18.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401       61.02  +     15.41
 19.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     61.36  +     16.15
 20.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300       63.14  +     17.53
 21.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401       63.29  +     18.08
 22.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400       64.55  +     19.34
 23.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     65.08  +     19.47
 24.Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B     65.53  +     20.32
 25.Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 B     66.43  +     21.22
 26.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304       69.04  +     23.43
 27.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B     69.53  +     24.32
 28.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C     69.56  +     24.35
 29.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B     70.18  +     24.57
 30.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403       77.56  +     32.35
 31.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     79.03  +     33.42
 32.Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C     86.09  +     40.48
 33.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     90.55  +     45.34
 34.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409 C     97.37  +     52.16
 35.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B     99.46  +     54.25
 36.Čížek Petr               TJ OK Tolar          TJH9402 C    102.25  +     57.04
 37.Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C    122.25  +     77.04
   .Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        6.5km  295m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B     62.02  +      0.00
  2.Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B     63.19  +      1.17
  3.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 B     63.59  +      1.57
  4.Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C     64.12  +      2.10
  5.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103       64.33  +      2.31
  6.Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A     65.37  +      3.35
  7.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B     65.48  +      3.46
  8.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     66.11  +      4.09
  9.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A     66.59  +      4.57
 10.Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B     69.30  +      7.28
 11.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A     70.02  +      8.00
 12.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A     71.45  +      9.43
 13.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B     72.23  +     10.21
 14.Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B     73.12  +     11.10
 15.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A     73.22  +     11.20
 16.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     73.31  +     11.29
 17.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     73.41  +     11.39
 18.Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B     76.33  +     14.31
 19.Krämer Jakob             TV 1894 Coburg-Neuse COT9100       77.43  +     15.41
 20.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B     77.57  +     15.55
 21.Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 B     78.05  +     16.03
 22.Borovička Roman          TJ Skalka Cheb       SCH9201       78.09  +     16.07
 23.Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 A     79.19  +     17.17
 24.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B     80.02  +     18.00
 25.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100       81.10  +     19.08
 26.Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B     81.52  +     19.50
 27.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A     82.19  +     20.17
 28.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202       85.23  +     23.21
 29.Clemens Christopher      TV 1894 Coburg-Neuse COT9101       85.59  +     23.57
 30.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     88.37  +     26.35
 31.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B     91.13  +     29.11
 32.Hladík František         SK Studenec          STH9203       99.55  +     37.53
 33.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105      101.17  +     39.15
 34.Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B    102.57  +     40.55
   .Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A DISK              
   .Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C DISK              
   .Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        8.1km  320m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A     73.16  +      0.00
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 B     78.43  +      5.27
  3.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     81.57  +      8.41
  4.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B     83.04  +      9.48
  5.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A     83.06  +      9.50
  6.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     83.35  +     10.19
  7.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B     83.59  +     10.43
  8.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B     84.11  +     10.55
  9.Krejda Martin            SK Chrast            CHT9001 B     88.13  +     14.57
 10.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     91.14  +     17.58
 11.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B     92.31  +     19.15
 12.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B     94.05  +     20.49
 13.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B    101.09  +     27.53
 13.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B    101.09  +     27.53
 15.Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 B    101.52  +     28.36
 16.Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 B    106.09  +     32.53
 17.Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 B    110.08  +     36.52
 18.Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 B    113.56  +     40.40
 19.Papež Jakub              TJ Skalka Cheb       SCH9004      116.29  +     43.13
 20.Vlach Jiří               TJ Skalka Cheb       SCH8902      121.26  +     48.10
 21.Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C    130.58  +     57.42
 22.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH8901      137.05  +     63.49
   .Toman Lukáš              TJ Skalka Cheb       SCH8904   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        9.0km  370m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 B     88.27  +      0.00
  2.Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B     90.18  +      1.51
  3.Budín Václav             OK Jilemnice         JIL8705 B     94.28  +      6.01
  4.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B     95.44  +      7.17
  5.Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 B     96.29  +      8.02
  6.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B    113.15  +     24.48
  7.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B    113.46  +     25.19
  8.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B    118.04  +     29.37
  9.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B    124.29  +     36.02
 10.Forkel Benjamin          TV 1894 Coburg-Neuse COT8800      127.22  +     38.55
 11.Duda Antonín             SK Kotlářka Praha    DKP8701 B    134.17  +     45.50
 12.Zuna Jára                AC Sparta Praha      SCP8801 C    137.06  +     48.39
   .Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       12.3km  565m 25k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     95.12  +      0.00  R:    0b
  2.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R     97.44  +      2.32  R:    0b
  3.Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R     98.59  +      3.47  R:    0b
  4.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     99.52  +      4.40  R:    0b
  5.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E    100.22  +      5.10  R:    0b
  6.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    100.29  +      5.17  R:    0b
  7.Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R    100.50  +      5.38  R:    0b
  8.Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C    101.49  +      6.37  R:    0b
  9.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C    102.17  +      7.05  R:    0b
 10.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R    103.03  +      7.51  R:    0b
 11.Boranek Petr             USK Praha            VSP7000      104.15  +      9.03  R:    0b
 12.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R    104.20  +      9.08  R:    0b
 13.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    105.06  +      9.54  R:    0b
 14.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C    106.14  +     11.02  R:    0b
 15.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    106.22  +     11.10  R:    0b
 16.Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R    106.51  +     11.39  R:    0b
 17.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    107.08  +     11.56  R:    0b
 18.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C    107.42  +     12.30  R:    0b
 19.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C    109.00  +     13.48  R:    0b
 20.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    109.05  +     13.53  R:    0b
 21.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    109.34  +     14.22  R:    0b
 22.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C    109.35  +     14.23  R:    0b
 23.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    110.11  +     14.59  R:    0b
 24.Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    110.27  +     15.15  R:    0b
 25.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    111.00  +     15.48  R:    0b
 26.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C    111.59  +     16.47  R:    0b
 27.Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R    112.48  +     17.36  R:    0b
 28.Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C    112.55  +     17.43  R:    0b
 29.Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    113.52  +     18.40  R:    0b
 30.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B    113.58  +     18.46  R:    0b
 31.Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C    115.16  +     20.04  R:    0b
 32.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C    115.36  +     20.24  R:    0b
 33.Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C    116.44  +     21.32  R:    0b
 34.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    116.52  +     21.40  R:    0b
 35.Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    117.42  +     22.30  R:    0b
 36.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C    117.53  +     22.41  R:    0b
 37.Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C    118.06  +     22.54  R:    0b
 38.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R    118.22  +     23.10  R:    0b
 39.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    119.07  +     23.55  R:    0b
 40.Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C    119.59  +     24.47  R:    0b
 41.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C    120.31  +     25.19  R:    0b
 42.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    120.54  +     25.42  R:    0b
 43.Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C    122.28  +     27.16  R:    0b
 44.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    122.59  +     27.47  R:    0b
 45.Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    124.23  +     29.11  R:    0b
 46.Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C    124.45  +     29.33  R:    0b
 47.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C    126.02  +     30.50  R:    0b
 48.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    126.22  +     31.10  R:    0b
 49.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    127.43  +     32.31  R:    0b
 50.Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C    128.33  +     33.21  R:    0b
 51.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    131.29  +     36.17  R:    0b
 52.Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C    131.59  +     36.47  R:    0b
 53.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    134.13  +     39.01  R:    0b
 54.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    139.53  +     44.41  R:    0b
 55.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    153.50  +     58.38  R:    0b
   .Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E DISK              
   .Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C DISK              
   .Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C DISK              
   .Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C DISK              
   .Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C DISK              
   .Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C DISK              
   .Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C DISK              
   .Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C DISK              
   .Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201   DISK              
   .Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       11.2km  505m 24k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    104.32  +      0.00  R:    0b
  2.Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C    105.14  +      0.42  R:    0b
  3.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C    108.04  +      3.32  R:    0b
  4.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C    108.48  +      4.16  R:    0b
  5.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C    117.16  +     12.44  R:    0b
  6.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C    117.33  +     13.01  R:    0b
  7.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    120.18  +     15.46  R:    0b
  8.Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C    120.51  +     16.19  R:    0b
  9.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C    121.23  +     16.51  R:    0b
 10.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    121.34  +     17.02  R:    0b
 11.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C    124.27  +     19.55  R:    0b
 12.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C    125.18  +     20.46  R:    0b
 13.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    126.36  +     22.04  R:    0b
 14.Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C    127.56  +     23.24  R:    0b
 15.Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A    132.14  +     27.42  R:    0b
 16.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 R    133.15  +     28.43  R:    0b
 17.Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    133.29  +     28.57  R:    0b
 18.Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901      134.15  +     29.43  R:    0b
 19.Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C    134.58  +     30.26  R:    0b
 20.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    136.10  +     31.38  R:    0b
 21.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500      137.46  +     33.14  R:    0b
 22.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C    138.21  +     33.49  R:    0b
 23.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C    138.33  +     34.01  R:    0b
 24.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C    139.03  +     34.31  R:    0b
 25.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    139.40  +     35.08  R:    0b
 26.Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C    139.46  +     35.14  R:    0b
 27.Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C    140.37  +     36.05  R:    0b
 28.Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C    142.52  +     38.20  R:    0b
 29.Klimenko Igor            SK Kotnov Tábor      KTA8008      144.08  +     39.36  R:    0b
 30.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    144.48  +     40.16  R:    0b
 31.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    144.52  +     40.20  R:    0b
 32.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C    147.26  +     42.54  R:    0b
 33.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C    147.35  +     43.03  R:    0b
 34.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C    148.41  +     44.09  R:    0b
 35.Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 C    150.14  +     45.42  R:    0b
 36.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C    150.35  +     46.03  R:    0b
 37.Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C    150.46  +     46.14  R:    0b
 38.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    152.21  +     47.49  R:    0b
 39.Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C    157.10  +     52.38  R:    0b
 40.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C    159.12  +     54.40  R:    0b
 41.Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C    162.29  +     57.57  R:    0b
 42.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    163.46  +     59.14  R:    0b
 43.Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301      164.04  +     59.32  R:    0b
 44.Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C    166.29  +     61.57  R:    0b
 45.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C    166.43  +     62.11  R:    0b
 46.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C    170.58  +     66.26  R:    0b
 47.Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C    171.08  +     66.36  R:    0b
    Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C DISK-LIM.         
    Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003   DISK-LIM.         
   .Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C DISK              
   .Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C DISK              
   .Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C DISK              
   .Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C DISK              
   .Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C DISK              
   .Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C DISK              
   .Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C DISK              
   .Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C DISK              
   .Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C DISK              
   .Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C DISK              
   .Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C DISK              
   .Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206   VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        9.4km  340m 23k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C    111.24  +      0.00  R:    0b
  2.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C    116.24  +      5.00  R:    0b
  3.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    119.11  +      7.47  R:    0b
  4.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C    122.26  +     11.02  R:    0b
  5.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    126.42  +     15.18  R:    0b
  6.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C    127.12  +     15.48  R:    0b
  7.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C    132.20  +     20.56  R:    0b
  8.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C    137.42  +     26.18  R:    0b
  9.Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    142.28  +     31.04  R:    0b
 10.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C    143.24  +     32.00  R:    0b
 11.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C    150.43  +     39.19  R:    0b
 12.Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C    156.28  +     45.04  R:    0b
 13.Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C    163.44  +     52.20  R:    0b
 14.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    164.54  +     53.30  R:    0b
 15.Pešta Jiří                                    MIL7201 C    167.32  +     56.08  R:    0b
   .Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7601 C DISK              
   .Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        9.0km  370m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     84.53  +      0.00
  2.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     85.17  +      0.24
  3.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     86.28  +      1.35
  4.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     87.35  +      2.42
  5.Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     90.55  +      6.02
  6.Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C    100.10  +     15.17
  7.Vykouk Josef             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7102      115.11  +     30.18
  8.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401      118.07  +     33.14
  9.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C    137.05  +     52.12
 10.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C    148.41  +     63.48
 11.Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C    163.36  +     78.43
   .Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C DISK              
   .Hulsey Keith             TJ Tesla Brno        TBM7007 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        8.1km  345m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Poloprutský Tomá?        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     80.40  +      0.00
  2.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     81.07  +      0.27
  3.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700       83.18  +      2.38
  4.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800       84.27  +      3.47
  5.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     87.26  +      6.46
  6.Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C     87.33  +      6.53
  7.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600       88.30  +      7.50
  8.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     88.41  +      8.01
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     89.28  +      8.48
 10.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     90.31  +      9.51
 11.Hájek Jiří               KOB Baník Sokolov    BSO6400 C     91.03  +     10.23
 12.Scheler Thomas           TV 1894 Coburg-Neuse COT6300       91.30  +     10.50
 13.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     92.38  +     11.58
 14.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     96.51  +     16.11
 15.Seifert Jan              SK Kotlářka Praha    DKP6501 C     98.38  +     17.58
 16.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C    101.39  +     20.59
 17.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    102.04  +     21.24
 18.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C    102.54  +     22.14
 19.Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE6500 C    103.18  +     22.38
 20.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C    104.39  +     23.59
 21.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C    111.26  +     30.46
 22.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      112.58  +     32.18
 23.Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C    113.38  +     32.58
 24.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C    115.30  +     34.50
 25.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C    125.12  +     44.32
 26.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C    128.44  +     48.04
 27.Kohl  Jiří               SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C    129.26  +     48.46
 28.Hovorka Jan              TJ Sokol Dobřichovic DCE6300 C    144.13  +     63.33
 29.Hoffman Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500      144.47  +     64.07
 30.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C    158.20  +     77.40
   .Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C DISK              
   .Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C DISK              
   .Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        7.5km  305m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     77.29  +      0.00
  2.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     79.59  +      2.30
  3.Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C     80.31  +      3.02
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     84.25  +      6.56
  5.Kirsch Stefan            TV 1894 Coburg-Neuse COT5901       85.06  +      7.37
  6.Nešpor                   OOB Třebíč           TTR6101       88.13  +     10.44
  7.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     91.42  +     14.13
  8.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     94.01  +     16.32
  9.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     94.42  +     17.13
 10.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     94.51  +     17.22
 11.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     97.27  +     19.58
 12.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901       97.35  +     20.06
 13.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     99.03  +     21.34
 14.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C    100.57  +     23.28
 15.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C    101.01  +     23.32
 16.Krämer Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5900      101.31  +     24.02
 17.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C    102.25  +     24.56
 18.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901      107.10  +     29.41
 19.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C    109.14  +     31.45
 20.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C    111.27  +     33.58
 21.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101      112.26  +     34.57
 22.Jedlicka Jan             USK Praha            VSP6101 C    120.28  +     42.59
 23.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C    122.51  +     45.22
 24.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C    123.13  +     45.44
 25.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    124.19  +     46.50
 26.Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603      130.30  +     53.01
 27.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO5302 C    132.07  +     54.38
 28.Cionoiu George           TV 1894 Coburg-Neuse COT6100      152.53  +     75.24
 29.Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C    166.22  +     88.53
 30.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    171.45  +     94.16
   .Svěcený Josef            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6100   DISK              
   .Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        5.9km  230m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     52.53  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     57.47  +      4.54
  3.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     58.01  +      5.08
  4.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     58.16  +      5.23
  5.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     58.47  +      5.54
  6.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701       59.01  +      6.08
  7.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     62.29  +      9.36
  8.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     64.05  +     11.12
  9.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     67.22  +     14.29
 10.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     67.44  +     14.51
 11.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     68.48  +     15.55
 12.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     69.40  +     16.47
 13.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     70.41  +     17.48
 14.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     78.14  +     25.21
 15.Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501       81.48  +     28.55
 16.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     87.37  +     34.44
 17.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       88.02  +     35.09
 18.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     88.36  +     35.43
 19.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     92.22  +     39.29
 20.Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C     92.42  +     39.49
 21.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     99.15  +     46.22
 22.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     99.28  +     46.35
 23.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C    102.05  +     49.12
 24.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C    104.42  +     51.49
 25.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C    121.35  +     68.42
 26.Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C    128.57  +     76.04
   .Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500   DISK              
   .Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        5.4km  210m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     53.59  +      0.00
  2.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     59.38  +      5.39
  3.Horinek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     60.52  +      6.53
  4.Laciga Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5101 C     62.43  +      8.44
  5.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     64.25  +     10.26
  6.Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     65.36  +     11.37
  7.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     66.48  +     12.49
  8.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500       66.53  +     12.54
  9.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     69.20  +     15.21
 10.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     69.49  +     15.50
 11.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     72.59  +     19.00
 12.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     74.41  +     20.42
 13.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     74.46  +     20.47
 14.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     75.10  +     21.11
 15.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     75.35  +     21.36
 16.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C     75.39  +     21.40
 17.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C     88.18  +     34.19
 18.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     88.58  +     34.59
 19.Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C     91.42  +     37.43
 20.Beránek Petr             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4502 C     92.02  +     38.03
 21.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800       94.16  +     40.17
 22.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C     96.33  +     42.34
 23.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     98.29  +     44.30
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.1km  200m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     54.21  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417       54.26  +      0.05
  3.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     55.04  +      0.43
  4.Koč Zděněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     59.30  +      5.09
  5.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701       64.50  +     10.29
  6.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     68.52  +     14.31
  7.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     68.56  +     14.35
  8.Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C     69.20  +     14.59
  9.Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C     69.42  +     15.21
 10.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     71.00  +     16.39
 11.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     74.07  +     19.46
 12.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C     78.52  +     24.31
 13.Žemla Antonín            TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C     81.30  +     27.09
 14.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C     83.32  +     29.11
 15.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     95.31  +     41.10
 16.Petr Pavel               Příchozí             XXX          109.57  +     55.36
   .Pospíšil Jiří            SOK TJ Turnov        TUV4701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        4.2km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201       56.21  +      0.00
  2.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     63.02  +      6.41
  3.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     67.51  +     11.30
  4.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     69.34  +     13.13
  5.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     77.02  +     20.41
  6.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     80.49  +     24.28
  7.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C     81.55  +     25.34
  8.Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C     88.41  +     32.20
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        4.1km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     67.12  +      0.00
  2.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     67.51  +      0.39
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     69.02  +      1.50
  4.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     70.16  +      3.04
  5.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     83.31  +     16.19
  6.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     86.05  +     18.53
  7.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C    104.52  +     37.40
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        4.1km  135m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C     68.06  +      0.00
  2.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     72.29  +      4.23
  3.Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700      165.15  +     97.09
   .Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.3km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Komers František         Sokol Kostelec n. Č. KNC9801 C     31.51  +      0.00
  2.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900       35.27  +      3.36
  3.Šamanová Simona          TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C     41.33  +      9.42
  4.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     42.17  +     10.26
  5.Nešpor                   OOB Třebíč           TTR           43.22  +     11.31
  6.Richtr Lukáš             SK OK 24 Praha       OKP0201 C     44.31  +     12.40
  7.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     53.41  +     21.50
  8.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C     57.28  +     25.37
  9.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951       60.23  +     28.32
 10.Polcar Tomáš             TJ Jiskra Nejdek     NEJ0200 C     60.58  +     29.07
 11.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999       69.01  +     37.10
 12.Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0400       69.09  +     37.18
 13.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     70.49  +     38.58
 14.Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450       75.48  +     43.57
 15.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       79.54  +     48.03
 16.Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C     80.25  +     48.34
 17.Milota Břetislav         MLOK Mariánské Lázně MLA0301       98.01  +     66.10
 18.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401      100.15  +     68.24
 19.Reiterman Šimon (a Ema)  TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C    106.29  +     74.38
   .Hovorka Metoděj          TJ Sokol Dobřichovic DCE0200   DISK              
   .Urbánková Eva            SKOB Ostrov          ONO       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T3          2.9km   65m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ6300       46.28  +      0.00
  2.Vonášek Jiří             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5401       51.27  +      4.59
  3.Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C     66.49  +     20.21
  4.Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM           72.38  +     26.10
  5.Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN          105.44  +     59.16
   .Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C DISK              
   .Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          5.0km  195m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     55.41  +      0.00
  2.Pavel Doležal            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C     77.35  +     21.54
  3.Trojčák Daniel           USK Praha            VSP6510       80.04  +     24.23
  4.Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C     89.04  +     33.23
  5.Lucie Pospíšilová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C     92.50  +     37.09
  6.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C     94.34  +     38.53
  7.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA          103.54  +     48.13
  8.Šaman Hynek              TJ Lokomotiva Beroun LBE7400 C    112.58  +     57.17
  9.Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101      118.15  +     62.34
 10.Schejbal Ladislav        TJ Skalka Cheb       SCH5301      140.55  +     85.14
 11.Pilná Lucie              VSK Přírodověda - or PVP8150 C    167.07  +    111.26
   .Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU       DISK              
   .Kodytková Jirka          SK Týniště nad Orlic TYN6851   DISK              
   .Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T7          6.6km  255m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823       73.41  +      0.00
  2.Silný  Ondřej            OK 99 Hradec Králové PHK7906 C     80.30  +      6.49
  3.Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C    102.52  +     29.11
  4.Dočkal Zdeněk            SK Týniště nad Orlic TYN5601      109.42  +     36.01
  5.Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C    164.59  +     91.18
    Waldhauser Miloš         KOS Jesenice         JES7901 C DISK-LIM.