Rozdělení kategorií                                                  9.6.2007 9:58:34
                                  MLOK ŽB klasika  
===ČSOB-MLA=================================================Orienteering Organiser===
 
 
  Kategorie: D21B                                      Ranking:0.0000 * 1.04
--------------------------------------------------------------------------------
  1   22 Švejcarová Daniela       TJ Spartak První Brn PBM7375 C   53539   292      
  2   27 Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727   164      
  3   52 Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C  331238   239      
  4   90 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333   100      
  5   91 Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C    9339   104      
  6  155 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C   52228   203      
  7  156 Cabrnochová Eva          TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C  515029   280      
  8  182 Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 C   49639    73      
  9  183 Hrstková Vlaďka          AC Sparta Praha      SCP8753 A   52356    56      
 10  184 Lomáková Iveta           AC Sparta Praha      SCP8151 C   51553    37      
 11  216 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R    5176    32     
 12  217 Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177    79     
 13  224 Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C   51411   147      
 14  257 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598    72     
 15  277 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983   234      
 16  278 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987   169      
 17  279 Jedličková Radka         TJ Stadion Nový Bor  STB8199 C  336701    94     
 18  292 Rančáková Barbora        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8153 C  301189   189      
 19  293 Sedláčková Martina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP7959 C   53816   130      
 20  305 Chloupková Radka         SK Slavia Praha      SLP8451 C   51617   166      
 21  306 Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354   156      
 22  322 Skorpilova Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303    89     
 23  326 Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 C   52278   276      
 24  327 Horova Magda             USK Praha            VSP5450 C    9782    78     
 25  346 Bulenová Michaela        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7751     51754   121      
 26  354 Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854     51478   288      
 27  370 Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      8855   229      
 28  392 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E   52298    16     
 29  414 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242   219      
 30  423 Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C    9697    90     
 31  434 Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 E  500556    21     
 32  435 Kousalová Karolína       Sportcentrum Jičín   SJC8552 C    9961   140      
 33  453 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532    66     
 34  455 Hanzlová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR8150 C    8469   117      
 35  479 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768    88     
 36  500 Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551 C    7982   113      
 37  502 Cigošová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7995 C   53252    43     
 38  504 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952   253      
 39  527 Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C    7874   204      
 40  544 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114    30     
 41  589 Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C   51829   248      
 42  594 Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C   51838   161      
 43  613 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E   51755    11     
 44  638 Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R    9393   308      
 45  639 Kyclová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK8652 C    9412   171      
 46  640 Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E    4146    17     
 47  641 Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R   51607    26     
 48  642 Vítková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK8055 C    9448    41     
 49  695 Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791   194      
 50  703 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086    12      
 51  705 Prchalová Ivana          OOB TJ Turnov        TUR8754 R  416287    32     
 52  712 Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C    8909   155      
 53  749 Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 R  502089    72     
 54  751 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C   52097   128      
 55  756 Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C   51638    70     
 56  759 Ryšavá Magdalena         SK Praga Praha       PGP7650 C    7904    61     
 57  761 Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C  336740    76     
 58  762 Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C  515056    95     
 59  763 Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153 R   51718    36     
 60  765 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R   51688   153      
 61  766 Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C   51707   167      
 62  767 Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C   51708   221      
 63  770 Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C   51180   110      
 64  771 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R   51278    34     
 65  772 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 R   51689    27     
 66  797 Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C   51848   230      
 67  835 Havlíčková Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8494     52258   311      
 68  137 Hulsey Martina           TJ Tesla Brno        TBM7777 C  416106   327     
 69  861 Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C  515504    51         
 70  862 Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C    9236   181          
 


  Kategorie: D21C                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   13 Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     109         
  2   14 Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C  331352         
  3   26 Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C  416119         
  4   28 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893   426      
  5   35 Bejčková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7150 C  301616         
  6   65 Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C    9136         
  7  133 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205         
  8  210 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C   30147         
  9  274 Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C   51687         
 10  294 Klapalová Pavla          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7051 C   51589         
 11  343 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852     51219   332      
 12  352 Fialová Lenka            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851    236981   340      
 13  358 Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952    515017   454      
 14  380 Jana Nyklová             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 B  301393   712      
 15  454 Švihovská Katka          OK Jiskra Nový Bor   BOR7851 C    8528   460      
 16  456 Šípová Jana              OK Jiskra Nový Bor   BOR8353 C    8476         
 17  485 Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650 C    8678   609      
 18  505 Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966         
 19  506 Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254    331655         
 20  507 Obrdlíková Natalie       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8356      8996         
 21  525 Naporowská Marie         KOB Baník Sokolov    BSO7950 C  301417         
 22  526 Rambousková Alena        KOB Baník Sokolov    BSO8252 C    7895         
 23  543 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111         
 24  554 Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151 C    8800         
 25  583 Tichá Tereza             TJ Slovan Luhačovice LCE7851 C                 
 26  614 Zemanová Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8556 C   52336         
 27  627 Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C  301720         
 28  691 Dlouhá Michaela          OOB TJ Turnov        TUR8451 C    5645   653      
 29  711 Vojtková Magdalena       VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837         
 30  713 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668         
 31  755 Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C   51268         
 32  796 Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C   51856   462      
 33  852 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350     52273         
 34  880 Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C  237528   537      
 35  249 Jiráňová Blanka          TJ Skalka Cheb       SCH7851      8078             
 36  517 Dvořáková Eva            SK Orientační sporty OSN7960     51979   466          
 37  859 Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B   52315             
 38  860 Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C   53177             
 


  Kategorie: H21A                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   39 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455   166      
  2   78 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135   157      
  3   79 Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C    9153   116      
  4  106 Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C    9321   164      
  5  107 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C    9281   306      
  6  108 Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C    9231   156      
  7  109 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325   125      
  8  132 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503    95     
  9  193 Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 C  232330    27     
 10  194 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E   51791     3    
 11  219 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A    4130    94     
 12  220 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247   331      
 13  223 Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C   51418   226      
 14  301 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 C   51287   146      
 15  334 Flasar Jan               USK Praha            VSP8612 C   49616    99     
 16  388 Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C   52481   117      
 17  394 Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C   52331   214      
 18  396 Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C    4537   239      
 19  397 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 R   51772    30     
 20  427 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R    9693    34     
 21  442 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  515130    55     
 22  443 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982    32     
 23  447 Boranek Petr             USK Praha            VSP7000     51750    92     
 24  468 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R    8513    28     
 25  501 Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R   52377    20     
 26  503 Bouchal Jiří             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449 C    8877    57     
 27  536 Pilař Karel              KOB Baník Sokolov    BSO7801 C    7871   148      
 28  582 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R   52684    48     
 29  585 Zicha Jiří               TJ Slovan Luhačovice LCE7708 C   51609   100      
 30  590 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663   168      
 31  593 Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C   51831   225      
 32  608 Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C   52300   147      
 33  609 Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C  515114    79     
 34  610 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015    96     
 35  611 Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C   51783   130      
 36  612 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E    8277    16     
 37  616 Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 R   51807   118      
 38  652 Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R    9354   134      
 39  653 Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399   103      
 40  654 Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R   52211    22     
 41  655 Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 R    9410    37     
 42  656 Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C    9797   102      
 43  657 Vítek  Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK7702 C    9526    51     
 44  682 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298   124      
 45  686 Znojemský Jiří           VSK Slavia TU Libere VLI7500 C   49970   336      
 46  687 Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C    8560   144      
 47  690 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C    8054   204      
 48  694 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599   231      
 49  699 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082    56     
 50  701 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E  515087    26     
 51  707 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R   53759    47     
 52  714 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195   162      
 53  719 Kurfurst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827   223      
 54  721 Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912   303      
 55  739 Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C   51632   183      
 56  741 Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682   133      
 57  745 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464    98     
 58  747 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840    78     
 59  752 Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C   51628   205      
 60  753 Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C   51637    63     
 61  757 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E   51745     6    
 62  758 Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602 C   51678   275      
 63  760 Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C   51709   113      
 64  764 Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C   51748    88     
 65  768 Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C    8301    81     
 66  773 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B   52106   169      
 67  836 Turczer Petr             Klub vytrvalostních  KSU7945    515179   120      
 68  878 Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C  301661   284      
 69  889 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 R   51797    39     
 70  868 Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201     51802    60         
 


  Kategorie: H21B                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1    3 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C    8044   350      
  2   18 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484         
  3   29 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705   445      
  4   76 Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C    9841         
  5   77 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500         
  6  105 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324   352      
  7  139 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642         
  8  141 Kohl Ondřej              VSK Přírodověda - or PVP8600 C  301370         
  9  192 Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C   51773         
 10  195 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C   52109         
 11  196 Stepanek Ondrej          AC Sparta Praha      SCP8304 C   49605         
 12  197 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558         
 13  198 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C  416140         
 14  211 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626         
 15  275 Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C   51686         
 16  298 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C   51588   377      
 17  302 Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C   51614         
 18  303 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613         
 19  315 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929   398      
 20  332 Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C   53726   444      
 21  333 Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C  515013   467      
 22  342 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      8856         
 23  347 Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901     51165         
 24  363 Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003    301703         
 25  364 Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301      1467         
 26  371 Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500     51151         
 27  439 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965         
 28  440 Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C       1         
 29  441 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911         
 30  444 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898         
 31  445 Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C    9962         
 32  450 Pražák Jiří              SK Zbraslav          ZBP7800 C   53583         
 33  467 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525   556      
 34  469 Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C    8529         
 35  492 Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C  301360         
 36  511 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C    8980         
 37  512 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000         
 38  513 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C    9005         
 39  514 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973         
 40  534 Naporowski Vladislav     KOB Baník Sokolov    BSO8303 C    8688         
 41  539 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124         
 42  547 Vaněček Jáchym           SK Meteor Kačerov Pr MKP7801 C  301181         
 43  553 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802         
 44  615 Jůzek Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8604 C   51792   504      
 45  658 Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 C    9414         
 46  659 Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C    9454         
 47  715 Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C  301170         
 48  716 Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C  515028         
 49  718 Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C  410353   374      
 50  720 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C  301346         
 51  723 Šimek Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C    8859   349      
 52  724 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097         
 53  754 Foršt Jakub              SK Praga Praha       PGP7509 C  236022         
 54  769 Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C   51263   514      
 55  774 Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 A   51290         
 56  800 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  232140   361      
 57  801 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C   51855   612      
 58  802 Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C   51851   532      
 59  881 Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C  237530         
 60  888 Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C    9875   659      
 61   21 Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C   52008             
 62  147 Klimenko Igor            SK Kotnov Tábor      KTA8008     53676             
 63  320 Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C    5180   800          
 64  866 Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 C  336713             
 65  867 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980             
 


  Kategorie: H21C                                      Ranking:0.0000 * 1.04
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   12 Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C  336767         
  2   24 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939         
  3   25 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073         
  4  199 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289         
  5  281 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985         
  6  448 Vaněk Petr               SK Zbraslav          ZBP7302 C   51927         
  7  449 Toušek Filip             SK Zbraslav          ZBP7601 C   53586         
  8  470 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516         
  9  471 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534         
 10  540 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118         
 11  541 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107         
 12  584 Červák Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8001 C                 
 13  591 Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C   51830         
 14  628 Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C  301718         
 15  722 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669         
 16  803 Hošek Jiří               KOB TRETRA Praha     TAP7601 C  232103         
 17  884 Pešta Jiří                                    MIL7201 C   49858         
 18  710 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C   52355