Rozdělení kategorií                                            9.6.2007 9:57:19
                                   MLOK ŽB middle
===ČSOB-MLA=================================================Orienteering Organiser===
 
 
  Kategorie: D21B                                      Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------
  1   33 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539   292      
  2   38 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727   164      
  3   63 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238   239      
  4  102 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333   100      
  5  103 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339   104      
  6  167 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228   203      
  7  168 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029   280      
  8  173 Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C   49639    73     
  9  174 Hrstková Vlaďka          AC Sparta Praha      SCP8753 A   52356    56      
 10  175 Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C   51553    37      
 11  207 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176    32      
 12  208 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 B    5177    79      
 13  215 Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C   51411   147      
 14  231 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598    72      
 15  251 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983   234      
 16  252 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987   169      
 17  253 Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701    94      
 18  266 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189   189      
 19  267 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816   130      
 20  279 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617   166      
 21  280 Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354   156      
 22  296 Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303    89      
 23  299 Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C   52278   276      
 24  300 Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782    78      
 25  319 Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751     51754   121      
 26  327 Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854     51478   288      
 27  344 Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      8855   229      
 28  359 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E   52298    16      
 29  380 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242   219      
 30  389 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697    90      
 31  400 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556    21      
 32  401 Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C    9961   140       
 33  419 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532    66      
 34  421 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469   116      
 35  445 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768    88      
 36  463 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C    7982   113      
 37  465 Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252    43     
 38  468 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952   253      
 39  491 Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    7874   204      
 40  508 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114    30      
 41  545 Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C   51829   248      
 42  548 Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C   51138   108      
 43  550 Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C   51838   161      
 44  571 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755    11      
 45  576 Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 R   49815    84     
 46  600 Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R    9393   308      
 47  601 Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C    9412   171      
 48  602 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E    4146    17     
 49  603 Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R   51607    26     
 50  604 Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C    9448    41     
 51  659 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791   194      
 52  667 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086    12     
 53  669 Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R  416287    32     
 54  677 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909   155      
 55  715 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R  502089    75     
 56  717 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097   128      
 57  722 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638    70     
 58  725 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C    7904    61     
 59  727 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740    76     
 60  728 Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C  515056    95      
 61  729 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R   51718    36      
 62  731 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688   153      
 63  732 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707   167      
 64  733 Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C   51708   221      
 65  736 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180   110      
 66  737 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278    34     
 67  738 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R   51689    27     
 68  763 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848   230      
 69  792 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850     49546    97         
 70  816 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504    51         
 71  817 Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236   181          
 


  Kategorie: D21C                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   13 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109         
  2   14 Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C  331352         
  3   37 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119         
  4   39 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893   426      
  5   47 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616         
  6   77 Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C    9136         
  7  145 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205         
  8  201 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347         
  9  249 Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C   51687   341      
 10  256 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C   52906         
 11  268 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589         
 12  316 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852     51219   332      
 13  325 Fialová Lenka            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851    236981         
 14  332 Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952    515017   454      
 15  420 Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C    8528   460      
 16  422 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476         
 17  469 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966         
 18  470 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655         
 19  471 Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356      8996         
 20  489 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417         
 21  490 Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C    7895         
 22  507 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111         
 23  518 Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C    8800         
 24  539 Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C                 
 25  572 Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C   52336   436      
 26  587 Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C  301720         
 27  655 Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C    5645   653      
 28  675 Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837         
 29  676 Kuželová Michaela        VŠTJ Stavební fakult FSP7851 C  211539         
 30  678 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668         
 31  716 Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C  301618         
 32  721 Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C   51268   627      
 33  762 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856   462      
 34  794 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494     52258   311      
 35  836 Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C  237528   537      
 36  149 Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C  416106   327          
 37  223 Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851      8078             
 38  481 Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960     51979   466          
 39  814 Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B   52315             
 40  815 Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C   53177             


 
  Kategorie: H21A                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   49 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455   166      
  2   90 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135   157      
  3   91 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153   116      
  4  118 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321   164      
  5  119 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281   306      
  6  120 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231   156      
  7  121 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325   125      
  8  144 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503    95     
  9  184 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C  232330    27     
 10  185 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E   51791     3    
 11  210 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    4130    94     
 12  214 Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C   51418   226      
 13  275 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287   146      
 14  307 Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C   49616    99      
 15  361 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331   214      
 16  363 Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    4537   239      
 17  364 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R   51772    30     
 18  393 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    9693    34     
 19  408 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130    55     
 20  409 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982    32     
 21  413 Boranek Petr             USK Praha            VSP7000     51750    92     
 22  434 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R    8513    28     
 23  435 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529   112      
 24  464 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R   52377    20     
 25  466 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    8877    57     
 26  499 Rambousek Karel          KOB Baník Sokolov    BSO7907 C    7872    58     
 27  500 Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871   148      
 28  538 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R   52684    48     
 29  541 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609   100      
 30  546 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663   168      
 31  549 Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C   51831   225      
 32  566 Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C   52300   147      
 33  567 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C  515114    79     
 34  568 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015    96     
 35  569 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51783   130      
 36  570 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277    16     
 37  574 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R   51807   118      
 38  614 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R    9354   134      
 39  615 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399   103      
 40  616 Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C    9424   268      
 41  617 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R   52211    22     
 42  618 Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410    37     
 43  619 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797   102      
 44  620 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526    51     
 45  643 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298   124      
 46  651 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    8560   144      
 47  654 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    8054   204      
 48  658 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599   231      
 49  663 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082    56     
 50  665 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E  515087    26     
 51  671 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R   53759    47     
 52  679 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195   162      
 53  684 Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827   223     
 54  686 Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912   303      
 55  705 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632   183      
 56  707 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682   133      
 57  711 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464    98     
 58  713 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840    78     
 59  718 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628   205      
 60  719 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637    63     
 61  723 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745     6    
 62  724 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C    5156   275      
 63  726 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709   113      
 64  730 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C   51748    88     
 65  734 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301    81     
 66  739 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106   169      
 67  795 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    515179   120      
 68  834 Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C  301661   284      
 69  840 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797    39     
 70  824 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201     51802    60         


 
  Kategorie: H21B                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   18 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484         
  2   32 Přiikryl Petr            KOB MOIRA Brno       ABM6708 C   52008         
  3   40 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705   445      
  4   88 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C    9841         
  5   89 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500         
  6  117 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324   352      
  7  151 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642         
  8  153 Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C  301370         
  9  183 Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773         
 10  186 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109         
 11  187 Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605         
 12  188 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558         
 13  189 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140         
 14  202 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626         
 15  211 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247   321      
 16  250 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686         
 17  272 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588   377      
 18  276 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614         
 19  277 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613         
 20  289 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929   398      
 21  305 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726   444      
 22  306 Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C  515013   467      
 23  315 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      8856         
 24  318 Brom Hynek               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7503     51158         
 25  320 Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901     51165         
 26  328 Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704     51487         
 27  337 Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003    301703         
 28  338 Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301      1467         
 29  345 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500     51151         
 30  405 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965         
 31  406 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C       1         
 32  407 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911         
 33  410 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898         
 34  411 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962         
 35  416 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583         
 36  433 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525   556      
 37  452 Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200 C   52183         
 38  456 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360         
 39  475 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980         
 40  476 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000         
 41  477 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005         
 42  478 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973         
 43  498 Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C    8688         
 44  503 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124         
 45  504 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118         
 46  505 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107         
 47  511 Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C  301181         
 48  517 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802         
 49  547 Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C   51830         
 50  573 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 C   51792   504      
 51  621 Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C    9454         
 52  647 Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C   49970   336      
 53  680 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170         
 54  681 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C  515028         
 55  683 Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C  410353   374      
 56  685 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346         
 57  688 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859   349      
 58  689 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097         
 59  720 Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C  236022         
 60  735 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263   514      
 61  740 Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A   51290         
 62  766 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140   361      
 63  767 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855   612      
 64  768 Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851   532      
 65  837 Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C  237530         
 66  839 Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    9875   659      
 67    3 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044   350          
 68   34 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861             
 69  159 Klimenko  Igor           SK Kotnov Tábor      KTA8008     53676   800          
 70  294 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180             
 71  821 Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C  336713             
 72  822 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980             
 


  Kategorie: H21C                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   12 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767         
  2   35 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939         
  3   36 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073         
  4  190 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289         
  5  255 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985         
  6  414 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C   51927         
  7  415 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7102 C   53586         
  8  436 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516         
  9  437 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534         
 10  540 Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C                 
 11  589 Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C  301718         
 12  687 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669         
 13  769 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  232103         
 14  674 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C   52355             
 15  844 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8505