Seznam přihlášených sobota                                   9.6.2007 12:34:49
                                 MLOK ŽB klasika  
===ČSOB-MLA================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    21 Přikryl Petr             ABM6708   52008    H21B               
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    10 Fajrajzl Jaromír         API5601  224913    H50B               
  2     9 Funda Jiří               API6401  232336    H40B               
  3     7 Funda Jiří               API9301  331523    H14B               
  4     8 Fajrajzl Oldřich         API9302  224886    H14B               
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   476 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70B     0.00      
  2   477 Langr Jan                BOR3601    8541    H70B     0.00      
  3   478 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70B     0.00      
  4   458 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B     0.00      
  5   475 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H65B     0.00      
  6   457 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D60B     0.00      
  7   474 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45B     0.00      
  8   472 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H40B     0.00      
  9   473 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40B     0.00      
 10   471 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H21C     0.00      
 11   470 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21C     0.00      
 12   469 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21B     0.00      
 13   468 Kolařík Tomáš            BOR7809    8513    H21A     0.00      
 14   454 Švihovská Katka          BOR7851    8528    D21C     0.00      
 15   467 Balák Otakar             BOR8101    8525    H21B     0.00      
 16   455 Hanzlová Veronika        BOR8150    8469    D21B     0.00      
 17   453 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21B     0.00      
 18   882 Lepšík Petr              BOR8202    8505    T5                 
 19   456 Šípová Jana              BOR8353    8476    D21C     0.00      
 20   466 Stránský Michal          BOR8900   52901    H18B     0.00      
 21   465 Čech Ladislav            BOR9000    8470    H18B     0.00      
 22   464 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H18B     0.00      
 23   463 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H18B     0.00      
 24   452 Folbrechtová Šárka       BOR9051    8479    D18B     0.00      
 25   461 Kohout Jakub             BOR9200    8455    H16B     0.00      
 26   462 Zelenka Vlastimil        BOR9204    8453    H16B     0.00      
 27   460 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    4381    H14B     0.00      
 28   459 Šákr Vít                 BOR9301    4359    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   538 Rambousek Karel          BSO5302    7876    H45B     0.00      
  2   528 Vašková Blanka           BSO6250  301418    D45B     0.00      
  3   537 Hájek Jiří               BSO6400  301420    H40B     0.00      
  4   536 Pilař Karel              BSO7801    7871    H21A     0.00      
  5   525 Naporowská Marie         BSO7950  301417    D21C     0.00      
  6   527 Rambousková Kateřina     BSO8151    7874    D21B     0.00      
  7   526 Rambousková Alena        BSO8252    7895    D21C     0.00      
  8   534 Naporowski Vladislav     BSO8303    8688    H21B     0.00      
  9   524 Slavíková Renata         BSO8950    8691    D18B     0.00      
 10   533 Švirák Ondřej            BSO9102  301422    H16B     0.00      
 11   532 Čejka Daniel             BSO9103    7875    H16B     0.00      
 12   519 Procházková Monika       BSO9150  301408    D16B     0.00      
 13   523 Uhlíková Tereza          BSO9151  232236    D16B     0.00      
 14   520 Beranová Barbora         BSO9152  232238    D16B     0.00      
 15   521 Beranová Jana            BSO9153  232239    D16B     0.00      
 16   518 Hájková Monika           BSO9154  232201    D16B     0.00      
 17   522 Brožová Eliška           BSO9250  232237    D16B     0.00      
 18   531 Hájek Lukáš              BSO9400  301427    H14B     0.00      
 19   530 Vaško Jindřich           BSO9500  232240    H12C     0.00      
 20   529 Mašek Ondřej             BSO9501    8692    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: COT - TV 1894 Coburg-Neuses                    Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   815 Krämer Stephan           COT5900  590603    H45B               
  2   816 Kiesch Stephan           COT5901    2825    H45B               
  3   820 Cionoiu George           COT6100    7390    H45B               
  4   819 Scheler Thomas           COT6300    2748    H40B               
  5   817 Folker Benjamin          COT8800    2805    H20B               
  6   813 Krämer Anna              COT9000   33211    D18B               
  7   814 Krämer Jakob             COT9100   62326    H16B               
  8   818 Klemens Christopher      COT9101    6724    H16B               
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    30 Pich Josef               CST4002  416332    H65B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   586 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40B     0.00      
  2   587 Žanda Jan                CTB6701   53140    H40B     0.00      
  3   588 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35B     0.00      
  4   589 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D21B     0.00      
  5   590 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21A     0.00      
  6   591 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21C     0.00      
  7   592 Jirků Kamila             CTB8151   51138    T7       0.00      
  8   593 Král Michal              CTB8201   51831    H21A     0.00      
  9   594 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21B     0.00      
 10   595 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16B     0.00      
 11   596 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14B     0.00      
 12   597 Žanda Jan                CTB9901   53200    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   261 Hovorka Metoděj          DCE0200  224880    HDR      0.00      
  2   266 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H50B     0.00      
  3   260 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45B     0.00      
  4   265 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45B     0.00      
  5   259 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B     0.00      
  6   258 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D50B     0.00      
  7   264 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45B     0.00      
  8   263 Hovorka Jan              DCE6300  336729    H40B     0.00      
  9   257 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21B     0.00      
 10   262 Rusý Tomáš               DCE9300  301101    H14B     0.00      
 11   256 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D14B     0.00      
 12   255 Procházková Marie        DCE9550   51177    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   148 Šorm Miroslav            DKL5200  331213    H50B     0.00      
  2   149 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H50B     0.00      
  3   150 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D50B     0.00      
  4   151 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H50B     0.00      
  5   152 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D50B     0.00      
  6   155 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21B     0.00      
  7   156 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   598 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H65B     0.00      
  2   599 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H60B     0.00      
  3   601 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H55B     0.00      
  4   602 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55B     0.00      
  5   603 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50B     0.00      
  6   604 Dudová Hana              DKP5752   49892    D50B     0.00      
  7   605 Setínková Zuzana         DKP5753    8945    D35B     0.00      
  8   606 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H40B     0.00      
  9   607 Seifert Jan              DKP6501  219293    H40B     0.00      
 10   608 Pašek František          DKP7600   52300    H21A     0.00      
 11   889 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21A     0.00      
 12   888 Horálek Radek            DKP8013    9875    H21B     0.00      
 13   687 Margold Martin           DKP8106    8560    H21A     0.00      
 14   609 Procházka Tomáš          DKP8200  515114    H21A     0.00      
 15   868 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21A               
 16   610 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21A     0.00      
 17   611 Žaloudek Petr            DKP8304   51783    H21A     0.00      
 18   612 Janata Martin            DKP8306    8277    H21A     0.00      
 19   613 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21B     0.00      
 20   614 Zemanová Šárka           DKP8556   52336    D21C     0.00      
 21   615 Jůzek Martin             DKP8604   51792    H21B     0.00      
 22   616 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21A     0.00      
 23   617 Duda Antonín             DKP8701   49999    H20B     0.00      
 24   887 Bochenková Ivana         DKP8950  515171    D18B     0.00      
 25   618 Přecechtělová Tereza     DKP8951    8564    D18B     0.00      
 26   619 Betlach Martin           DKP9000   49881    H18B     0.00      
 27   620 Svobodná Madla           DKP9154  301368    D16B     0.00      
 28   621 Šňupárek Václav          DKP9500    9881    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   145 Babický Tomáš            DLT5001  336704    H55B     0.00      
  2   146 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   482 Novák Tom                DOK5500    7755    H50B     0.00      
  2   481 Kořínek Zdeněk           DOK6200    7762    H45B     0.00      
  3   480 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H40B     0.00      
  4   479 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   300 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H50B     0.00      
  2   299 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50B     0.00      
  3   296 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D40B     0.00      
  4   297 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D45B     0.00      
  5   295 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D40B     0.00      
  6   294 Klapalová Pavla          EKP7051   51589    D21C     0.00      
  7   298 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21B     0.00      
  8   293 Sedláčková Martina       EKP7959   53816    D21B     0.00      
  9   292 Rančáková Barbora        EKP8153  301189    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   729 Veit Jan                 FSP2800   51867    H75B     0.00      
  2   728 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H70B     0.00      
  3   727 Hanák Milan              FSP3400   51964    H70B     0.00      
  4   726 Čadil Jan                FSP4300   53267    H60B     0.00      
  5   725 Šváb Jan                 FSP5801  207811    H45B     0.00      
  6   724 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21B     0.00      
  7   723 Šimek Tomáš              FSP6304    8859    H21B     0.00      
  8   722 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21C     0.00      
  9   713 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21C     0.00      
 10   721 Tojnar Jan               FSP6701    8912    H21A     0.00      
 11   720 Žáček Martin             FSP6803  301346    H21B     0.00      
 12   712 Borovičková Lenka        FSP7350    8909    D21B     0.00      
 13   719 Kurfurst Pavel           FSP7400  207827    H21A     0.00      
 14   718 Brádler Jan              FSP7500  410353    H21B     0.00      
 15   716 Vondra Jiří              FSP7600  515028    H21B     0.00      
 16   715 Martínek Robert          FSP7700  301170    H21B     0.00      
 17   711 Vojtková Magdalena       FSP7852  207837    D21C     0.00      
 18   714 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21A     0.00      
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   626 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45B     0.00      
  2   624 Kettnerová Lenka         HCE6450   51988    D40B     0.00      
  3   625 Kettnerová Dana          HCE8950   51986    D18B     0.00      
  4   622 Kettner  Lukáš           HCE9400   51288    H14B     0.00      
  5   623 Kettner Vojtěch          HCE9600  410247    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   217 Hlubučková Dominika      CHA7750    5177    D21B     0.00      
  2   216 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21B     0.00      
  3   320 Vokál Vojtěch            CHA7900    5180    H21B               
  4   220 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21A     0.00      
  5   219 Hradec Pavel             CHA8801    4130    H21A     0.00      
  6   215 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    D20B     0.00      
  7   214 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D18B     0.00      
  8   218 Brož Petr                CHA9106    9870    H16B     0.00      
  9   213 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D16B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   863 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35B               
  2   867 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21B               
  3   861 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21B               
  4   862 Juračková Kateřina       CHT8353    9236    D21B               
  5   866 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21B               
  6   860 Šmídová Stanislava       CHT8751   53177    D21C               
  7   859 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21C               
  8   865 Krejda Martin            CHT9001   52161    H18B               
  9   864 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H16B               
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   321 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H50B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: JES - KOS Jesenice                             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   874 Bílá Tereza              JES0551    8808    HDR      0.00      
  2   877 Otta Pavel               JES4601  301666    H60B     0.00      
  3   873 Bílý Milan               JES7001    8809    H35B     0.00      
  4   880 Kotásková Jana           JES7451  237528    D21C     0.00      
  5   878 Pleticha Richard         JES7502  301661    H21A     0.00      
  6   879 Waldhauser Miloš         JES7901  301669    T7       0.00      
  7   881 Hudek Martin             JES8001  237530    H21B     0.00      
  8   876 Smržová Pavlína          JES9351  236999    D14B     0.00      
  9   875 Machová Veronika         JES9551  237000    D12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   807 Stupalová Jana           JHB5451   52354    D50B     0.00      
  2   555 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H50B     0.00      
  3   710 Hrstka Daniel            JHB8604   52355    H21C               
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   557 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55B     0.00      
  2   559 Klapka Michal            JIL8701    8958    H20B     0.00      
  3   560 Králová Tereza           JIL8751    9064    D20B     0.00      
  4   561 Viková Vendula           JIL8951    8889    D18B     0.00      
  5   558 Freyová Andrea           JIL8955   49618    D18B     0.00      
  6   556 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   855 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40B     0.00      
  2   839 Hlubuček Tomáš           KAM6603  232428    H40B     0.00      
  3   849 Škvor Martin             KAM6700   52267    H40B     0.00      
  4   856 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D35B     0.00      
  5   852 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D21C     0.00      
  6   847 Semík Vojtěch            KAM9100  301628    H16B     0.00      
  7   844 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H16B     0.00      
  8   848 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H16B     0.00      
  9   851 Škvorová Barbora         KAM9150  301336    D16B     0.00      
 10   842 Matějková Zuzana         KAM9156  307363    D16B     0.00      
 11   845 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D16B     0.00      
 12   843 Němeček Jan              KAM9300  301135    H14B     0.00      
 13   837 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D14B     0.00      
 14   853 Valášek Jan              KAM9400  232245    H14B     0.00      
 15   846 Semík Ondra              KAM9401  232267    H14B     0.00      
 16   841 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14B     0.00      
 17   840 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D12C     0.00      
 18   838 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D12C     0.00      
 19   854 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H10      0.00      
 20   850 Škvor Ota                KAM9900            HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   870 Valter Petr              KBP4500    6645    H55B               
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   883 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50B     0.00      
  2   376 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D50B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   269 Komersová Jana           KNC6550   52265    D40B     0.00      
  2   267 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D40B     0.00      
  3   270 Komers Jan               KNC9501   51394    H12C     0.00      
  4   271 Komers František         KNC9801   51393    HDR      0.00      
  5   268 Čiháková Barbora         KNC9950  232895    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   207 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B     0.00      
  2   209 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D45B     0.00      
  3   208 Kohl  Jiří               KPY6201  301391    H40B     0.00      
  4   210 Kohlová Zuzana           KPY8852   30147    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KRE - TJ Sokol Křemže                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   223 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H21A     0.00      
  2   224 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   563 Sedláček Tomáš           KRL6401   51476    H35B     0.00      
  2   562 Hanák Martin             KRL6701   51477    H35B     0.00      
  3   564 Sedláčková Anna          KRL9051   51474    D18B     0.00      
  4   565 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H14B     0.00      
  5   566 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H14B     0.00      
  6   568 Březinová Ivana          KRL9353  416319    D14B     0.00      
  7   569 Tišerová Karolína        KRL9354  232961    D14B     0.00      
  8   567 Šlajs Daniel             KRL9403   51475    H14B     0.00      
  9   570 Hobelová Lenka           KRL9451  416312    D14B     0.00      
 10   571 Kübelová Monika          KRL9452  416314    D14B     0.00      
 11   574 Hobel Jiří               KRL9502   51473    H10      0.00      
 12   572 Hanáková Magda           KRL9651  416318    D12C     0.00      
 13   573 Salfická Petra           KRL9652  232963    D12C     0.00      
 14   577 Holopírková Natálie      KRL9653  232965    D12C     0.00      
 15   579 Černá Klára              KRL9654  232960    D12C     0.00      
 16   580 Lavičková Michaela       KRL9655  331203    D12C     0.00      
 17   576 Horký Aleš               KRL9701            H10      0.00      
 18   578 Hobelová Klára           KRL9752  232611    D10      0.00      
 19   575 Horký David              KRL9801            H10      0.00      
 20   581 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: KRP - SK KOURA Praha                           Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   857 Bartošová Jana           KRP7051   51494    D35B               
  2   858 Bartoš Vojtěch           KRP9802            HDR                
 
 
Startovka oddílu: KSH - TJ Kašperské Hory                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   127 Fiala Miloš              KSH4801    8674    H55B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   836 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21A     0.00      
  2   835 Havlíčková Markéta       KSU8494   52258    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    18 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H21B     0.00      
  2   147 Klimenko Igor            KTA8008   53676    H21B               
  3    19 Vébrová Denisa           KTA9551    5297    D12C     0.00      
  4    20 Vébr Jiří                KTA9901    5299    H10      0.00      
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    60 Šamanová Simona          LBE0050  224877    HDR      0.00      
  2    61 Reiterman Šimon (a Ema)  LBE0200   52320    HDR      0.00      
  3    42 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55B     0.00      
  4    43 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H55B     0.00      
  5    44 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D55B     0.00      
  6    45 Marek Jan                LBE6100   52977    H40B     0.00      
  7    46 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H40B     0.00      
  8    47 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D40B     0.00      
  9    48 Procházka Pavel          LBE6500   52316    H40B     0.00      
 10    49 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35B     0.00      
 11    50 Reiterman Leoš           LBE7100  515480    H35B     0.00      
 12    51 Šaman Hynek              LBE7400   52317    T5       0.00      
 13    52 Kučerová Lada            LBE7450  331238    D21B     0.00      
 14    53 Hamáčková Kristina       LBE8850   52973    D20B     0.00      
 15    54 Mezníková Lucie          LBE9150  515151    D16B     0.00      
 16    55 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D16B     0.00      
 17    56 Procházková Kateřina     LBE9350  410363    D14B     0.00      
 18    57 Uhlíř Marek              LBE9400  301612    H14B     0.00      
 19    58 Reiterman Adam           LBE9900   52319    HDR      0.00      
 20    59 Procházková Jana         LBE9950  232247    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   585 Zicha Jiří               LCE7708   51609    H21A     0.00      
  2   582 Hanslian David           LCE7835   52684    H21A     0.00      
  3   583 Tichá Tereza             LCE7851            D21C     0.00      
  4   584 Červák Jan               LCE8001            H21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   628 Mágr Zdeněk              LCV5000  301718    H21C     0.00      
  2   627 Mágrová Ivana            LCV5550  301720    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   542 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50B     0.00      
  2   543 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21C     0.00      
  3   539 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B     0.00      
  4   540 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21C     0.00      
  5   541 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21C     0.00      
  6   544 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21B     0.00      
  7   545 Neradová Eva             LIT8951    8115    D18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   688 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    T5       0.00      
  2   689 Langer Roman             LJN7206    7744    T3       0.00      
 
 
Startovka oddílu: LKV - Klub vodáků Karlovy Vary                 Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   379 Helena Nyklová           LKV5151  301337    D55B     0.00      
  2   380 Jana Nyklová             LKV8151  301393    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   821 Krausová Marie           LLI4451   51214    D60B               
  2   130 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60B     0.00      
  3   131 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55B     0.00      
  4   132 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A     0.00      
  5   133 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   375 Šiková Renata            LPM       51484    T3       0.00      
  2   340 Bohuslav Pepík           LPM0401  236983    HDR      0.00      
  3   341 Bohuslav Václav          LPM4201   51479    H65B     0.00      
  4   360 Říhová Hana              LPM4550  301702    D60B     0.00      
  5   344 Bohuslavová Věra         LPM4850   51480    D55B     0.00      
  6   374 Vonášek Jiří             LPM5401  361967    T3       0.00      
  7   361 Steininger Pavel         LPM5603   51167    H45B     0.00      
  8   372 Šilhavý Miroslav         LPM5800   51153    H40B     0.00      
  9   362 Steiningerová Helena     LPM5950   51157    D45B     0.00      
 10   369 Šilhavá Jana             LPM5951   51152    D45B     0.00      
 11   366 Svěcený Josef            LPM6100  236992    H45B     0.00      
 12   350 Doležalová Lucie         LPM6450  301707    D35B     0.00      
 13   353 Chvalová Jana            LPM6850  301705    D35B     0.00      
 14   342 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H21B     0.00      
 15   346 Bulenová Michaela        LPM7751   51754    D21B     0.00      
 16   352 Fialová Lenka            LPM7851  236981    D21C     0.00      
 17   343 Bohuslavová Jana         LPM7852   51219    D21C     0.00      
 18   354 Jedličková Renata        LPM7854   51478    D21B     0.00      
 19   347 Buriánek Kamil           LPM7901   51165    H21B     0.00      
 20   358 Kubová Petra             LPM7952  515017    D21C     0.00      
 21   363 Suchý Libor              LPM8003  301703    H21B     0.00      
 22   364 Suchý Ondřej             LPM8301    1467    H21B     0.00      
 23   370 Šilhavá Petra            LPM8351    8855    D21B     0.00      
 24   371 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21B     0.00      
 25   359 Popule Tomáš             LPM8703  236982    H20B     0.00      
 26   351 Doležalová Zuzana        LPM9052  301714    D18B     0.00      
 27   373 Vonášek Adam             LPM9101  361978    T5       0.00      
 28   355 Kolovský František       LPM9202  301706    H16B     0.00      
 29   348 Bursa Jakub              LPM9302  232617    H14B     0.00      
 30   356 Kolovský Martin          LPM9403  301717    H14B     0.00      
 31   349 Doležalová Anna          LPM9450  301711    D14B     0.00      
 32   357 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D14B     0.00      
 33   367 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D12C     0.00      
 34   368 Šiková Karolína          LPM9651  361960    D12C     0.00      
 35   365 Svěcená Veronika         LPM9750  236991    D10      0.00      
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   101 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60B     0.00      
  2   824 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H55B               
  3   117 Knap Jan                 LPU5101    9328    H50B     0.00      
  4   825 Farář Václav             LPU5201    9260    H55B               
  5   116 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H50B     0.00      
  6   115 Juračka Vojtěch          LPU5404    9234    H50B     0.00      
  7   114 Herman Jan               LPU5407    9331    H50B     0.00      
  8   118 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50B     0.00      
  9   100 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50B     0.00      
 10    98 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D45B     0.00      
 11   113 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45B     0.00      
 12    95 Juračková Jana           LPU6051    9237    D40B     0.00      
 13    96 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B     0.00      
 14    99 Vilnerová Eva            LPU6054    8913    D45B     0.00      
 15    97 Hermanová Dana           LPU6151    9311    D45B     0.00      
 16   108 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21A     0.00      
 17   111 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H40B     0.00      
 18   110 Procházka Radek          LPU6504  410783    H40B     0.00      
 19    92 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35B     0.00      
 20    93 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35B     0.00      
 21    94 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D35B     0.00      
 22   109 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21A     0.00      
 23   106 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21A     0.00      
 24   105 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B     0.00      
 25    90 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21B     0.00      
 26    91 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21B     0.00      
 27   107 Kafka Miloš              LPU8608    9281    H21A     0.00      
 28   104 Fiala Petr               LPU8701    9274    H20B     0.00      
 29    89 Sůvová Barbora           LPU8751    9309    D20B     0.00      
 30    88 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D20B     0.00      
 31    87 Weisbauerová Dagmar      LPU8951    9250    D18B     0.00      
 32    84 Nádvorníková Tereza      LPU8953    9249    D18B     0.00      
 33    85 Rousková Tereza          LPU8957    9885    D18B     0.00      
 34    83 Knapová Jana             LPU9053    9332    D18B     0.00      
 35    86 Valachová Martina        LPU9054  410785    D18B     0.00      
 36   102 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H16B     0.00      
 37   103 Tichý Ondřej             LPU9120  416274    H16B     0.00      
 38   122 Čermák Jan               LPU9301    9304    H14B     0.00      
 39   123 Kos Oldřich              LPU9302  410796    H14B     0.00      
 40   124 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H14B     0.00      
 41   125 Slanař Matěj             LPU9304  232610    H14B     0.00      
 42   119 Knapová Lenka            LPU9351   51105    D14B     0.00      
 43   126 Kaplan Jan               LPU9409  219206    H14B     0.00      
 44   120 Procházková Klára        LPU9451  416265    D14B     0.00      
 45   121 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   633 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D40B     0.00      
  2   632 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H40B     0.00      
  3   630 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H16B     0.00      
  4   629 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D16B     0.00      
  5   631 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Dlouhá Lenka             MAS5150  232364    D50B               
  2    41 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45B     0.00      
  3    40 Chotětický Jan           MAS5400    7887    H45B     0.00      
  4    39 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21A     0.00      
  5    38 Šulc Marek               MAS9300  301507    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    24 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C     0.00      
  2    29 Vaníček Tomáš            MFP6601  333705    H21B     0.00      
  3    27 Tahalová Lenka           MFP6850  410727    D21B     0.00      
  4    25 Halíř Radim              MFP7000    8073    H21C     0.00      
  5    28 Vaníčková Lucie          MFP7250  232893    D21C     0.00      
  6    26 Škovroňová Lenka         MFP8250  416119    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: MIL -                                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   884 Pešta Jiří               MIL7201   49858    H21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   550 Koč Zděněk               MKP4700   51706    H60B     0.00      
  2   549 Liberský Mirko           MKP5100   51693    H55B     0.00      
  3   548 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H45B     0.00      
  4   546 Ježková Regina           MKP6350   51660    D40B     0.00      
  5   547 Vaněček Jáchym           MKP7801  301181    H21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   809 Kamaryt Tomáš            MLA8807  401412    H20B               
  2   808 Bína Martin              MLA9102  416173    H16B               
  3   812 Korcová Radka            MLA9112  416174    D16B               
  4   811 Macura Jan               MLA9306  301471    H14B               
  5   810 Sklenářová Magdy         MLA9559    7883    D14B               
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   254 Miturová Radka           MOV6651  416220    D40B               
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   834 Polcar Tomáš             NEJ0200  232363    HDR      0.00      
  2   829 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H65B     0.00      
  3   832 Frey Jaromír             NEJ6300            T3       0.00      
  4   827 Danihelová Jana          NEJ6550  232202    T3                 
  5   830 Veselá Anna              NEJ9250  515019    D16B     0.00      
  6   833 Zieba Jakub              NEJ9800            H10      0.00      
  7   831 Polcarová Simona         NEJ9851  232207    D10      0.00      
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   430 Novák Karel              NPA5001    9686    H55B     0.00      
  2   429 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H50B     0.00      
  3   425 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D50B     0.00      
  4   424 Nováková Jana            NPA5552    9690    D50B     0.00      
  5   428 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H35B     0.00      
  6   427 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21A     0.00      
  7   423 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21B     0.00      
  8   426 Horák Jan                NPA8902    9707    H18B     0.00      
  9   422 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   272 Žemla Antonín            ODV4300   52122    H60B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   273 Richtr Lukáš             OKP0201  331267    HDR      0.00      
  2   276 Semík Luboš              OKP6204   52279    H45B     0.00      
  3   275 Richtr Aleš              OKP6601   51686    H21B     0.00      
  4   274 Richtrová Lucie          OKP7452   51687    D21C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   490 Ševčík Daniel            ONO0200            HDR      0.00      
  2   491 Oncirk Honzík            ONO0400            HDR      0.00      
  3   483 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D45B     0.00      
  4   484 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D40B     0.00      
  5   485 Ševčíková Olga           ONO7650    8678    D21C     0.00      
  6   486 Píchová Barbora          ONO9151  301500    D16B     0.00      
  7   488 Kriegelstein Michal      ONO9200  301504    H16B     0.00      
  8   487 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D16B     0.00      
  9   489 Ševčík Roman             ONO9600  301491    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   381 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45B     0.00      
  2   382 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H45B     0.00      
  3   383 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D35B     0.00      
  4   517 Dvořáková Eva            OSN7960   51979    D21C               
  5   384 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D18B     0.00      
  6   385 Kamenický Matěj          OSN9036   51990    H18B     0.00      
  7   386 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H14B     0.00      
  8   387 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    22 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     5 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H45B     0.00      
  2    33 Stluková Eliška          PCB6851  211586    D35B               
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   730 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H65B     0.00      
  2   731 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B     0.00      
  3   732 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60B     0.00      
  4   733 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60B     0.00      
  5   291 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H55B               
  6   734 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B     0.00      
  7   735 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50B     0.00      
  8   736 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50B     0.00      
  9   737 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D45B     0.00      
 10   738 Grivalský Michal         PGP5900   52103    T7       0.00      
 11   739 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21A     0.00      
 12   740 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45B     0.00      
 13   741 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21A     0.00      
 14   742 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D40B     0.00      
 15   743 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45B     0.00      
 16   744 Přibík Jan               PGP6301   51631    H40B     0.00      
 17   745 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A     0.00      
 18   746 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35B     0.00      
 19   747 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A     0.00      
 20   748 Nováková Lenka           PGP6551  246811    D40B     0.00      
 21   749 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21B     0.00      
 22   750 Přibíková Monika         PGP7256  301618    T3       0.00      
 23   751 Janovská Petra           PGP7355   52097    D21B     0.00      
 24   752 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21A     0.00      
 25   753 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A     0.00      
 26   754 Foršt Jakub              PGP7509  236022    H21B     0.00      
 27   755 Forštová Jitka           PGP7558   51268    D21C     0.00      
 28   756 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21B     0.00      
 29   757 Matějů Luboš             PGP7601   51745    H21A     0.00      
 30   758 Nemšovský Petr           PGP7602   51678    H21A     0.00      
 31   759 Ryšavá Magdalena         PGP7650    7904    D21B     0.00      
 32   760 Tesař Pavel              PGP7708   51709    H21A     0.00      
 33   761 Horová Lenka             PGP7951  336740    D21B     0.00      
 34   762 Hostomská Jitka          PGP8056  515056    D21B     0.00      
 35   763 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21B     0.00      
 36   764 Laciga Radek             PGP8202   51748    H21A     0.00      
 37   765 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21B     0.00      
 38   766 Zelená Lenka             PGP8254   51707    D21B     0.00      
 39   767 Zelená Magda             PGP8255   51708    D21B     0.00      
 40   768 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21A     0.00      
 41   769 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B     0.00      
 42   770 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21B     0.00      
 43   771 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21B     0.00      
 44   772 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21B     0.00      
 45   773 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21A     0.00      
 46   774 Fliegl Ondřej            PGP8703   51290    H21B     0.00      
 47   775 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D20B     0.00      
 48   776 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H18B     0.00      
 49   777 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18B     0.00      
 50   778 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H16B     0.00      
 51   779 Denk Štěpán              PGP9104   49151    H16B     0.00      
 52   780 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D16B     0.00      
 53   781 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D16B     0.00      
 54   782 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D16B     0.00      
 55   783 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D16B     0.00      
 56   784 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H14B     0.00      
 57   785 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D14B     0.00      
 58   786 Přibíková Johanka        PGP9551  301617    D12C     0.00      
 59   787 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D14B     0.00      
 60   788 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D12C     0.00      
 61   789 Přibíková Ema            PGP9651  303955    D12C     0.00      
 62   790 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D12C     0.00      
 63   791 Janovská Kateřina        PGP9850  246900    D10      0.00      
 64   792 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10      0.00      
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   667 Vykysalý  František      PHK3002    9455    H75B     0.00      
  2   645 Jiranová  Alena          PHK5351    9371    D50B     0.00      
  3   646 Rybářová  Lenka          PHK5551    9405    D50B     0.00      
  4   644 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D45B     0.00      
  5   665 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50B     0.00      
  6   666 Dušátko  Petr            PHK5702    9402    H50B     0.00      
  7   643 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D40B     0.00      
  8   664 Hlaváček  Lubomír        PHK6401    9369    H40B     0.00      
  9   663 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H35B     0.00      
 10   661 Kamenický  Jan           PHK6601    9376    H35B     0.00      
 11   640 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D21B     0.00      
 12   660 Cichý  David             PHK7001    9470    H35B     0.00      
 13   662 Mašata  Roman            PHK7107  515050    H35B     0.00      
 14   654 Novotný  Radek           PHK7402   52211    H21A     0.00      
 15   656 Vítek  Petr              PHK7601    9797    H21A     0.00      
 16   653 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21A     0.00      
 17   657 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21A     0.00      
 18   668 Silný  Ondřej            PHK7906    9827    T7       0.00      
 19   642 Vítková  Lucie           PHK8055    9448    D21B     0.00      
 20   655 Novotný  Tomáš           PHK8101    9410    H21A     0.00      
 21   638 Běhounová  Veronika      PHK8251    9393    D21B     0.00      
 22   641 Nováková  Kateřina       PHK8252   51607    D21B     0.00      
 23   658 Machút  František        PHK8502    9414    H21B     0.00      
 24   659 Veselý  Ondřej           PHK8505    9454    H21B     0.00      
 25   652 Balcar  Aleš             PHK8602    9354    H21A     0.00      
 26   639 Kyclová  Jana            PHK8652    9412    D21B     0.00      
 27   650 Kubát  Jan               PHK8902    9385    H18B     0.00      
 28   637 Hendrychová   Zuzana     PHK8954  416329    D18B     0.00      
 29   651 Zelenka  Tomáš           PHK9001  301639    H18B     0.00      
 30   649 Kamenický  Jakub         PHK9104    9831    H16B     0.00      
 31   648 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H14B     0.00      
 32   635 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D14B     0.00      
 33   647 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H14B     0.00      
 34   636 Novotná  Markéta         PHK9451    9830    D14B     0.00      
 35   634 Novotná  Klára           PHK9751  410790    D12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   388 Otruba Karel             PLU7917   52481    H21A     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavia UJEP Ústí n.L.                Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   804 Novotný František        PUL4200   51215    H65B               
 
 
Startovka oddílu: PVD - TJ Sokol Pražák                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    31 Reidinger Antonín        PVD3101  515169    H75B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   139 Izák Petr                PVP7802  301642    H21B     0.00      
  2   140 Pilná Lucie              PVP8150  361968    T3       0.00      
  3   141 Kohl Ondřej              PVP8600  301370    H21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60B               
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   885 Daněk Vojtěch            ROZ9100  416136    H16B     0.00      
  2   886 Bělohlávek Jiří          ROZ9201  416138    H16B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   206 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H70B     0.00      
  2   205 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65B     0.00      
  3   204 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60B     0.00      
  4   203 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H55B     0.00      
  5   199 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21C     0.00      
  6   189 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55B     0.00      
  7   805 Jahn Pavel               SCP5500   52759    H50B     0.00      
  8   806 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D50B     0.00      
  9   200 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45B     0.00      
 10   201 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45B     0.00      
 11   202 Zuna Jaroslav            SCP6101   52116    H45B     0.00      
 12   186 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45B     0.00      
 13   187 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    D45B     0.00      
 14   188 Zunová Lenka             SCP6251   49477    D45B     0.00      
 15   195 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B     0.00      
 16   185 Tlou??ová Eva            SCP6950   52114    D35B     0.00      
 17   192 Boudny Jan               SCP7417   51773    H21B     0.00      
 18   198 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B     0.00      
 19   182 Haluzová Jana            SCP8051   49639    D21B     0.00      
 20   194 Mrázek Jan               SCP8102   51791    H21A     0.00      
 21   193 Kovář Miroslav           SCP8103  232330    H21A     0.00      
 22   184 Lomáková Iveta           SCP8151   51553    D21B     0.00      
 23   197 Vrabec Ondrej            SCP8303   51558    H21B     0.00      
 24   196 Stepanek Ondrej          SCP8304   49605    H21B     0.00      
 25   183 Hrstková Vlaďka          SCP8753   52356    D21B     0.00      
 26   191 Zuna Jára                SCP8801  301184    H20B     0.00      
 27   181 Kavková Radana           SCP8950  301144    D18B     0.00      
 28   180 Zunová Markéta           SCP9150  410717    D16B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    82 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50B     0.00      
  2    81 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H45B     0.00      
  3    80 Divecký Josef            SHK6102    9120    H45B     0.00      
  4    78 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21A     0.00      
  5    77 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21B     0.00      
  6    79 Stulík Jakub             SHK8212    9153    H21A     0.00      
  7    65 Lušková Kateřina         SHK8251    9136    D21C     0.00      
  8    76 Vojta Marek              SHK8804    9841    H21B     0.00      
  9    75 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H18B     0.00      
 10    74 Tomalík Ondřej           SHK8904    9190    H18B     0.00      
 11    73 Havlas Jan               SHK8908    9847    H18B     0.00      
 12    72 Stulík Matěj             SHK9101    9195    H16B     0.00      
 13    71 Chmelař Lukáš            SHK9102    9196    H16B     0.00      
 14    70 Funda Jan                SHK9103    9843    H16B     0.00      
 15    69 Vychodil Adam            SHK9105    9194    H16B     0.00      
 16    64 Chmelařová Michaela      SHK9151    9197    D16B     0.00      
 17    68 Egrt Martin              SHK9203  405953    H16B     0.00      
 18    67 Smitka Jan               SHK9204   49603    H16B     0.00      
 19    66 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H14B     0.00      
 20    63 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   822 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60B               
  2   248 Vlach Miroslav           SCH6101  246813    H45B               
  3   253 Papežová Jindra          SCH6551  232367    D35B               
  4   249 Jiráňová Blanka          SCH7851    8078    D21C               
  5   247 Vlach Miroslav           SCH8901    8032    H18B               
  6   246 Vlach Jiří               SCH8902    8072    H18B               
  7   250 Toman Lukáš              SCH8904    8045    H18B               
  8   243 Papež Jakub              SCH9004    8071    H18B               
  9   245 Philipp Patrik           SCH9101    8047    H16B               
 10   242 Borovička Roman          SCH9201    4450    H16B               
 11   251 Francková Tereza         SCH9251    4448    D16B               
 12   252 Samuelová Lucie          SCH9351    8024    D14B               
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   446 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H65B     0.00      
  2   445 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21B     0.00      
  3   436 Zlámalová Zdena          SJC7253    9952    D35B     0.00      
  4   444 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B     0.00      
  5   441 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B     0.00      
  6   440 Kalenský Tomáš           SJC8015       1    H21B     0.00      
  7   443 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21A     0.00      
  8   439 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B     0.00      
  9   434 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21B     0.00      
 10   435 Kousalová Karolína       SJC8552    9961    D21B     0.00      
 11   442 Henych Martin            SJC8601  515130    H21A     0.00      
 12   438 Špicar Petr              SJC8801    9972    H20B     0.00      
 13   433 Čížková Barbora          SJC8852    9906    D20B     0.00      
 14   432 Soukupová Lucie          SJC8951    9989    D18B     0.00      
 15   437 Chloupek Adam            SJC9301    9926    H14B     0.00      
 16   431 Kochová Nikola           SJC9358    9988    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    11 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65B     0.00      
  2    12 Beneš Jan                SJH7001  336767    H21C     0.00      
  3    13 Benešová Iva             SJH7051     109    D21C     0.00      
  4    14 Píšová Lucie             SJH8151  331352    D21C     0.00      
  5    15 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D14B     0.00      
  6    16 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D14B     0.00      
  7    17 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   398 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H40B     0.00      
  2   402 Suchý Jiří               SJI6601  301242    H40B     0.00      
  3   391 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D35B     0.00      
  4   397 Lauerman Jan             SJI7419   51772    H21A     0.00      
  5   392 Chudíková Barbora        SJI7850   52298    D21B     0.00      
  6   396 Kratochvíl Martin        SJI8304    4537    H21A     0.00      
  7   394 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21A     0.00      
  8   395 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D18B     0.00      
  9   389 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18B     0.00      
 10   401 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D18B     0.00      
 11   404 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H16B     0.00      
 12   403 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H16B     0.00      
 13   399 Petráčková Klára         SJI9251  301283    D16B     0.00      
 14   393 Jakoubek Jakub           SJI9303  301293    H14B     0.00      
 15   406 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H14B     0.00      
 16   405 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D14B     0.00      
 17   400 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H14B     0.00      
 18   407 Zachová Magdalena        SJI9454  219260    D14B     0.00      
 19   390 Čech Jan                 SJI9601  232322    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   451 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D45B               
  2     4 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H45B     0.00      
  3   222 Nováková Barbora         SKV9451  237510    D14B     0.00      
  4   221 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   551 Lucie Pospíšilová        SLA      236499    T5       0.00      
  2   552 Pavel Doležal            SLA      236518    T5       0.00      
  3    37 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60B     0.00      
  4    36 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60B     0.00      
  5    34 Vykouk Josef             SLA7102         P  H35B     0.00      
  6    35 Bejčková Jana            SLA7150  301616    D21C     0.00      
  7   553 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21B     0.00      
  8   554 Hanáková Zuzana          SLA8151    8800    D21C     0.00      
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   304 Novotný Jiří             SLP4601   51621    H60B     0.00      
  2   303 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21B     0.00      
  3   306 Hendrychová Jana         SLP7451   51354    D21B     0.00      
  4   302 Šafka Jan                SLP7704   51614    H21B     0.00      
  5   305 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21B     0.00      
  6   301 Fišer Jiří               SLP8503   51287    H21A     0.00      
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   211 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21B     0.00      
  2   212 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D35B     0.00      
  3   871 Kortus Jan               SNA8803    9638    H20B     0.00      
  4   872 Dostál Tomáš             SNA9003    9647    H18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: sob -                                          Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   179 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   289 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50B     0.00      
  2   284 Pavlovec Petr            STB6301  219203    H40B     0.00      
  3   281 Kubec Pavel              STB6601   49985    H21C     0.00      
  4   290 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40B     0.00      
  5   277 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21B     0.00      
  6   279 Jedličková Radka         STB8199  336701    D21B     0.00      
  7   278 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21B     0.00      
  8   287 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H14B     0.00      
  9   286 Pavlovcová Petra         STB9399   52907    D14B     0.00      
 10   285 Pavlovec Jan             STB9501   52908    H12C     0.00      
 11   288 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H10      0.00      
 12   280 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    HDR      0.00      
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   307 Junek Petr               STH5501    9063    H50B     0.00      
  2   308 Kučera Michal            STH9201   51110    H16B     0.00      
  3   309 Uvizl Marek              STH9202    9990    H16B     0.00      
  4   310 Hladík František         STH9203  405965    H16B     0.00      
  5   311 Klouček Martin           STH9301   51112    H14B     0.00      
  6   314 Kalenská Vendula         STH9352  410775    D14B     0.00      
  7   312 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H14B     0.00      
  8   313 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   803 Hošek Jiří               TAP7601  232103    H21C     0.00      
  2   802 Šebesta Petr             TAP7604   51851    H21B     0.00      
  3   801 Pucherna Jan             TAP7701   51855    H21B     0.00      
  4   797 Znamenáčková Helena      TAP8153   51848    D21B     0.00      
  5   796 Piskáčková Zuzana        TAP8453   51856    D21C     0.00      
  6   800 Zajíc Vítězslav          TAP8610  232140    H21B     0.00      
  7   799 Purkyt Jan               TAP8705  232148    H20B     0.00      
  8   798 Hodek Michal             TAP8808   53644    H20B     0.00      
  9   795 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D18B     0.00      
 10   793 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D18B     0.00      
 11   794 Siněňkaja Táňa           TAP9057  416007    D18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   134 Cigošová Anna            TBM5253   53286    D50B               
  2   135 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H45B               
  3   136 Hulsey Keith             TBM7007  232724    H35B               
  4   137 Hulsey Martina           TBM7777  416106    D21B               
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   493 Korecký Miroslav         TEM5501   52194    H50B     0.00      
  2   492 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   143 Kovářová Milena          TJH5351  232411    D50B     0.00      
  2   315 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B     0.00      
  3   316 Tichá Jana               TJH6451   51925    D40B     0.00      
  4   144 Kovář  Jaroslav          TJH8901  232396    H18B     0.00      
  5   317 Tichý Tomáš              TJH9201   51355    H16B     0.00      
  6   318 Čížek Petr               TJH9402  232421    H14B     0.00      
  7   319 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   826 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    H40B               
  2   669 Fólová Hana              TJN6353  232501    D40B     0.00      
  3   673 Picek Jan                TJN6500  416839    H40B     0.00      
  4   675 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35B     0.00      
  5   677 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35B     0.00      
  6   670 Fólová Martina           TJN8853  416834    D20B     0.00      
  7   672 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H18B     0.00      
  8   671 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H18B     0.00      
  9   674 Picek Jan                TJN9101  416840    H16B     0.00      
 10   679 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H16B     0.00      
 11   678 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16B     0.00      
 12   676 Posselt Martin           TJN9501  232512    H12C     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   411 Provaszníková Svatava    TJP4250   53532    D65B     0.00      
  2   409 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H60B     0.00      
  3   412 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D60B     0.00      
  4    23 Peterka František        TJP4900    8861    H45B               
  5   413 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D50B     0.00      
  6   410 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TKP - Trakce Praha                             Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   823 Petr Miroslav            TKP2700   51623    H75B               
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   420 Nešpor Jan               TTR0101   52235    HDR      0.00      
  2   419 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50B     0.00      
  3   418 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45B     0.00      
  4   415 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45B     0.00      
  5   414 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21B     0.00      
  6   417 Píro Matěj               TTR8802     118    H20B     0.00      
  7   416 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   700 Kubíček Zdeněk           TUR4802   51813    H55B     0.00      
  2   702 Omová Jana               TUR5150  515012    D55B     0.00      
  3   693 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H50B     0.00      
  4   698 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50B     0.00      
  5   697 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H45B     0.00      
  6   694 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    H21A     0.00      
  7   701 Oma Jakub                TUR8002  515087    H21A     0.00      
  8   703 Omová Michaela           TUR8153  515086    D21B     0.00      
  9   707 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21A     0.00      
 10   690 Brož Marek               TUR8402    8054    H21A     0.00      
 11   699 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21A     0.00      
 12   691 Dlouhá Michaela          TUR8451    5645    D21C     0.00      
 13   695 Hradilová Jana           TUR8651    7791    D21B     0.00      
 14   705 Prchalová Ivana          TUR8754  416287    D21B     0.00      
 15   704 Papežová Anna            TUR8951   51819    D18B     0.00      
 16   696 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H18B     0.00      
 17   706 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H18B     0.00      
 18   708 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H16B     0.00      
 19   692 Dlouhá Tereza            TUR9151  331529    D16B     0.00      
 20   709 Zakouřil Vít             TUR9301    8080    H14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    32 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     2 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H55B               
  2     3 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   685 Poloprutský Tomá?        VLI6205   51227    H40B     0.00      
  2   686 Znojemský Jiří           VLI7500   49970    H21A     0.00      
  3   682 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A     0.00      
  4   681 Havrdová Barbora         VLI9150   49961    D16B     0.00      
  5   683 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D16B     0.00      
  6   684 Poloprutská Tereza       VLI9450   49952    D14B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   494 Beránková Pavla          VPM4350  330650    D55B     0.00      
  2   495 Beránek Petr             VPM4502  330530    H55B     0.00      
  3   496 Laciga Jiří              VPM5101    1480    H55B     0.00      
  4   497 Martínková Věra          VPM5351    1464    D45B     0.00      
  5   498 Bouchalová Zdena         VPM5757   52378    D50B     0.00      
  6   499 Kroupa Štěpán            VPM6904  237546    H35B     0.00      
  7   500 Hasmanová Lenka          VPM7551    7982    D21B     0.00      
  8   501 Vodrážka Ondřej          VPM7702   52377    H21A     0.00      
  9   502 Cigošová Kateřina        VPM7995   53252    D21B     0.00      
 10   503 Bouchal Jiří             VPM8449    8877    H21A     0.00      
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   516 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70B     0.00      
  2   508 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    D55B     0.00      
  3   515 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H55B     0.00      
  4   514 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21B     0.00      
  5   505 Hlaváčová Lucie          VRL7353    8966    D21C     0.00      
  6   513 Wohanka Pavel            VRL7501    9005    H21B     0.00      
  7   512 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21B     0.00      
  8   511 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21B     0.00      
  9   506 Kvasničková Lucie        VRL8254  331655    D21C     0.00      
 10   504 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B     0.00      
 11   507 Obrdlíková Natalie       VRL8356    8996    D21C     0.00      
 12   510 Krajíček Vojtěch         VRL8803    8988    H20B     0.00      
 13   509 Daněk Jáchym             VRL8901    8989    H18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   325 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H60B     0.00      
  2   337 Horinek Jaroslav         VSP5000   51643    H55B     0.00      
  3   339 Uher Petr                VSP5001   51741    H55B     0.00      
  4   323 Dohnalova Dana           VSP5050   51645    D55B     0.00      
  5   333 Hora Vlada               VSP5100  515013    H21B     0.00      
  6   331 Pichal Jan               VSP5202   52281    H50B     0.00      
  7   338 Polak Zdenek             VSP5203   51740    H55B     0.00      
  8   327 Horova Magda             VSP5450    9782    D21B     0.00      
  9   324 Skorpil Martin           VSP5700   52275    H50B     0.00      
 10   328 Lacigova Ivana           VSP5950   51732    D40B     0.00      
 11   336 Jedlicka Jan             VSP6101   52272    H45B     0.00      
 12   329 Michalkova Jirina        VSP6151   51734    D40B     0.00      
 13   335 Hartman Ales             VSP6506   51620    H40B     0.00      
 14   447 Boranek Petr             VSP7000   51750    H21A     0.00      
 15   322 Skorpilova Jana          VSP7455  211303    D21B     0.00      
 16   332 Hulec Jakub              VSP8401   53726    H21B     0.00      
 17   334 Flasar Jan               VSP8612   49616    H21A     0.00      
 18   326 Pichalova Ruzena         VSP8850   52278    D21B     0.00      
 19   330 Pichal Miroslav          VSP9000   52269    H18B     0.00      
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav                              Sobota 16.6.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1   448 Vaněk Petr               ZBP7302   51927    H21C     0.00      
  2   449 Toušek Filip             ZBP7601   53586    H21C     0.00      
  3   450 Pražák Jiří              ZBP7800   53583    H21B     0.00