Konečné výsledky kategorie                                                17.6.2007 22:43:47
                                       MLOK ŽB middle
===ČSOB-MLA========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 C     51.13  +      0.00
  2.Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851       53.25  +      2.12
  3.Hrabánková Zuzana        SK Praga Praha       PGP9950 C     59.28  +      8.15
  4.Svěcená Veronika         OK Lokomotiva Plzeň  LPM9750       71.02  +     19.49
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.5km   95m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlubučková Kristýna      SK Kamenice          KAM9551       32.48  +      0.00
  2.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 C     38.54  +      6.06
  3.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       40.07  +      7.19
  4.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 C     41.23  +      8.35
  5.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651       46.04  +     13.16
  6.Kučerová Bára            TJ Lokomotiva Beroun LBE9650       46.15  +     13.27
  7.Salfická Petra           Kometa Kralovice     KRL9652       53.27  +     20.39
  8.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       56.41  +     23.53
  9.Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C     57.39  +     24.51
 10.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     61.51  +     29.03
 11.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651       64.38  +     31.50
 12.Vébrová Denisa           SK Kotnov Tábor      KTA9551 C     66.34  +     33.46
 MS Junová Jindra            Sokol Kostelec n. Č. KNC5651  MSDISK-LIM         
   .Přibíková Ema            SK Praga Praha       PGP9651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        3.0km  115m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovcová Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB9399 B     28.43  +      0.00
  2.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 A     29.21  +      0.38
  3.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     31.35  +      2.52
  4.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B     33.33  +      4.50
  5.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B     33.38  +      4.55
  6.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     37.33  +      8.50
  7.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B     38.40  +      9.57
  8.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B     38.53  +     10.10
  9.Aschermannová Petra      SK Kamenice          KAM9354       39.32  +     10.49
 10.Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A     40.10  +     11.27
 11.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B     40.45  +     12.02
 12.Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C     42.54  +     14.11
 13.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353       43.48  +     15.05
 14.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554 C     44.35  +     15.52
 15.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 C     44.46  +     16.03
 16.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     45.04  +     16.21
 17.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 B     45.22  +     16.39
 18.Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B     45.50  +     17.07
 19.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 B     46.53  +     18.10
 20.Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451       46.54  +     18.11
 21.Kozáková Zuzana          SK Kamenice          KAM9451       46.55  +     18.12
 22.Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B     47.14  +     18.31
 23.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       47.49  +     19.06
 24.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C     49.04  +     20.21
 25.Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354       51.06  +     22.23
 26.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     52.07  +     23.24
 27.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     55.21  +     26.38
 28.Kamenická  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK9353 B     56.39  +     27.56
 29.Samuelová Lucie          TJ Skalka Cheb       SCH9351       58.44  +     30.01
 30.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     60.51  +     32.08
 31.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     63.32  +     34.49
 32.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B     65.27  +     36.44
 33.Hobelová Lenka           Kometa Kralovice     KRL9451       83.53  +     55.10
   .Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        3.5km  125m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A     34.37  +      0.00
  2.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     35.11  +      0.34
  3.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A     35.51  +      1.14
  4.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     35.59  +      1.22
  5.Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 A     36.52  +      2.15
  6.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 B     37.24  +      2.47
  7.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B     37.53  +      3.16
  8.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     38.06  +      3.29
  9.Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C     38.37  +      4.00
 10.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     39.10  +      4.33
 11.Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 B     39.48  +      5.11
 12.Matějjková Zuzana        SK Kamenice          KAM9156       40.21  +      5.44
 13.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A     40.36  +      5.59
 14.Čermáková Kristýna       SK Praga Praha       PGP9154 B     41.13  +      6.36
 15.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     42.02  +      7.25
 16.Rusá Šárka               SK Kamenice          KAM9157       42.09  +      7.32
 17.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252       42.38  +      8.01
 18.Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 C     45.20  +     10.43
 19.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 A     52.09  +     17.32
 20.Novotná Tereza           OK 99 Hradec Králové PHK9255 A     58.41  +     24.04
 21.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     63.44  +     29.07
 22.Nováková Kateřina        SK Praga Praha       PGP9152 C     67.54  +     33.17
 23.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150       69.22  +     34.45
 24.Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C     71.21  +     36.44
 25.Francková Tereza         TJ Skalka Cheb       SCH9251       78.34  +     43.57
   .Hradecká Lucie           OK Doksy             DOK9250   DISK              
   .Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        3.4km  180m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A     31.02  +      0.00
  2.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A     32.39  +      1.37
  3.Freyová Andrea           OK Jilemnice         JIL8955 A     33.18  +      2.16
  4.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A     33.31  +      2.29
  5.Siněňkaja Táňa           KOB TRETRA Praha     TAP9057 A     34.46  +      3.44
  6.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A     37.06  +      6.04
  7.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B     37.07  +      6.05
  8.Hendrychová   Zuzana     OK 99 Hradec Králové PHK8954 B     38.24  +      7.22
  9.Jiříková Dana            KOB TRETRA Praha     TAP9055 B     39.29  +      8.27
 10.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 A     39.45  +      8.43
 11.Němečková Hana           SK Praga Praha       PGP9051       39.48  +      8.46
 12.Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B     40.22  +      9.20
 13.Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B     40.42  +      9.40
 14.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B     41.38  +     10.36
 15.Krämer Anna              TV 1894 Coburg-Neuse COT9000       41.45  +     10.43
 16.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B     42.12  +     11.10
 17.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A     43.00  +     11.58
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     43.09  +     12.07
 19.Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B     43.11  +     12.09
 20.Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B     43.45  +     12.43
 21.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B     44.47  +     13.45
 22.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     44.51  +     13.49
 23.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B     45.54  +     14.52
 24.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B     46.02  +     15.00
 25.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051       47.34  +     16.32
 26.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 B     50.21  +     19.19
 27.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B     55.47  +     24.45
 28.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C     67.28  +     36.26
 29.Kettnerová Dana          TJ Sokol Hostivice   HCE8950 B     77.36  +     46.34
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        3.9km  150m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 R     45.30  +      0.00
  2.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B     47.45  +      2.15
  3.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B     49.44  +      4.14
  4.Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 A     51.22  +      5.52
  5.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     51.29  +      5.59
  6.Sůvová Barbora           OK Lokomotiva Pardub LPU8751 B     53.57  +      8.27
  7.Králová Tereza           OK Jilemnice         JIL8751 B     56.04  +     10.34
  8.Čížková Barbora          Sportcentrum Jičín   SJC8852 C     60.45  +     15.15
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        4.4km  210m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E     42.16  +      0.00  R:    0b
  2.Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 R     43.02  +      0.46  R:    0b
  3.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E     43.19  +      1.03  R:    0b
  4.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     43.58  +      1.42  R:    0b
  5.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E     44.20  +      2.04  R:    0b
  6.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R     45.52  +      3.36  R:    0b
  7.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 C     46.06  +      3.50  R:    0b
  8.Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 E     46.48  +      4.32  R:    0b
  9.Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R     47.38  +      5.22  R:    0b
 10.Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C     49.08  +      6.52  R:    0b
 11.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     49.43  +      7.27  R:    0b
 12.Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E     51.28  +      9.12  R:    0b
 13.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     52.14  +      9.58  R:    0b
 13.Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C     52.14  +      9.58  R:    0b
 15.Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C     52.29  +     10.13  R:    0b
 16.Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C     53.05  +     10.49  R:    0b
 17.Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C     54.00  +     11.44  R:    0b
 18.Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C     54.03  +     11.47  R:    0b
 19.Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C     54.10  +     11.54  R:    0b
 20.Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C     54.44  +     12.28  R:    0b
 21.Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C     54.47  +     12.31  R:    0b
 22.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 R     55.45  +     13.29  R:    0b
 22.Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R     55.45  +     13.29  R:    0b
 24.Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C     56.05  +     13.49  R:    0b
 25.Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C     56.26  +     14.10  R:    0b
 26.Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C     56.54  +     14.38  R:    0b
 27.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     56.55  +     14.39  R:    0b
 28.Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C     56.56  +     14.40  R:    0b
 29.Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C     57.02  +     14.46  R:    0b
 30.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     57.12  +     14.56  R:    0b
 31.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C     57.26  +     15.10  R:    0b
 32.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R     57.37  +     15.21  R:    0b
 33.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     57.58  +     15.42  R:    0b
 34.Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C     58.23  +     16.07  R:    0b
 35.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     58.31  +     16.15  R:    0b
 36.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     58.34  +     16.18  R:    0b
 37.Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     58.49  +     16.33  R:    0b
 38.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     59.11  +     16.55  R:    0b
 39.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     59.58  +     17.42  R:    0b
 40.Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C     60.03  +     17.47  R:    0b
 41.Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C     60.06  +     17.50  R:    0b
 42.Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C     60.59  +     18.43  R:    0b
 43.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R     61.11  +     18.55  R:    0b
 44.Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C     61.39  +     19.23  R:    0b
 45.Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C     62.23  +     20.07  R:    0b
 46.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C     62.38  +     20.22  R:    0b
 47.Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751       63.19  +     21.03  R:    0b
 48.Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 B     63.29  +     21.13  R:    0b
 49.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R     63.52  +     21.36  R:    0b
 50.Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C     64.27  +     22.11  R:    0b
 51.Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C     64.55  +     22.39  R:    0b
 52.Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C     65.04  +     22.48  R:    0b
 53.Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C     67.06  +     24.50  R:    0b
 54.Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351       67.42  +     25.26  R:    0b
 55.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     68.38  +     26.22  R:    0b
 56.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C     71.16  +     29.00  R:    0b
 57.Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C     75.03  +     32.47  R:    0b
 58.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C     75.07  +     32.51  R:    0b
 59.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C     79.30  +     37.14  R:    0b
 60.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     84.02  +     41.46  R:    0b
    Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C DISK-LIM.         
   .Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C DISK              
   .Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R DISK              
   .Steiningerová Kateřina   OK Lokomotiva Plzeň  LPM8450   DISK              
   .Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C DISK              
   .Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C DISK              
   .Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.1km  150m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C     47.29  +      0.00  R:    0b
  2.Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C     51.20  +      3.51  R:    0b
  3.Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C     51.44  +      4.15  R:    0b
  4.Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C     53.24  +      5.55  R:    0b
  5.Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B     54.02  +      6.33  R:    0b
  6.Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C     54.47  +      7.18  R:    0b
  7.Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C     54.56  +      7.27  R:    0b
  8.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     56.26  +      8.57  R:    0b
  9.Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C     56.32  +      9.03  R:    0b
 10.Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356       57.05  +      9.36  R:    0b
 11.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C     57.18  +      9.49  R:    0b
 12.Štefanyuková Pavla       TJ ČZ Strakonice     CST7454       57.58  +     10.29  R:    0b
 13.Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C     58.26  +     10.57  R:    0b
 14.Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C     58.28  +     10.59  R:    0b
 15.Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960       59.09  +     11.40  R:    0b
 16.Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851       60.04  +     12.35  R:    0b
 17.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     61.04  +     13.35  R:    0b
 18.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C     61.58  +     14.29  R:    0b
 19.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852       64.00  +     16.31  R:    0b
 20.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     65.51  +     18.22  R:    0b
 20.Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     65.51  +     18.22  R:    0b
 22.Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952       66.51  +     19.22  R:    0b
 23.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     69.09  +     21.40  R:    0b
 24.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C     70.50  +     23.21  R:    0b
 25.Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C     71.22  +     23.53  R:    0b
 26.Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C     72.28  +     24.59  R:    0b
 27.Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C     72.34  +     25.05  R:    0b
 28.Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C     72.36  +     25.07  R:    0b
 29.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     74.01  +     26.32  R:    0b
 30.Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C     79.22  +     31.53  R:    0b
 31.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     83.54  +     36.25  R:    0b
 32.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C     84.18  +     36.49  R:    0b
 33.Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C     84.59  +     37.30  R:    0b
 34.Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C     87.17  +     39.48  R:    0b
    Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254   DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        3.9km  150m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C     44.04  +      0.00
  2.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     48.14  +      4.10
  3.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C     51.40  +      7.36
  4.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     55.20  +     11.16
  5.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     55.28  +     11.24
  6.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     57.06  +     13.02
  7.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     57.25  +     13.21
  8.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     58.00  +     13.56
  9.Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C     63.21  +     19.17
 10.Tlou??ová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C     63.54  +     19.50
 11.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C     73.22  +     29.18
 12.Papežová Jindra          TJ Skalka Cheb       SCH6551       85.42  +     41.38
    Stluková Eliška          SKP České Budějovice PCB6851 C DISK-LIM.         
    Polcarová Marcela        TJ Jiskra Nejdek     NEJ7250 C DISK-LIM.         
    Doležalová Lucie         OK Lokomotiva Plzeň  LPM6450   DISK-LIM.         
    Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C DISK-LIM.         
   .Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C DISK              
   .Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        3.5km  120m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     36.01  +      0.00
  2.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     37.01  +      1.00
  3.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     37.06  +      1.05
  4.Michalkova Jirina        USK Praha            VSP6151 C     40.15  +      4.14
  5.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     41.52  +      5.51
  6.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C     43.37  +      7.36
  7.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     46.01  +     10.00
  8.Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     47.34  +     11.33
  9.Komersová Jana           Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C     47.39  +     11.38
 10.Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C     47.57  +     11.56
 11.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     48.08  +     12.07
 12.Miturová Radka           SKOB Ostrava         MOV6601       48.47  +     12.46
 13.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C     49.58  +     13.57
 14.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     50.58  +     14.57
 15.Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C     54.27  +     18.26
 16.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C     57.49  +     21.48
 17.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       68.33  +     32.32
 18.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751       69.32  +     33.31
 19.Nováková Lenka           SK Praga Praha       PGP6551 C     79.25  +     43.24
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        3.2km  105m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     36.31  +      0.00
  2.Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C     38.04  +      1.33
  3.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     38.18  +      1.47
  4.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     38.25  +      1.54
  5.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     38.47  +      2.16
  6.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     39.38  +      3.07
  7.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351       39.48  +      3.17
  8.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     40.34  +      4.03
  9.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     42.01  +      5.30
 10.Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351 C     43.17  +      6.46
 11.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951       43.24  +      6.53
 12.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C     51.37  +     15.06
 13.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     51.53  +     15.22
 14.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     52.54  +     16.23
 15.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     59.58  +     23.27
 16.Steiningerová Helena     OK Lokomotiva Plzeň  LPM5950       61.39  +     25.08
 17.Vašková Blanka           KOB Baník Sokolov    BSO6250 C     63.06  +     26.35
 18.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     64.12  +     27.41
    Dlouhá Jana              SK Kotlářka Praha    DKP5950 C DISK-LIM.         
   .Zunová Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        3.0km   90m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756       31.58  +      0.00
  2.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     33.06  +      1.08
  3.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     34.03  +      2.05
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     37.29  +      5.31
  5.Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C     37.33  +      5.35
  6.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     39.37  +      7.39
  7.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     39.46  +      7.48
  8.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     39.55  +      7.57
  9.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     41.16  +      9.18
  9.Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C     41.16  +      9.18
 11.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     43.59  +     12.01
 12.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     44.21  +     12.23
 13.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     46.12  +     14.14
 14.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     50.34  +     18.36
 15.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451       50.35  +     18.37
 16.Bouchalová Zdena         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C     53.29  +     21.31
 17.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C     54.09  +     22.11
 18.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C     59.46  +     27.48
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        2.4km   75m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851       37.16  +      0.00
  2.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050       39.43  +      2.27
  3.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     40.59  +      3.43
  4.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850       44.13  +      6.57
  5.Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     45.59  +      8.43
  6.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     47.08  +      9.52
  7.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     47.27  +     10.11
  8.Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150       50.54  +     13.38
    Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        2.2km   65m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     38.02  +      0.00
  2.Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C     40.03  +      2.01
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     42.07  +      4.05
  4.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     42.52  +      4.50
  5.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     46.17  +      8.15
  6.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451       57.45  +     19.43
  7.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     61.50  +     23.48
  8.Říhová Hana              OK Lokomotiva Plzeň  LPM4550       70.20  +     32.18
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        2.2km   65m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     40.06  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 C     56.29  +      0.00
    Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C DISK-LIM.         
   .Hlubuček Martin          SK Kamenice          KAM9701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.6km   95m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     36.27  +      0.00
  2.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C     37.44  +      1.17
  3.Pavlovec Jan             TJ Stadion Nový Bor  STB9501 B     39.38  +      3.11
  4.Kettner Vojtěch          TJ Sokol Hostivice   HCE9600 C     41.35  +      5.08
  5.Komers Jan               Sokol Kostelec n. Č. KNC9501 B     41.38  +      5.11
  6.Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C     44.28  +      8.01
  6.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B     44.28  +      8.01
  8.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C     45.01  +      8.34
  9.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 C     63.21  +     26.54
 10.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600       80.44  +     44.17
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        3.4km  115m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B     28.19  +      0.00
  2.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B     28.38  +      0.19
  3.Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A     29.12  +      0.53
  4.Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B     29.39  +      1.20
  5.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B     30.04  +      1.45
  6.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     32.01  +      3.42
  7.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       32.28  +      4.09
  8.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401       33.20  +      5.01
  9.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B     33.26  +      5.07
 10.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B     34.03  +      5.44
 11.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B     34.07  +      5.48
 12.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     35.28  +      7.09
 13.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401       35.34  +      7.15
 14.Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B     35.53  +      7.34
 15.Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 B     36.29  +      8.10
 16.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 B     37.13  +      8.54
 17.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300       37.22  +      9.03
 18.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403       38.29  +     10.10
 19.Kamenický Tobiá?         SK Orientační sporty OSN9339 B     38.40  +     10.21
 20.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 B     40.04  +     11.45
 21.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     40.30  +     12.11
 22.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     41.45  +     13.26
 23.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B     42.08  +     13.49
 24.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     43.13  +     14.54
 25.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304       43.30  +     15.11
 26.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400       43.46  +     15.27
 27.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 C     45.54  +     17.35
 28.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C     46.27  +     18.08
 29.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B     48.31  +     20.12
 30.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B     51.10  +     22.51
 31.Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B     52.04  +     23.45
 32.Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B     52.38  +     24.19
 33.Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C     53.10  +     24.51
 34.Fajrajzl Oldřich         OK Andante Písek     API9302 C     63.55  +     35.36
 35.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B     72.12  +     43.53
 36.Čížek Petr               TJ OK Tolar          TJH9402 C     75.31  +     47.12
 37.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     75.52  +     47.33
   .Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9409 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        4.2km  180m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A     35.47  +      0.00
  2.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103       39.36  +      3.49
  3.Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B     40.28  +      4.41
  4.Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A     42.09  +      6.22
  5.Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 A     42.31  +      6.44
  6.Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B     42.32  +      6.45
  7.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B     43.32  +      7.45
  8.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B     43.49  +      8.02
  9.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A     44.06  +      8.19
 10.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     44.18  +      8.31
 11.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 B     45.45  +      9.58
 12.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100       45.47  +     10.00
 13.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 A     46.27  +     10.40
 14.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     46.36  +     10.49
 15.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     46.39  +     10.52
 16.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B     47.15  +     11.28
 17.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 B     48.49  +     13.02
 18.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A     48.58  +     13.11
 19.Funda Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9103 B     49.38  +     13.51
 20.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     49.44  +     13.57
 21.Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105 B     50.50  +     15.03
 21.Klemens Christopher      TV 1894 Coburg-Neuse COT9101       50.50  +     15.03
 23.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B     50.57  +     15.10
 24.Zelenka Vlastimil        OK Jiskra Nový Bor   BOR9204 B     51.39  +     15.52
 25.Krämer Jakob             TV 1894 Coburg-Neuse COT9100       52.20  +     16.33
 26.Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C     53.27  +     17.40
 27.Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B     54.07  +     18.20
 28.Šafka Daniel             SK Kamenice          KAM9105       55.07  +     19.20
 29.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B     56.20  +     20.33
 30.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 A     57.17  +     21.30
 31.Borovička Roman          TJ Skalka Cheb       SCH9201       58.18  +     22.31
 32.Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B     58.25  +     22.38
 33.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B     59.46  +     23.59
 34.Hladík František         SK Studenec          STH9203 C     68.03  +     32.16
    Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C DISK-LIM.         
   .Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B DISK              
   .Bubanec Luděk            TJ Skalka Cheb       SCH92     DISK              
   .Frey Martin              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9200 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        4.5km  185m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 B     42.35  +      0.00
  2.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B     44.12  +      1.37
  3.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 B     46.24  +      3.49
  4.Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 B     46.31  +      3.56
  5.Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A     48.26  +      5.51
  6.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B     48.39  +      6.04
  7.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     49.49  +      7.14
  8.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A     50.12  +      7.37
  9.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B     50.17  +      7.42
 10.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     50.40  +      8.05
 11.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B     51.41  +      9.06
 12.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B     53.27  +     10.52
 13.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B     53.39  +     11.04
 14.Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 B     56.33  +     13.58
 15.Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 B     57.42  +     15.07
 16.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B     59.47  +     17.12
 17.Papež Jakub              TJ Skalka Cheb       SCH9004       69.24  +     26.49
 18.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH8901       70.25  +     27.50
 19.Vlach Jiří               TJ Skalka Cheb       SCH8902       73.40  +     31.05
 20.Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 B     73.54  +     31.19
 21.Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C     83.01  +     40.26
   .Toman Lukáš              TJ Skalka Cheb       SCH8904   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        4.5km  195m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krajíček Vojtěch         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8803 B     40.07  +      0.00
  2.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     40.59  +      0.52
  3.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B     46.54  +      6.47
  4.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B     50.29  +     10.22
  5.Forkel Benjamin          TV 1894 Coburg-Neuse COT8800       51.03  +     10.56
  6.Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 B     54.07  +     14.00
  7.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B     54.26  +     14.19
  8.Modrý Marek              AC Sparta Praha      SCP8807 C     55.11  +     15.04
  9.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 B     56.58  +     16.51
 10.Zuna Jára                AC Sparta Praha      SCP8801 C     63.29  +     23.22
 11.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B     68.10  +     28.03
 12.Duda Antonín             SK Kotlářka Praha    DKP8701 B     71.53  +     31.46
   .Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8703   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        5.6km  220m 27k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     41.53  +      0.00  R:    0b
  2.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     41.56  +      0.03  R:    0b
  3.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R     44.34  +      2.41  R:    0b
  4.Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R     44.55  +      3.02  R:    0b
  5.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     45.02  +      3.09  R:    0b
  6.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C     45.05  +      3.12  R:    0b
  7.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C     45.07  +      3.14  R:    0b
  8.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     45.26  +      3.33  R:    0b
  9.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C     45.43  +      3.50  R:    0b
 10.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     46.05  +      4.12  R:    0b
 11.Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C     46.07  +      4.14  R:    0b
 12.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E     46.13  +      4.20  R:    0b
 13.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     46.14  +      4.21  R:    0b
 14.Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C     46.15  +      4.22  R:    0b
 15.Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R     46.24  +      4.31  R:    0b
 16.Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C     46.35  +      4.42  R:    0b
 17.Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C     47.00  +      5.07  R:    0b
 18.Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C     47.12  +      5.19  R:    0b
 19.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C     47.20  +      5.27  R:    0b
 20.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     47.30  +      5.37  R:    0b
 21.Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C     47.45  +      5.52  R:    0b
 22.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R     48.12  +      6.19  R:    0b
 23.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C     48.30  +      6.37  R:    0b
 24.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     48.49  +      6.56  R:    0b
 25.Boranek Petr             USK Praha            VSP7000       48.56  +      7.03  R:    0b
 26.Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R     49.17  +      7.24  R:    0b
 27.Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C     49.19  +      7.26  R:    0b
 28.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201       49.41  +      7.48  R:    0b
 29.Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R     49.44  +      7.51  R:    0b
 30.Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C     50.08  +      8.15  R:    0b
 31.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C     50.52  +      8.59  R:    0b
 32.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E     50.53  +      9.00  R:    0b
 33.Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C     51.02  +      9.09  R:    0b
 34.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     51.23  +      9.30  R:    0b
 35.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     51.33  +      9.40  R:    0b
 36.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     51.45  +      9.52  R:    0b
 36.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E     51.45  +      9.52  R:    0b
 38.Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C     51.52  +      9.59  R:    0b
 39.Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C     51.55  +     10.02  R:    0b
 40.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     52.02  +     10.09  R:    0b
 41.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     52.45  +     10.52  R:    0b
 42.Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C     52.47  +     10.54  R:    0b
 43.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R     53.30  +     11.37  R:    0b
 44.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C     53.38  +     11.45  R:    0b
 44.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B     53.38  +     11.45  R:    0b
 46.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     53.53  +     12.00  R:    0b
 47.Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C     54.00  +     12.07  R:    0b
 48.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C     54.47  +     12.54  R:    0b
 49.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C     55.14  +     13.21  R:    0b
 50.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     55.37  +     13.44  R:    0b
 51.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C     57.01  +     15.08  R:    0b
 52.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     57.43  +     15.50  R:    0b
 53.Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C     57.48  +     15.55  R:    0b
 54.Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C     59.30  +     17.37  R:    0b
 55.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     60.59  +     19.06  R:    0b
 56.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C     61.23  +     19.30  R:    0b
 57.Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C     65.15  +     23.22  R:    0b
 58.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     65.36  +     23.43  R:    0b
 59.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C     71.04  +     29.11  R:    0b
 60.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     71.45  +     29.52  R:    0b
 61.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     73.43  +     31.50  R:    0b
   .Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A DISK              
   .Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C DISK              
   .Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R DISK              
   .Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C DISK              
   .Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C DISK              
   .Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        5.2km  185m 23k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přiikryl Petr            KOB MOIRA Brno       ABM6708 C     45.59  +      0.00  R:    0b
  2.Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C     47.16  +      1.17  R:    0b
  3.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     47.19  +      1.20  R:    0b
  4.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     49.30  +      3.31  R:    0b
  5.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     50.14  +      4.15  R:    0b
  6.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     50.17  +      4.18  R:    0b
  7.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     50.23  +      4.24  R:    0b
  8.Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     50.28  +      4.29  R:    0b
  9.Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C     50.47  +      4.48  R:    0b
 10.Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C     51.05  +      5.06  R:    0b
 11.Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     51.38  +      5.39  R:    0b
 12.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C     51.40  +      5.41  R:    0b
 13.Klimenko  Igor           SK Kotnov Tábor      KTA8008       52.21  +      6.22  R:    0b
 14.Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C     52.48  +      6.49  R:    0b
 15.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C     52.52  +      6.53  R:    0b
 16.Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C     53.40  +      7.41  R:    0b
 17.Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C     54.12  +      8.13  R:    0b
 18.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     54.35  +      8.36  R:    0b
 19.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C     54.46  +      8.47  R:    0b
 20.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     55.14  +      9.15  R:    0b
 21.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     55.58  +      9.59  R:    0b
 22.Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C     56.25  +     10.26  R:    0b
 23.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     56.39  +     10.40  R:    0b
 24.Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C     56.47  +     10.48  R:    0b
 25.Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C     57.06  +     11.07  R:    0b
 26.Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C     57.12  +     11.13  R:    0b
 27.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     58.04  +     12.05  R:    0b
 28.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C     58.10  +     12.11  R:    0b
 29.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     58.22  +     12.23  R:    0b
 30.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C     58.31  +     12.32  R:    0b
 31.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     58.43  +     12.44  R:    0b
 32.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500       58.45  +     12.46  R:    0b
 33.Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C     59.40  +     13.41  R:    0b
 34.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     60.56  +     14.57  R:    0b
 35.Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C     61.42  +     15.43  R:    0b
 36.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     62.02  +     16.03  R:    0b
 37.Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C     62.03  +     16.04  R:    0b
 38.Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003       63.16  +     17.17  R:    0b
 39.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200 C     63.21  +     17.22  R:    0b
 40.Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C     64.44  +     18.45  R:    0b
 41.Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C     65.10  +     19.11  R:    0b
 42.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     65.59  +     20.00  R:    0b
 43.Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901       66.47  +     20.48  R:    0b
 44.Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301       67.10  +     21.11  R:    0b
 45.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702       67.48  +     21.49  R:    0b
 46.Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C     68.51  +     22.52  R:    0b
 47.Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C     69.44  +     23.45  R:    0b
 48.Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A     72.26  +     26.27  R:    0b
 49.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C     75.27  +     29.28  R:    0b
 50.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C     76.07  +     30.08  R:    0b
 51.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     78.33  +     32.34  R:    0b
 52.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C     79.08  +     33.09  R:    0b
 53.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C     82.45  +     36.46  R:    0b
 54.Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C     86.53  +     40.54  R:    0b
    Lacinová Olga            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM     C DISK-LIM.         
    Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C DISK-LIM.         
    Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C DISK-LIM.         
   .Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C DISK              
   .Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C DISK              
   .Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C DISK              
   .Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C DISK              
   .Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        4.5km  195m 19k  Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     49.02  +      0.00  R:    0b
  2.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C     50.55  +      1.53  R:    0b
  3.Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C     51.16  +      2.14  R:    0b
  4.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     55.37  +      6.35  R:    0b
  5.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     60.08  +     11.06  R:    0b
  6.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     62.53  +     13.51  R:    0b
  7.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     64.00  +     14.58  R:    0b
  8.Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C     64.03  +     15.01  R:    0b
  9.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     64.04  +     15.02  R:    0b
 10.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     70.06  +     21.04  R:    0b
 11.Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C     76.42  +     27.40  R:    0b
 12.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     81.37  +     32.35  R:    0b
    Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        4.5km  195m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmund Zdeněk           SK lyžování a OB Nov NPA6705 C     40.21  +      0.00
  2.Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     44.34  +      4.13
  3.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     49.50  +      9.29
  4.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     51.13  +     10.52
  5.Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     53.11  +     12.50
  6.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       54.33  +     14.12
  7.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C     66.56  +     26.35
  8.Kroupa Štěpán            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6904 C     68.21  +     28.00
  9.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701       70.24  +     30.03
 10.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     78.42  +     38.21
 11.Hulsey Keith             TJ Tesla Brno        TBM7007 C     80.17  +     39.56
 12.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C     85.38  +     45.17
   .Reiterman Leoš           TJ Lokomotiva Beroun LBE7100 C DISK              
   .Beneš Jan                TJ Sparta Doly Kladn DKL6600 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        4.6km  155m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     39.21  +      0.00
  2.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     41.49  +      2.28
  3.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     42.57  +      3.36
  4.Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C     43.28  +      4.07
  5.Poloprutský Tomá?        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     43.33  +      4.12
  6.Scheler Thomas           TV 1894 Coburg-Neuse COT6300       44.01  +      4.40
  7.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     45.11  +      5.50
  8.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800       46.17  +      6.56
  9.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C     47.21  +      8.00
 10.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     49.12  +      9.51
 11.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     49.22  +     10.01
 12.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C     49.54  +     10.33
 13.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     51.31  +     12.10
 14.Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C     52.05  +     12.44
 15.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI6601 C     53.43  +     14.22
 16.Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE6500 C     55.16  +     15.55
 17.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     55.32  +     16.11
 18.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300 C     56.16  +     16.55
 19.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     57.30  +     18.09
 20.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     57.41  +     18.20
 21.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     61.10  +     21.49
 22.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C     61.28  +     22.07
 23.Seifert Jan              SK Kotlářka Praha    DKP6501 C     62.39  +     23.18
 24.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     64.05  +     24.44
 25.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C     65.29  +     26.08
 26.Pavlovec Petr            TJ Stadion Nový Bor  STB6301 C     66.10  +     26.49
 27.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     66.58  +     27.37
 28.Hájek Jiří               KOB Baník Sokolov    BSO6400 C     67.26  +     28.05
 29.Marek Jan                TJ Lokomotiva Beroun LBE6100 C     70.45  +     31.24
 30.Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C     73.41  +     34.20
 31.Hlubuček Tomáš           SK Kamenice          KAM6603       78.55  +     39.34
    Hovorka Jan              TJ Sokol Dobřichovic DCE6300 C DISK-LIM.         
   .Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501   DISK              
   .Hoffman Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6500   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        4.4km  135m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C     44.51  +      0.00
  2.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     48.41  +      3.50
  3.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901       49.14  +      4.23
  4.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C     49.47  +      4.56
  5.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     49.51  +      5.00
  6.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     51.10  +      6.19
  7.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     53.19  +      8.28
  8.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     54.55  +     10.04
  9.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     55.43  +     10.52
  9.Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C     55.43  +     10.52
 11.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C     55.57  +     11.06
 12.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     56.01  +     11.10
 13.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     56.15  +     11.24
 14.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     58.56  +     14.05
 15.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     59.19  +     14.28
 16.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C     60.40  +     15.49
 17.Kirsch Stefan            TV 1894 Coburg-Neuse COT5901       60.56  +     16.05
 18.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101       64.15  +     19.24
 19.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     67.52  +     23.01
 20.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     67.55  +     23.04
 21.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C     71.45  +     26.54
 22.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 B     72.18  +     27.27
 23.Muller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     76.01  +     31.10
 24.Jedlicka Jan             USK Praha            VSP6101 C     79.45  +     34.54
 25.Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO5302 C     80.57  +     36.06
 26.Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C     83.30  +     38.39
    Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C DISK-LIM.         
    Cionoiu Georghe          TV 1894 Coburg-Neuse COT6100   DISK-LIM.         
   .Svěcený Josef            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6100   DISK              
   .Hrabánek David           SK Praga Praha       PGP6003 C DISK              
   .Steininger Pavel         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5603   DISK              
   .Krämer Stephan           TV 1894 Coburg-Neuse COT5900   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        3.4km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     28.14  +      0.00
  2.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     31.06  +      2.52
  3.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     33.24  +      5.10
  4.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C     34.10  +      5.56
  5.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C     34.29  +      6.15
  6.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701       35.12  +      6.58
  7.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     35.46  +      7.32
  8.Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C     37.48  +      9.34
  9.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     38.27  +     10.13
 10.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     40.05  +     11.51
 11.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C     40.48  +     12.34
 12.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     41.36  +     13.22
 13.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     41.54  +     13.40
 14.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     42.02  +     13.48
 15.Bochenek Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601 C     46.47  +     18.33
 16.Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501       47.51  +     19.37
 17.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     49.47  +     21.33
 18.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     49.55  +     21.41
 19.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     53.18  +     25.04
 20.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       53.47  +     25.33
 21.Dlouhý Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP5700 C     55.08  +     26.54
 22.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C     66.22  +     38.08
 23.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     69.07  +     40.53
 24.Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C     70.22  +     42.08
 25.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     73.56  +     45.42
 26.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     83.09  +     54.55
    Fajrajzl Jaromír         OK Andante Písek     API5601 C DISK-LIM.         
   .Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C DISK              
   .Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C DISK              
   .Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        3.3km  115m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     30.26  +      0.00
  2.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     33.40  +      3.14
  3.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     33.55  +      3.29
  4.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     34.16  +      3.50
  5.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     34.46  +      4.20
  6.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     35.35  +      5.09
  7.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     38.15  +      7.49
  8.Stehno Pavel             KČT Aš               MAS4900 C     38.39  +      8.13
  9.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     39.59  +      9.33
 10.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     40.29  +     10.03
 11.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     42.07  +     11.41
 12.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     42.40  +     12.14
 13.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     43.10  +     12.44
 14.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801       43.14  +     12.48
 15.Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     44.09  +     13.43
 16.Hamáček Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C     44.11  +     13.45
 17.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C     44.19  +     13.53
 18.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500       45.11  +     14.45
 19.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C     46.07  +     15.41
 20.Laciga Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5101 C     48.41  +     18.15
 21.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     50.30  +     20.04
 22.Liberský Mirko           SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C     52.43  +     22.17
 23.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     55.33  +     25.07
 24.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800       78.23  +     47.57
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        2.8km  105m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     36.46  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417       39.30  +      2.44
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     39.34  +      2.48
  4.Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C     40.16  +      3.30
  5.Koč Zděněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     40.42  +      3.56
  6.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701       40.50  +      4.04
  7.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     42.07  +      5.21
  8.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     42.52  +      6.06
  9.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C     44.01  +      7.15
 10.Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C     47.53  +     11.07
 11.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     49.55  +     13.09
 12.Žemla Antonín            TJ AERO Odolena Voda ODV4300 C     55.02  +     18.16
 13.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C     56.07  +     19.21
 14.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     67.08  +     30.22
 15.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C     73.57  +     37.11
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        2.7km  100m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201       39.53  +      0.00
  2.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     43.19  +      3.26
  3.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     44.22  +      4.29
  4.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C     46.00  +      6.07
  5.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     47.28  +      7.35
  6.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C     48.29  +      8.36
  7.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     49.08  +      9.15
  8.Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C     74.32  +     34.39
   .Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C DISK              
   .Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        2.3km   95m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C     36.57  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     38.10  +      1.13
  3.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     39.02  +      2.05
  4.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     40.35  +      3.38
  5.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C     53.39  +     16.42
  6.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C     57.04  +     20.07
  7.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C     58.35  +     21.38
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        2.3km   95m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C     55.45  +      0.00
    Petr Miroslav            Tratkce Praha        TKP2700   DISK-LIM.         
    Bartoš Lumír             SK KOURA Praha       KRP2701 C DISK-LIM.         
   .Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C DISK              
   .Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.3km   70m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovec Dan             TJ Stadion Nový Bor  STB           29.27  +      0.00
  2.Richtr Lukáš             SK OK 24 Praha       OKP0201 C     30.51  +      1.24
  3.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C     34.34  +      5.07
  4.Komers František         Sokol Kostelec n. Č. KNC9801 C     37.40  +      8.13
  5.Čech Tomáš               MLOK Mariánské Lázně MLA           43.19  +     13.52
  6.Šamanová Simona          TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C     43.36  +     14.09
  7.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999       47.12  +     17.45
  8.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     48.11  +     18.44
  9.Čechová Linda            MLOK Mariánské Lázně MLA           48.29  +     19.02
 10.Hovorka Metoděj          TJ Sokol Dobřichovic DCE0200       51.12  +     21.45
 11.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C     53.25  +     23.58
 12.Benešová Hana            TJ Sparta Doly Kladn DKL0050 C     59.13  +     29.46
 13.Bartoš Vojtěch           SK KOURA Praha       KRP9802       67.01  +     37.34
 14.Reiterman Šimon (a Ema)  TJ Lokomotiva Beroun LBE0200 C     71.20  +     41.53
 15.Reiterman Adam           TJ Lokomotiva Beroun LBE9900 C     78.47  +     49.20
    Bartoš Vašík             SK KOURA Praha       KRP       DISK-LIM.         
   .Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.3km   65m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C     34.56  +      0.00
  2.Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C     40.09  +      5.13
  3.Dobešová Kateřina        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8701       60.48  +     25.52
  4.Kirchmann Miloš          SK Praga Praha       PGP5500       80.04  +     45.08
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.0km  105m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823       27.12  +      0.00
  2.Trojčák Daniel           USK Praha            VSP6510       34.41  +      7.29
  3.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ6300       36.29  +      9.17
  4.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C     38.10  +     10.58
  5.Špicarová                Sportcentrum Jičín   SJC           41.40  +     14.28
  6.Dočkal Zdeňek            SK Týniště nad Orlic TYN5601       43.16  +     16.04
  7.Waldhauser Miloš         KOS Jesenice         JES7901 C     46.08  +     18.56
  8.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA           52.17  +     25.05
  9.Šaman Hynek              TJ Lokomotiva Beroun LBE7400 C     52.31  +     25.19
 10.Kodytková Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851       55.22  +     28.10
 11.Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C     56.35  +     29.23
 12.Hakl Jan                 SK OK 24 Praha       OKP           62.14  +     35.02
 13.Pavel Doležal            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C     71.44  +     44.32
 14.Grivalský Michal         SK Praga Praha       PGP5900 C     76.53  +     49.41
 15.Lucie Pospíšilová        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA     C     85.15  +     58.03
    Pavelková Soňa           SK Týniště nad Orlic TYN       DISK-LIM.         
   .Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM       DISK              
   .Pilná Lucie              VSK Přírodověda - or PVP8150 C DISK              
   .Schejbal Ladislav        TJ Skalka Cheb       SCH       DISK